Με εννιά παιχνίδια να αναβάλλονται λόγω covid διεξήχθησαν τα σημερινά παιχνίδαι των δέκα ομίλων της Γ' Εθνικής.

Δείτε τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος - 4η αγωνιστική
Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Παραλιμνίου (αναβολή)
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Αετός Ορφανού 1-3
Αλεξανδρούπολη FC-Αναγέννηση Θαλασσιάς 1-0
Άρης Αβάτου-ΑΕ Αμπελοκήπων (αναβολή)
Πανδραμαϊκός-Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-0
ΑΕ Διδυμότειχου-Ορφέας Ξάνθης 1-2
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Εθνικός Σοχού 2-1
ΑΕ Ευόσμου-Ελπίδα Σαπών (αναβολή)

2ος όμιλος - 4η αγωνιστική
Νίκη Αγκαθιάς-ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0
Εδεσσαϊκός-Αναγέννηση Πλαγιάς 1-0
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-Αγροτικός Αστέρας 0-3
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Μακεδονικός 0-3
Θερμαϊκός Θέρμης-Εθνικός Γιαννιτσών 1-0
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Θύελλα Σαρακηνών (αναβολή)
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Αετός Βαρβάρας 2-1
Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

3ος όμιλος - 4η αγωνιστική
Κοζάνη-Ατρόμητος Παλαμά (αναβολή)
Αναγέννηση Καρδίτσας-Αετός Μακρυχωρίου 1-0
Δίας Δίου-ΑΣ Μετέωρα 1-0
ΠΟ Ελασσόνας-Μακεδονικός Φούφα (αναβολή)
ΠΟ Φήκης-Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-0
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-ΑΕ Καρίτσας 2-2
Ηρακλής Λάρισας-ΑΟ Σελλάνων 3-0
Ρεπό: Ερμής Αμυνταίου

4ος όμιλος – 3η αγωνιστική
Φωκικός-ΑΟ Υπάτου 1-1
Ηρακλής Ψαχνών-ΑΠΟ Αταλάντη 2-1
Θησέας Αγριάς-Δήμητρα Ευξεινούπολης 2-2
Αμβρυσσέας Διστόμου-Νέα Αρτάκη 2-3
Οπούντιος Μαρτίνου-Διαγόρας Στεφανοβικείου 0-3
Ρεπό: ΓΣ Αλμυρού

5ος όμιλος – 2η αγωνιστική
Παναγρινιακός-Θύελλα Κατσικάς 3-1
Αναγέννηση Άρτας-ΟΦΑΜ 1-2
Κέρκυρα-Αστέρας Καληράχης 0-4
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-ΠΑΣ Πρέβεζα (αναβολή)
Τηλυκράτης Λευκάδας-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 0-3
ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου-ΑΕ Μεσολογγίου 4-1
ΑΕ Λευκίμμης-Αμβρακικός Λουτρού 2-1

6ος όμιλος – 2η αγωνιστική
Προοδευτική-Πανιώνιος 1-2
Πανναξιακός-Χαραυγιακός 0-2
ΑΕ Μυκόνου-Μαρκό 0-0
Φωστήρας-Εθνικός 1-2
Ηλιούπολη-ΑΕ Μοσχάτου 4-1
Ρεπό: Αήττητος Σπατών

7ος όμιλος – 3η αγωνιστική
Πανναυπλιακός-Άρης Σκάλας 0-1
Άγιος Ιερόθεος-Μολαϊκός 3-0
Ερμιονίδα-Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 0-0
ΠΑΟ Ρουφ-Κηφισιά 0-1
Παναρκαδικός-Κορωνίδα Κοιλάδας 1-0
Πανγυθεατικός-Ερμής Μελιγούς 0-1
Ρεπό: Ατρόμητος Χιλιομοδίου

8ος όμιλος – 3η αγωνιστική
Αίας Σαλαμίνας-Πανελευσινιακός 1-0
Αετός Λουτρών-ΑΕ Πυλίου Κω 1-1
Θύελλα Ραφήνας-Ακράτητος 2-2
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας-Μικρασιατική Χίου 2-2
Αστέρας Βάρης-Αιολικός 1-0
ΑΟ Καραβά-ΑΠΟ Κερατσινίου 2-0

9ος όμιλος – 3η αγωνιστική
Παναιγιάλειος-ΑΠΣ Ζάκυνθος 1-1
Θύελλα Πατρών-Ναυπακτιακός Αστέρας 2-5
Αίας Γαστούνης-ΑΟ Διαβολιτσίου (αναβολή)
Εθνικός Σκουλικάδου-Διαγόρας Βραχνεΐκων (αναβολή)
Πάμισος Μεσσήνης-ΠΑΟ Βάρδας 1-1
ΑΟ Τσιλιβή-Αχαϊκή 0-0
Ρεπό: Παλληξουριακός

10ος όμιλος – 3η αγωνιστική
Γιούχτας-Άγιος Νικόλαος 2-2
Αλμυρός Γαζίου-ΑΟ Παλαιόχωρας 6-0
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Αστέρας Ρεθύμνου 4-0
ΑΕ Νεάπολης-Πλατανιάς 1-0
Πόρος-Άρης Σούδας 1-1
ΑΟ Δαμάστας-Αναγέννηση Ιεράπετρας 4-0
Ρεθυμνιακός-Άρης Ρεθύμνου 4-0
Ατσαλένιος-Ηρόδοτος 2-1

ON DEMAND: Όλα τα ρεπορτάζ στο επίσημο κανάλι του ΣΠΟΡ FM στο youtube