Champions League

Το εκρηκτικό ξεκίνημα της Σίτι σε ψηφιακή ανάλυση: Πρώτη φορά δέχεται δύο γκολ μέχρι το 11' η Ρεάλ!

Πώς εκμεταλλεύτηκε τα λάθη και τις απερισκεψίες της Ρεάλ στα πρώτα 11 λεπτά η Μάντσεστερ Σίτι, και κατάφερε να προηγηθεί 2-0, κάτι, δε, που δεν έχει συμβεί ποτέ στο Champions League στη «βασίλισσα»!

Η Μάντσεστερ Σίτι νίκησε 4-3 τη Ρεάλ Μαδρίτης και έχει ένα μικρό προβάδισμα ενόψει της ρεβάνς της άλλης Τετάρτης (4/5, 22:00) στο «Μπερναμπέου».

Στα πρώτα 11 λεπτά ενός θεότρελου αγώνα, μάλιστα, οι «πολίτες» ήταν καταιγιστικοί και έφτασαν να προηγούνται 2-0, κάτι, που δεν έχει συμβεί ποτέ στο Champions League στη «βασίλισσα»! Να έχει δεχθεί, δηλαδή, δύο γκολ στα πρώτα 11'!

Πώς εκμεταλλεύτηκε τα λάθη και τις απερισκεψίες της Ρεάλ στα πρώτα 11 λεπτά η Μάντσεστερ Σίτι και το πέτυχε αυτό;