Σκωτία

Καλά πήγε αυτό: Μπήκαν στο γήπεδο για να πανηγυρίσουν το 1-1 στο 95' & η ομάδα τους έχασε στο 97'!

Οι οπαδοί της Μάδεργουελ εισέβαλαν στον αγωνιστικό χώρο για να πανηγυρίσουν την ισοφάριση ενάντια στη Σέλτικ στο 5ο λεπτό των καθυστερήσεων, ωστόσο η ομάδα τους έχασε στο τέλος...

Όταν ο Σπίταλ έκανε το 1-1 για τη Μάδεργουελ στο 5ο λεπτό των καθυστερήσεων του εντός έδρας αγώνα με τη Σέλτικ, οι οπαδοί των γηπεδούχων θεώρησαν μάλλον πως το ματς είχε κριθεί.

Μπήκαν λοιπόν στον αγωνιστικό χώρο για να πανηγυρίσουν έξαλλα την ισοφάριση!

Ωστόσο, οι Κέλτες δεν τα παρατούν έτσι απλά και κατάφεραν να φτάσουν σε δεύτερο τέρμα στο... 90+7', ξενερώνοντας, όπως ήταν φυσικό, τους φίλους των γηπεδούχων.