Τα γκολ Μορόν και Φατόρε μέσα σε δύο λεπτά που υπέγραψαν την ανατροπή του Άρη στη Λαμία

Ο Άρης έκανε ολική ανατροπή μέσα σε ένα δίλεπτο κόντρα στη Λαμία, με τον Μορόν να σκοράρει το δεύτερό του προσωπικό τέρμα στο 76' και τον Φατόρε να σκοράρει αμέσως μετά, στο 78'.

Ολική ανατροπή μέσα σε δύο λεπτά έκανε ο Άρης στη Λαμία!

Στπ 76', μετά από ωραία ενέργεια του Φετφατζίδη, ο Βαλεντίνο Φατόρε έκανε το γύρισμα από τα δεξιά και ο Λορέν Μορόν με προβολή έστειλε εύκολα την μπάλα στα δίχτυα, πετυχαίνοντας το δεύτερο προσωπικό του τέρμα στην αναμέτρηση για το 2-2.

Δύο λεπτά αργότερα, μετά από αναμπουμπούλα στην άμυνα του Άρη και το δύσκολο διώξιμο του Χατζηεμμανουήλ, ο Μοντόγια έκανε ένα σκαστό σουτ, ο Βαλεντίνο Φατόρε μπήκε στην πορεία της μπάλας και με κεφαλιά έκανε το 3-2 για την ομάδα του, που έφτασε τελικά στην επικράτηση με 4-2.