Γερμανία

Στα «σχοινιά» η Μπάγερν Μονάχου, χάνει 3-0 στο 21' από την Γκλάντμπαχ!

Η Μπάγερν Μονάχου βρίσκεται στα «σχοινιά» κόντρα στην Γκλάντμπαχ για τη φάση των «32» του Κυπέλλου Γερμανίας, χάνοντας ήδη από το πρώτο 20λεπτο με 3-0!

Μπροστά σε μέγα κάζο βρίσκεται η Μπάγερν Μονάχου στο Κύπελλο Γερμανίας. Οι Βαυαροί φιλοξενούνται αυτή την ώρα στο «Μπορούσια Παρκ» από την Γκλάντμπαχ σε νοκ άουτ αναμέτρηση για τη φάση των «32» του θεσμού.

Το ξεκίνημα του αγώνα ήταν ένας... πραγματικός εφιάλτης για την ομάδα του Νάγκελσμαν, καθώς μέχρι το 21' είχε δεχθεί τρία γκολ!

Μόλις στο 2ο λεπτό ο Κονέ άνοιξε το σκορ για τα «πουλάρια», με τον Μπενσεμπαϊνί να διπλασιάζει τα τέρματα των γηπεδούχων στο 15'. Στο 21' ήρθε το 3-0 με το δεύτερο γκολ του 26χρονου Αλγερινού από το σημείο του πέναλτι.