Euroleague

Λακωνικός Ράντονιτς: «Χάσαμε μία βολή, έβαλαν ένα τρίποντο, αυτό ήταν»

Ο Ντέγιαν Ράντονιτς μετά την ήττα του Παναθηναϊκού από τη Βαλένθια στο μηδέν ήταν λακωνικός, τονίζοντας πως το ματς κρίθηκε στις λεπτομέρειες των τελευταίων δευτερολέπτων.

Μία... σαδιστική ήττα γνώρισε ο Παναθηναϊκός από τη Βαλένθια. Οι «πράσινοι» έφτασαν κοντά στη νίκη, όμως τελικά ένα τρίποντο του Τζόουνς στη λήξη του χρόνου έδωσε το ροζ φύλλο στους Ισπανούς με σκορ 92-91.

Σε αυτές ακριβώς τις λεπτομέρειες των τελευταίων δευτερολέπτων, που έκριναν τελικά το παιχνίδι, στάθηκε και ο λακωνικός Ντέγιαν Ράντονιτς στο flash interview.