Η ήττα των Λος Άντζελες απ’ τους Πόρτλαντ Τάιμπερς με 1-0 δεν άρεσε στους ανθρώπους της ομάδας, ωστόσο αυτό που πραγματικά τους ενόχλησε ήταν οι… βουτιές των ποδοσφαιριστών της ομάδας του Πόρτλαντ.

Οι Ντιέγκο Τσάρα και Ντέιβιντ Γκουζμάν «συνελήφθησαν» απ’ τον φακό να εκμαιεύουν φάουλ σε δύο περιπτώσεις, οι οποίες οδήγησαν σε ισάριθμες κίτρινες κάρτες στον Τζελ Βαν Νταμ των Γκάλαξι και φυσικά στην αποβολή του.

Θέλοντας να… πικάρουν τους αντιπάλους τους, οι άνθρωποι της ομάδας απ’ το Λος Άντζελες δημιούργησαν ένα βίντεο στο οποίο βλέπουμε τους Τσάρα και Γκουζμάν να… πετούν στο διάστημα, να κολυμπούν στον ωκεανό και άλλα πολλά.

Το βίντεο έγινε άμεσα viral, ωστόσο οι άνθρωποι του MLS δεν φάνηκαν να γελάνε και και τόσο, μιας και πιθανότατα θα καλέσουν την ομάδα σε απολογία.

Δείτε το βίντεο:

Ημίγυμνος και… φουλ λαδωμένος Μπέλιγχαμ, διαφημίζει τα εσώρουχα της Καρντάσιαν!

Έκρυψε, κυριολεκτικά, την μπάλα: Μυθική απόπειρα παίκτριας να κερδίσει χρόνο για την ομάδα της!

Όλο το τέρμα δικό της, η μπάλα άουτ: Ασύλληπτη χαμένη ευκαιρία για γκολ νίκης στις καθυστερήσεις από Σουηδή επιθετικό!

Ο γάμος της χρονιάς: «Κιτρινόμαυρο» ζευγάρι θα ενωθεί με τα δεσμά του γάμου στο παρεκκλήσι της OPAP Arena!

Οι οπαδοί της Χάμαρμπι περίμεναν να λήξει το ντέρμπι με την Τζουργκάρντεν για να σηκώσουν επικό coreo!

«Στο ημίχρονο έλεγαν 0-1, πώς έληξε 1-0;»: Μυστήριο με τη νίκη της Β. Κορέας ενάντια στη Συρία

Λόρδος είναι, ό,τι θέλει κάνει: Με χαίτη 80's εμφανίστηκε στην τηλεόραση ο Μπέντνερ

Ασύλληπτο καλάθι με... airball στην Ασία!

Επική φάρσα σε οπαδό της Ρίβερ - Η ερυθρόλευκη τούρτα ήταν... διαφορετική στο εσωτερικό!

Ο θηλυκός «Γιάο Μινγκ» ύψους 2,28μ. έχει τρελάνει την Κίνα!