Viral

Πλακώθηκε με τον αντίπαλο προπονητή και μετά πανηγύρισε… προκλητικά γκολ μπροστά του! (video)

Την ευκαιρία να πικάρει τον προπονητή της Όξφορντ (με τον οποίο είχε τσακωθεί στο ημίχρονο) αξιοποίησε δεόντως ο Μαξ Πάουερ, όταν σκόραρε στις καθυστερήσεις…

Σκηνικό γνήσιας ποδοσφαιρικής αντιπαράθεσης -απ’ αυτές που μόνο στις χαμηλότερες κατηγορίες συναντάει κανείς- στήθηκε στο Σάντερλαντ-Όξφορντ. Στις καθυστερήσεις του αγώνα ο Μαξ Πάουερ βρήκε δίχτυα, γράφοντας το 3-1 για τους γηπεδούχους.

Εκείνο που κυρίως τον ενδιέφερε ωστόσο δεν ήταν ότι σφράγισε τη νίκη της ομάδας του, όσο ότι βρήκε την καλύτερη ευκαιρία να πικάρει τον προπονητή των αντιπάλων, με τον οποίο είχε πλακωθεί στη φυσούνα κατά τη διάρκεια του ημιχρόνου!

Άουτ εξ επαφής: Η ευκαιρία της χρονιάς χάθηκε στη Ρουμανία (video)

Απέτυχε παταγωδώς η κομπίνα σε κόρνερ που προσπάθησε να κάνει η Γουότφορντ! (video)