Μπορεί η Βοσνία να επιβλήθηκε 2-0 του Λιχτενστάιν εκτός έδρας στο ντεμπούτο του Σάβο Μιλόσεβιτς, ωστόσο το ματς στιγματίστηκε από διεκοπή σχεδόν δέκα λεπτών στο δεύτερο ημίχρονο.

Αιτία, η ρίψη φωτοβολίδων από τους φίλους των φιλοξενούμενων, που διαμαρτυρήθηκαν για την Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία της χώρας!

Μάλιστα, οι Βόσνιοι σήκωσαν και πανό, το οποίο ανέγραφε πως "μπροστά στον Θεό και τον κόσμο, θα πάρουμε έναν όρκο. κανείς δεν θα σκλαβώσει ποτέ τη Βοσνία".

Εντέλει, το παιχνίδι συνεχίστηκε κατόπιν μεσολάβησης του Εντίν Τζέκο, που μίλησε με τους οπαδούς...

Απίστευτα πράγματα από τον Γκιουλέρ: Δεν σταματάει να σκοράρει, έσπασε ρεκόρ 20ετίας του Κριστιάνο!

Οι απίστευτες χαμένες ευκαιρίες της Γεωργίας για να ισοφαρίσει την Τουρκία στις καθυστερήσεις της αναμέτρησης!

Άγριες συμπλοκές και επεισόδια ανάμεσα σε Τούρκους και Γεωργιανούς στις κερκίδες του «Signal Iduna Park»

Άνοιξαν οι ουρανοί στο Ντόρτμουντ: Μεγάλη καταιγίδα πριν το Τουρκία-Γεωργία!

Σκόραρε το ιστορικό πρώτο γκολ της Γεωργίας σε Euro ισοφαρίζοντας την Τουρκία ο Μικαουτάτζε!

Άνοιξε το σκορ η Τουρκία με γκολάρα από σουτ-φωτοβολίδα του Μιλντίρ!

Γηραιότερος ποδοσφαιριστής που παίζει σε Euro ο Πέπε - Τρίτος ο Κριστιάνο Ρονάλντο!

Οι γκολάρες Μιλντίρ, Γκιουλέρ και η... γκαντεμιά της Γεωργίας: Τα highlights από τη νίκη της Τουρκίας!

Πορτογαλία-Τσεχία: Οι εντεκάδες του αγώνα

Λύγισε με γκολάρες και... τύχη την αξιόμαχη Γεωργία σε ματς «ροντέο» η Τουρκία!