Τα λεπτά συμμετοχής που δεν είχε στον ΠΑΟΚ τα βρήκε στον Πλατανιά. Ο Απόστολος Γιάννου «ίδρωσε» τη φανέλα της ομάδας των Χανίων, έπαιξε σε 9 ματς πρωταθλήματος, σκοράροντας και 1 γκολ αλλά ο δανεισμός του τελείωσε και έτσι επέστρεψε στον «Δικέφαλο του Βορρά».
Το θέμα είναι όμως πως ο Έλληνας επιθετικός φαίνεται πως επιθυμεί να παραμείνει στον Πλατανιά και τη νέα αγωνιστική σεζόν και αναζητείται φόρμουλα για να γίνει κάτι τέτοιο. Όλα αυτά όμως θα δρομολογηθούν αφού παρθεί και η σχετική απόφαση από τον Άγγελο Αναστασιάδη.
Ακολουθήστε τον bwinΣΠΟΡ FM 94.6 στο Google News για να μαθαίνετε πρώτοι τα τελευταία νέα από την Ελλάδα και τον κόσμο.