Viral

Έσπρωξε τον τερματοφύλακα, του πήρε την μπάλα και σκόραρε: Viral το νικητήριο γκολ της Μπάρνσλεϊ στις καθυστερήσεις!

Η Μπάρνσλεϊ νίκησε 1-0 τη Γουίκομ με ένα από τα πιο περίεργα γκολ που έχουμε δει...

Μπορεί η βραδιά να ανήκε στο Champions League, ωστόσο δράση είχαμε και στις λεγόμενες... μικρές Αγγλίες, όπου μάλιστα καταγράφηκε και μία απίστευτη φάση.

Για τη League One, η Μπάρνσλεϊ υποδέχτηκε τη Γουίκομ και κατάφερε να τη λυγίσει με 1-0 χάρη σε ένα τουλάχιστον περίεργο γκολ στις καθυστερήσεις.

Με τον τερματοφύλακα των φιλοξενούμενων να πιάνει την μπάλα στα χέρια του, ο Κόσγκροουβ έπεσε πάνω του και τον έκανε να τη χάσει, σπρώχνοντάς τη στη συνέχεια στην άδεια εστία... Δίχως να δοθεί το προφανές φάουλ!