Viral

Αντεπίθεση στο 102' στο ντέρμπι τίτλου της Αλβανίας σταμάτησε… με τρεις μπάλες και ένα ball boy!

Απίστευτο σκηνικό στο πρωτάθλημα Αλβανίας και στο ντέρμπι τίτλου ανάμεσα στα Τίρανα και την Παρτιζάνι, που έκρινε, σε μεγάλο βαθμό, ποιος θα πάρει την κούπα!

Το είδαμε και αυτό! Στο μεγάλο ντέρμπι του αλβανικού πρωταθλήματος ανάμεσα στα Τίρανα και την Παρτιζάνι, που έκρινε, σε μεγάλο βαθμό, ποιος θα πάρει την κούπα φέτος στη γειτονική χώρα, είχαμε ένα απίστευτο σκηνικό στο φινάλε του ματς και συγκεκριμένα στο… 12ο λεπτό των καθυστερήσεων!

Με το σκορ στο 1-1, που βόλευε τους γηπεδούχους, καθώς βρίσκονται στην κορυφή και στο +2 από τους φιλοξενούμενους, τρεις αγωνιστικές, πλέον, πριν το τέλος του πρωταθλήματος, η Παρτιζάνι έφευγε στην κόντρα με προϋποθέσεις να πετύχει το γκολ της νίκης και να ρίξει από την κορυφή τα Τίρανα. Εκείνη τη στιγμή, ωστόσο, στον αγωνιστικό χώρο πετάχτηκαν τρεις μπάλες, ενώ έκανε την εμφάνισή του και ένα ball boy, με αποτέλεσμα ο διαιτητής να διακόψει το παιχνίδι, που έληξε, τελικά, 1-1.

Φανταστείτε τώρα να συνέβαινε κάτι αντίστοιχο στην Ελλάδα.