Viral

Προπονητής στο Μαρόκο πέταξε μπουκάλι σε επιθετικό για να κόψει μια αντεπίθεση!

Απίστευτο σκηνικό στον τελικό κυπέλλου στο Μαρόκο, με προπονητή να πετάει μπουκάλι σε επιθετικό της αντίπαλης ομάδας για να κόψει μια αντεπίθεση στα τελευταία λεπτά του αγώνα.

Ένα απίθανο σκηνικό έλαβε χώρα στον τελικό κυπέλλου του Μαρόκο, ανάμεσα σε Γουιντάντ Καζαμπλάνκα και Μπερκάνε.

Με το παιχνίδι να έχει οδηγηθεί στην παράταση και με το σκορ στο 0-0, ο προπονητής της πρώτης επιχείρησε να κόψει μια αντεπίθεση της αντίπαλης ομάδας, πετώντας ένα μπουκάλι σε ποδοσφαιριστή της που έτρεχε δίπλα του!

Φυσικά, έγινε αντιληπτός από τον διαιτητή της αναμέτρησης και αποβλήθηκε, ενώ η ομάδα του τελικά ηττήθηκε με 3-2 στη διαδικασία των πέναλτι.