Ελλάδα

Γ' Εθνική: Δεύτερη συνεχόμενη απώλεια βαθμών ο Πανιώνιος - Τα αποτελέσματα των 10 ομίλων

Ο Πανιώνιος αναδείχθηκε ισόπαλος εντός έδρας με την Ηλιούπολη (1-1), στη δεύτερη συνεχόμενη ισοπαλία του. Δείτε όλα τα αποτελέσματα των 10 ομίλων.

Σε ένα ματς που σημαδεύτηκε από σοβαρά επεισόδια πριν την έναρξή του, Πανιώνιος και Ηλιούπολη αναδείχθηκαν ισόπαλοι 1-1 στη Νέα Σμύρνη, με τους γηπεδούχους να έχουν τη δεύτερη συνεχόμενη ισοπαλία τους και εν γένει απώλεια βαθμών, αλλά να παραμένουν στην κορυφή του 6ου ομίλου.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα στους 10 ομίλους:

1ος όμιλος - 9η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου-Ορφέας Ξάνθης 1-0
Εθνικός Σοχού-Ηρακλής 1-1
Ελπίδα Σαπών-ΑΕ Αμπελοκήπων 2-3
ΑΕ Εύοσμου-Αναγέννηση Θαλασσιάς 0-1
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Αετός Οφρυνίου 3-1
ΑΕ Διδυμοτείχου-Νέστος Χρυσούπολης 0-0
Άρης Αβάτου-Αλεξανδρούπολη FC 1-0
Πανδραμαϊκός-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 3-0 α.α

2ος όμιλος - 9η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων-Εθνικός Γιαννιτσών 1-3
Θύελλα Σαρακηνών-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 2-1
Αετός Βαρβάρας-Μακεδονικός 2-2
Νέα Καλλικράτεια-Αναγέννηση Πλαγιάς 0-0
Θερμαϊκός-Νίκη Αγκαθιάς 2-1
Αναγέννηση Γιαννιτσών-ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 3-0
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Αγροτικός Αστέρας αναβλ.
Ρεπό: Εδεσσαϊκός

3ος όμιλος - 9η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά-Οικονόμος Τσαριτσάνης 2-1
ΑΕ Καρίτσας-Ερμής Αμυνταίου 6-0
ΑΟ Σελλάνων-Μακεδονικός Φούφα 2-0
Ηρακλής Λάρισας-ΑΣ Μετέωρα 0-1
Εθνικός Κεραμιδίου-Αετός Μακρυχωρίου 1-0
ΠΟ Φήκης-Κοζάνη 0-1
ΠΟ Ελασσόνας-Δίας Δίου 3-0
Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας

4ος όμιλος - 8η αγωνιστική
Αμβρυσσέας Διστόμου-Διαγόρας Στεφανοβίκειου 1-0
ΓΣ Αλμυρού-Νέα Αρτάκη 0-0
Ηρακλής Ψαχνών-Δήμητρα Ευξεινούπολης 1-0
ΑΟ Υπάτου-Αταλάντη 2-0
Οπούντιος Μαρτίνου-Φωκικός 0-3 α.α
Ρεπό: Θησέας Αγριάς

5ος όμιλος - 8η αγωνιστική
ΑΕ Μεσολογγίου-ΑΕ Λευκίμμης 0-2
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-ΠΑΣ Θύελλα 4-2
ΠΑΣ Πρέβεζα-Τηλυκράτης Λευκάδας 0-2
ΟΦΑΜ-Κέρκυρα 1-0
Αμβρακικός Λουτρού-Θύελλα Κατσικά 0-1
Αστέρας Καληράχης-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας αναβλ.
Παναγρινιακός-Αναγέννηση Άρτας αναβλ.

6ος όμιλος - 7η αγωνιστική
Πανιώνιος-Ηλιούπολη 1-1
Μοσχάτο-Εθνικός 2-1
Φωστήρας-Μαρκό 2-0
Πανναξιακός-Προοδευτική αναβλ.
ΑΕ Μυκόνου-Αήττητος Σπάτων 1-2 (8/5)
Ρεπό: Χαραυγιακός

7ος όμιλος - 8η αγωνιστική
Παναρκαδικός-Πανναυπλιακός 1-0
ΠΑΟ Ρουφ-Πανγυθεατικός 1-0
Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Ερμής Μελιγούς 1-0
Ερμιονίδα-Κορωνίδα Κοιλάδας 3-1
Άγιος Ιερόθεος-Κηφισιά 1-2
Μολαϊκός-Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 0-0
Ρεπό: Άρης Σκάλας

8ος όμιλος - 8η αγωνιστική
Αετός Λουτρών-Ακράτητος 1-1
Πανελευσινιακός-ΑΟ Πυλίου Κω 0-1
Θύελλα Ραφήνας-Μικρασιατική Χίου 3-0
ΑΟ Καραβά-Αίας Σαλαμίνας 1-1
Αστέρας Βάρης-Κερατσίνι 1-1
Πυθαγόρας ΑΨΕΣ-Αιολικός 0-2 (7/5)

9ος όμιλος - 8η αγωνιστική
Παλληξουριακός-Αχαϊκή 1-0
Εθνικός Σκουλικάδου-ΑΟ Τσιλιβή 2-1
Ναυπακτιακός Αστέρας-ΑΟ Διαβολιτσίου 2-0
Πάμισος Μεσσήνης-Παναιγιάλειος 0-1
Αίας Γαστούνης-ΠΑΟ Βάρδας 1-1
Θύελλα Πατρών-Διαγόρας Βραχνεΐκων 0-1
Ρεπό: ΑΠΣ Ζάκυνθος

10ος όμιλος - 9η αγωνιστική
Γιούχτας-Ρεθυμνιακός 2-0
Ηρόδοτος-Δαμάστα 4-1
Ατσαλένιος-Πόρος 1-0
Αναγέννηση Ιεράπετρας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 4-1
Άρης Σούδας-Αλμυρός 0-5
Πλατανιάς-Άγιος Νικόλαος 1-2
Άρης Ρεθύμνου-ΑΕ Νεάπολης 0-3 α.α
Αστέρας Ρεθύμνου-ΑΟ Παλαιόχωρας 3-0 α.α

Ακολουθήστε τον bwinΣΠΟΡ FM 94.6 στο Google News για να μαθαίνετε πρώτοι τα τελευταία νέα από την Ελλάδα και τον κόσμο.

close menu
x