Champions League

Το απίθανο φινάλε με τη μεγάλη ανατροπή της Κοπεγχάγης κόντρα στη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ!

Άκρως συναρπαστικό φινάλε στην αναμέτρηση της Κοπεγχάγης με τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, με την ομάδα του Τεν Χαγκ να προηγείται με 10 στο 69' και τους Δανούς να κάνουν την ανατροπή στα τελευταία λεπτά!

Τρελό φινάλε στην αναμέτρηση της Κοπεγχάγης με τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, με τους Δανούς να παίρνουν τελικά τη νίκη με επική ανατροπή στα τελευταία λεπτά!

Τα δύο γκολ του Χόιλουντ έβαλαν τη Γιουνάιτεντ στη θέση του οδηγού, αλλά η αποβολή του Ράσφορντ και η ισοφάριση των γηπεδούχων πριν φύγει το πρώτο ημίχρονο, έμοιαζε να γέρνει τη ζυγαριά προς την Κοπεγχάγη.

Ωστόσο, ο Μπρούνο Φερνάντες έκανε το 2-3 με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι στο 69', πριν οι Δανοί καταφέρουν τη μεγάλη ανατροπή, με χάρη στα γκολ των Λέραγκερ στο 83' και Μπάρτζι στο 87'!