Το μυαλό ενός «τσίπη» παίρνει πολλές στροφές. Είναι αδιανόητο το πού μπορεί να φτάσει για να τη βγάλει στο τσάμπα.

Πόσω μάλλον όταν ο στόχος του είναι να δει ματς στο «Ολντ Τράφορντ». Και τι ματς… Ντέρμπι!

Θέλοντας λοιπόν να παρακολουθήσουν από κοντά το μεγάλο παιχνίδι της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ με την Άρσεναλ, δυο τύποι επισκέφθηκαν το γήπεδο την Παρασκευή ως μέλη τουριστικού γκρουπ. Και πηγαίνοντας στις τουαλέτες, αποφάσισαν να διανυκτερεύσουν εκεί, ώστε την επόμενη να βρεθούν στις εξέδρες!

Το μεγάλο… κόλπο ωστόσο ξεσκεπάστηκε την τελευταία στιγμή, με τους άνδρες ασφαλείας του «Ολντ Τράφορντ» να τους εντοπίζουν σε έλεγχο ρουτίνας πριν το ντέρμπι και -για καλή τους τύχη- να τους αφήνουν ελεύθερους χωρίς περαιτέρω μπλεξίματα.

Επιμέλεια: Γιώργος Μαραθιανός

Ημίγυμνος και… φουλ λαδωμένος Μπέλιγχαμ, διαφημίζει τα εσώρουχα της Καρντάσιαν!

Έκρυψε, κυριολεκτικά, την μπάλα: Μυθική απόπειρα παίκτριας να κερδίσει χρόνο για την ομάδα της!

Όλο το τέρμα δικό της, η μπάλα άουτ: Ασύλληπτη χαμένη ευκαιρία για γκολ νίκης στις καθυστερήσεις από Σουηδή επιθετικό!

Ο γάμος της χρονιάς: «Κιτρινόμαυρο» ζευγάρι θα ενωθεί με τα δεσμά του γάμου στο παρεκκλήσι της OPAP Arena!

Οι οπαδοί της Χάμαρμπι περίμεναν να λήξει το ντέρμπι με την Τζουργκάρντεν για να σηκώσουν επικό coreo!

«Στο ημίχρονο έλεγαν 0-1, πώς έληξε 1-0;»: Μυστήριο με τη νίκη της Β. Κορέας ενάντια στη Συρία

Λόρδος είναι, ό,τι θέλει κάνει: Με χαίτη 80's εμφανίστηκε στην τηλεόραση ο Μπέντνερ

Ασύλληπτο καλάθι με... airball στην Ασία!

Επική φάρσα σε οπαδό της Ρίβερ - Η ερυθρόλευκη τούρτα ήταν... διαφορετική στο εσωτερικό!

Ο θηλυκός «Γιάο Μινγκ» ύψους 2,28μ. έχει τρελάνει την Κίνα!