Europa League

Ονιεκούρου: «Ευλογημένος που έπαιξα τα πρώτα μου λεπτά με τον Ολυμπιακό»

Ο Χένρι Ονιεκούρου έκανε το ντεμπούτο του στον Ολυμπιακό στο ματς με την Σλόβαν Μπρατισλάβας και δήλωσε πως είναι ευλογημένος.

Στον αγώνα του Ολυμπιακού με την Σλόβαν Μπρατισλάβας (3-0), το νέο μεταγραφικό απόκτημα των «ερυθρολεύκων», Χένρι Ονιεκούρου, έκανε το ντεμπούτο του στο 74ο λεπτό και μετά το ματς ανήρτησε ένα ποστάρισμα στο twitter δηλώνοντας πως είναι ευλογημένος που φόρεσε την φανέλα των Πειραιωτών.

«Ευλογημένος που έπαιξα τα πρώτα μου λεπτά με τη νέα μου ομάδα. Φύγαμε με τη νίκη και περιμένουμε για το δεύτερο σκέλος», έγραψε χαρακτηριστικά ο 24χρονος μεσοεπιθετικός.