Δείτε τα αποτελέσματα τους αγώνες της Γ’ Εθνικής σε όσους διεξήχθησαν κανονικά, καθώς υπήρχαν πολλές αναβολές λόγω της κακοκαιρίας.

Από αυτά ξεχωρίζει η ισοπαλία στο ματς του Εθνικού με την Ιεράπετρα και η επικράτηση της Καλαμάτας στο παιχνίδι με τον Παναρκαδικό.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα των αγώνων της Γ Εθνικής

1ος όμιλος
Αετός Ορφανού – Νέστος Χρυσούπολης ΑΝΑΒΟΛΗ
Καβάλα – Ασπίδα Ξάνθης ΑΝΑΒΟΛΗ
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Ορφέας Ξάνθης ΑΝΑΒΟΛΗ
Κεραυνός Πέρνης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης ΑΝΑΒΟΛΗ
Πανσερραϊκός – Αλέξανδρος Κιλκίς ΑΝΑΒΟΛΗ
Άρης Αβάτου – ΑΕ Καλαμπακίου ΑΝΑΒΟΛΗ
Απόλλων Παραλιμνίου – ΠΑΟΚ Κοσμίου ΑΝΑΒΟΛΗ

2ος όμιλος
Μελιτέας Μελίτης – Ολυμπιακός Κυμίνων ΑΝΑΒΟΛΗ
Άρης Παλαιοχωρίου – Εδεσσαϊκός ΑΝΑΒΟΛΗ
Βέροια – Αγροτικός Αστέρας ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΟ Τρίγλιας – Μακεδονικός ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΠΕ Λαγκαδά – Νίκη Αγκαθιάς ΑΝΑΒΟΛΗ
Αλμωπός Αριδαίας – ΑΣ Γιαννιτσά ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΑΟ Κουφαλίων – Ερμής Αμυνταίου ΑΝΑΒΟΛΗ

3ος όμιλος
Τηλυκράτης – Κρόνος Αργυράδων 0-1 (90' )
ΑΕ Λευκίμμης – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 1-1 (30' Κάντας / 39' Νικολόπουλος)
Θεσπρωτός – Θρίαμβος Σερβιανών 3-2 (62' Μπίκας, 64' Γκόλιας, 72' Φούντζουλας / 55' Μπλέτσας, 80' Τσιαφίτσας πεν)
Αχέρων Καναλακίου – Ναυπακτιακός 2-1 (5' Φέτσης πεν, 30' Φράγκος / 10' Νικολακόπουλος)
ΑΟ Φλωριάδας – Σούλι Παραμυθιάς 0-3 α.α.
Μακεδονικός Σιάτιστας – Γρεβενά Αεράτα ΑΝΑΒΟΛΗ

4ος όμιλος
ΓΣ Αλμυρού – Ολυμπιακός Βόλου ΑΝΑΒΟΛΗ
Νίκη Βόλου – Πιερικός ΑΝΑΒΟΛΗ
Απόλλων Μακρυχωρίου – Μετέωρα ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΟ Σελλάνων – Φωκικός ΑΝΑΒΟΛΗ
Αστέρας Ιτέας – Οικονόμος Τσαριτσάνης ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΟ Στυλίδας – Θησέας Αγριάς ΑΝΑΒΟΛΗ
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αναγέννηση Καρδίτσας ΑΝΑΒΟΛΗ

5ος όμιλος
ΑΠΟ Κερατσίνι – Γιούχτας 0-0
Αμπελακιακός – Προοδευτική 1-1
ΑΕ Νεάπολης – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 0-0
Εθνικός – ΟΦ Ιεράπετρας 1-1 (76' Τσιλιγκίρης / 36' Χίσι)
Ιωνικός – Ατσαλένιος 1-0 (11' Καλλέργης)
ΑΟ Παλαιόχωρας – ΑΟ Επισκοπής 1-4 (84' Πάγκαλος / 19' Τζόρνταν, 26' Σουμπασάκης, 87' Ρικαρντίνιο, 90+ Κατσικοκέρης)

6ος όμιλος
Ιάλυσος – Αστέρας Αμαλιάδας 6-0 (4'-13' Βελλίνης, 8'-73' Δελαπόρτας, 22' Τσούπρος, 39' Περογαμβράκης)
Παναιγιάλειος – Παλληνιακός 2-2 (19' Φουρτάδο πεν, 45+ Τζανουλίνος / 38' Σάμιος, 66' Δημητρίου)
Αχαρναϊκός – ΠΑΟ Βάρδας 0-1 (28' Νικολόπουλος Θ.)
Νίκη Τραγανού – Πανηλειακός 1-3 (77' Σκοζάι / 42' Αρβανίτης, 82' Μπαρμπαρούσης, 90+ Τσίγκρηλας)
Θύελλα Ραφήνας – Πανομβριακός 2-0 (89'-90+ Μαραθιανός)
Διαγόρας Βραχνεΐκων – Φοίβος Κρεμαστής (Τετάρτη 9/1)

7ος όμιλος
Πανθηραϊκός - ΠΑΣ Κόρινθος 1-0 (71' Γκίκα)
Αιολικός - Χαραυγιακός 1-0 (66' Τσομπανέλης)
Αιγάλεω - Θύελλα Καμαρίου 2-0 (13' Βέρμπης, 73' Γουνδουλάκης πεν)
ΑΟ Χαλκίς - Καλλιθέα 1-0 (30' Ντάμπος πεν)
Ηλυσιακός - Απόλλων Ερέτριας 4-1 (33' Μέξης, 45+-73' Τσίτσαρης, 62' Μάλτσι / 13' Μώρος)
Άγιος Ιερόθεος - Άγιοι Ανάργυροι 2-2 (18' Νικολέτος πεν, 90+ Αποστόλου / 31' Νταουντάι, 67' Θεοδωράκης)

8ος όμιλος
ΑΕ Ερμιονίδας – ΑΟ Κατασταρίου 1-3 (36' Τριμπόνιας / 14' Μεζίνι, 59' Μαρούδας, 67' Κάρδαρης)
ΑΟ Εικοσιμίας – Αμβρυσσέας Διστόμου 0-5 (14' πεν-41'-75' Σένκα, 23'-86' Δήμου)
Παναρκαδικός – Καλαμάτα 0-1 (82' Μάρκοβιτς)
Μανδραϊκός – ΑΕ Πελλάνας 1-3 (27' Κούστας / 56' Παναγιωτίδης, 57' Κοτσωβός, 83' Ντιατά)
Ένωση Λέρνας – Ασπρόπυργος 1-2 (32' Κορωνίδης / 27' Καραλής, 74' Δουκάκης)
Πάμισος – Παναργειακός 0-4 (38' Μπουντόπουλος πεν, 46' Παναγιώτου, 69'-75' Συρεγγέλας)
Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΟ Υπάτου 0-3 (20' Ντελέκος, 66' Δέδες, 75' Σπηλιώτης)

Αποδοχή Cookies
Το site sport-fm.gr χρησιμοποιεί cookies. Προχωρώντας στο περιεχόμενο, συναινείτε με την αποδοχή τους. ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ