Κύπελλο Ελλάδας

Το πρόγραμμα του Κυπέλλου

Δείτε το πρόγραμμα σε όλους τους ομίλους του Κυπέλλου Ελλάδας για τις τρεις αγωνιστικές που θα διεξαχθούν από τις 23/09 μέχρι τις 4/12. όταν και θα ολοκληρωθεί η 2η φάση της διοργάνωσης.

Την Τρίτη 23 Σεπτεμβρίου ξεκινά η δεύτερη φάση του Κυπέλλου Ελλάδας, η οποία ολοκληρώνεται στις 4 Δεκεμβρίου, όπως προκύπτει από προέκυψε από τη σημερινή κλήρωση της διοργάνωσης. Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1ος όμιλος

1η αγωνιστική (23/24/25 Σεπτεμβρίου)

Πανιώνιος-Φωστήρας
Παναχαϊκή-Ολυμπιακός

2η αγωνιστική (28/29/30 Οκτωβρίου)

Ολυμπιακός-Πανιώνιος
Φωστήρας-Παναχαϊκή

3η αγωνιστική (02/03/04 Δεκεμβρίου)

Φωστήρας-Ολυμπιακός
Πανιώνιος-Παναχαϊκή

2ος όμιλος

1η αγωνιστική (23/24/25 Σεπτεμβρίου)

ΠΑΣ Γιάννινα-Κασσιόπη
Απόλλων Καλαμαριάς-ΠΑΟΚ

2η αγωνιστική (28/29/30 Οκτωβρίου)

ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα
Κασσιόπη-Απόλλων Καλαμαριάς

3η αγωνιστική (02/03/04 Δεκεμβρίου)

Κασσιόπη-ΠΑΟΚ
ΠΑΣ Γιάννινα-Απόλλων Καλαμαριάς

3ος όμιλος

1η αγωνιστική (23/24/25 Σεπτεμβρίου)

Skoda Ξάνθη-Νίκη Βόλου
Ζάκυνθος-ΟΦΗ

2η αγωνιστική (28/29/30 Οκτωβρίου)

ΟΦΗ-Skoda Ξάνθη
Νίκη Βόλου-Ζάκυνθος

3η αγωνιστική (02/03/04 Δεκεμβρίου)

Νίκη Βόλου-ΟΦΗ
Skoda Ξάνθη-Ζάκυνθος

4ος όμιλος

1η αγωνιστική (23/24/25 Σεπτεμβρίου)

Πλατανιάς-Εθνικός Γαζώρου
Ηρακλής-Λεβαδειακός

2η αγωνιστική (28/29/30 Οκτωβρίου)

Λεβαδειακός-Πλατανιάς
Εθνικός Γαζώρου-Ηρακλής

3η αγωνιστική (02/03/04 Δεκεμβρίου)

Εθνικός Γαζώρου-Λεβαδειακός
Πλατανιάς-Ηρακλής

5ος όμιλος

1η αγωνιστική (23/24/25 Σεπτεμβρίου)

Πανθρακικός-ΑΕΚ
Ηρακλής Ψαχνών-Ατρόμητος

2η αγωνιστική (28/29/30 Οκτωβρίου)

Ατρόμητος-Πανθρακικός
ΑΕΚ-Ηρακλής Ψαχνών

3η αγωνιστική (02/03/04 Δεκεμβρίου)

ΑΕΚ-Ατρόμητος
Πανθρακικός-Ηρακλής Ψαχνών

6ος όμιλος

1η αγωνιστική (23/24/25 Σεπτεμβρίου)

Βέροια-ΑΕ Ερμιονίδαας
Απόλλων Σμύρνης-Εργοτέλης

2η αγωνιστική (28/29/30 Οκτωβρίου)

Εργοτέλης-Βέροια
ΑΕ Ερμιονίδας-Απόλλων Σμύρνης

3η αγωνιστική (02/03/04 Δεκεμβρίου)

ΑΕ Ερμιονίδας-Εργοτέλης
Βέροια-Απόλλων Σμύρνης

7ος όμιλος

1η αγωνιστική (23/24/25 Σεπτεμβρίου)

Καλλονή-Τύρναβος
Αιγινιακός-Αστέρας Τρίπολης

2η αγωνιστική (28/29/30 Οκτωβρίου)

Αστέρας Τρίπολης-Καλλονή
Τύρναβος-Αιγινιακός

3η αγωνιστική (02/03/04 Δεκεμβρίου)

Τύρναβος-Αστέρας Τρίπολης
Καλλονή-Αιγινιακός

8ος όμιλος

1η αγωνιστική (23/24/25 Σεπτεμβρίου)

Παναιτωλικός-Χανιά
Ολυμπιακός Βόλου-Παναθηναϊκός

2η αγωνιστική (28/29/30 Οκτωβρίου)

Παναθηναϊκός-Παναιτωλικός
Χανιά-Ολυμπιακός Βόλου

3η αγωνιστική (02/03/04 Δεκεμβρίου)

Χανιά-Παναθηναϊκός
Παναιτωλικός-Ολυμπιακός Βόλου

Ακολουθήστε τον bwinΣΠΟΡ FM 94.6 στο Google News για να μαθαίνετε πρώτοι τα τελευταία νέα από την Ελλάδα και τον κόσμο.

close menu
x