Μουντιάλ 2022

Απίθανη Σερβία «τουμπάρει» το Καμερούν με δύο γκολ στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου!

Ο Πάβλοβιτς στο 45+1' και ο Μιλίνκοβιτς-Σάβιτς στο 45+3', έκαναν την ολική ανατροπή για τη Σερβία κόντρα στο Καμερούν!

Στο 45+1' ο Τάντιτς εκτέλεσε φάουλ και ο Πάβλοβιτς με μια εξαιρετική κεφαλιά έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα για την ισοφάριση της Σερβίας, μη αφήνοντας κανένα περιθώριο αντίδρασης για τον Επασί, που έμεινε... όρθιος!

Όμως για το Καμερούν είχε και... γλυκό, αφού ο Μιλίνκοβιτς-Σάβιτς γύρισε το παιχνίδι με ένα σουτ λίγο έξω από την περιοχή (1-2)! Δεν αντέδρασε καλά ο Επασί, καθώς το σουτ ήταν μάλλον αδύναμο.