Αποκλεισμός στο Κύπελλο ΕΠΣΑ για τον Πανιώνιο

Την ήττα από την Κηφισιά με 4-2 γνώρισε ο Πανιώνιος και αποκλείστηκε στη φάση των «32» του Κυπέλλου ΕΠΣΑ.

Δεν τα κατάφερε ο Πανιώνιος που γνώρισε την ήττα με 4-2 από την Κηφισιά και αποκλείστηκε στη φάση των «32» του Κυπέλλου ΕΠΣΑ.

Η ομάδα του Δημήτρη Κοροπούλη παρατάχθηκε με πολλές αλλαγές, κατάφερε να προηγηθεί αλλά στην επανάληψη η ομάδα των Βορείων Προαστίων βρήκε τις λύσεις και πήρε τη νίκη και την πρόκριση.

Οι «κυανέρυθροι» προηγήθηκαν με τον Δρίτσα στο 1ο λεπτό, ενώ στο 25’ πήραν προβάδισμα δύο τερμάτων με τον Ζαμάνη. Ωστόσο στην επανάληψη δεν είχαν την ίδια αποτελεσματικότητα και βρέθηκαν προ εκπλήξεως.

Με σκόρερ τους Ζέλο, Πουλάκη και Διονέλλη, η Κηφισιά έφερε το ματς τούμπα και άφησε εκτός συνέχεις τον «ιστορικό».