Ισπανία

«Ξεφώνισε» τον Σετιέν ο αδερφός του Γκριεζμάν (pic)

Ο αδερφός του φορ της Μπαρτσελόνα ήταν έξαλλος με τον παραγκωνισμό του Αντουάν Γκριεζμάν.

Ο Αντουάν Γκριεζμάν πέρασε σαν αλλαγή στο 90ο λεπτό του αγώνα της Μπαρτσελόνα με την Ατλέτικο (2-2), παρότι η ομάδα του «καιγόταν» για το γκολ της νίκης. Ο αδερφός του Γάλλου φορ δεν έκρυψε τη δυσαρέσκειά του για τον Κίκε Σετιέν, που φαίνεται να μην υπολογίζει ιδιαίτερα τον 29χρονο.

Αρχικά βλέποντας πως ο ακριβοπληρωμένος άσος ήταν εκτός ενδεκάδας σχολίασε στο Twitter «οι επιλογές του με κάνουν να θέλω να κλάψω», ενώ στη συνέχεια, όταν ο Γκριεζμάν πέρασε σαν αλλαγή δευτερόλεπτα πριν συμπληρωθούν τα 90’, έγραψε με νόημα «δύο λεπτά».