Την ευκαιρία να πετύχουν τη δεύτερη σερί νίκη τους στο πρωτάθλημα, έχασαν τα Τρίκαλα κόντρα στον Ολυμπιακό Βόλου, με τους «ερυθρόλευκους» να ισοφαρίζουν σε 1-1 και να παίρνουν βαθμό στις καθυστερήσεις του ματς.

Οι γηπεδούχοι, με σκόρερ τον Πελάεθ, πήραν προβάδισμα στο 24’ και έδειχναν να κρατάνε τον βαθμό μέχρι το τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων, όπου ο Γραικός μετά από ολιγωρία στην άνυμα της ομάδας του Αμανατίδη, με κοντινό πλασέ ισοφάρισε σε 1-1 και χάρισε τον βαθμό στον Ολυμπιακό Βόλου.

Ολυμπιακός Βόλου-Θεσπρωτός

Παναργειακός: «Κάηκε» το Άργος για τη φιέστα της ανόδου στη Super League 2!

Ο Ατρόμητος Πειραιά έχανε 5-0 στο ημίχρονο από τον Απόλλωνα και βγήκε με 6 παίκτες στο β' για να διακοπεί το ματς!

Στη Super League 2 και ο Εθνικός Κεραμιδίου - Οι 4 που ανεβαίνουν, οι 4 που θα δώσουν μπαράζ και οι… πεσμένοι!

Ανέβηκε οριστικά στη Super League 2 και το πανηγύρισε με σαμπάνιες ο Παναργειακός!

Γ' Εθνική: Υποβιβάστηκε ο Απόλλων Σμύρνης, ξέφυγε στο +4 ο Παναργειακός, αμετάβλητη η κορυφή στον 2ο όμιλο!

Γ’ Εθνική: Συνεχίζεται το μπρα-ντε-φερ σε 2ο και 3ο όμιλο - Οδεύει προς… τοπικό ο ιστορικός Απόλλων Σμύρνης!

Πανιώνιος: Τιμωρήθηκε με δύο αγωνιστικές κεκλεισμένων των θυρών

Γ' Εθνική: Παραμένουν αφεντικά για την άνοδο Εθνικός Κεραμιδίου και Παναργειακός

«Campeones»: Πάρτι στα αποδυτήρια του Πανιωνίου μετά την άνοδο στη Super League 2

Γ' Εθνική: Εξασφάλισε την άνοδο στη Super League 2 ο Πανιώνιος!