Στρούγγης: «Κάναμε ''all-in'' στο δεύτερο ημίχρονο»

Οι αλλαγές του Νταμίρ Κάναντι στο 2ο ημίχρονο του Ατρόμητος-Λαμία, βοήθησαν τους γηπεδούχους να τα δώσουν όλα για τη νίκη, σύμφωνα με τον 23χρονο στόπερ.

«All-in» έκανε ο Ατρόμητος την Πέμπτη (14/1) στο δεύτερο ημίχρονο της εντός έδρας εξ αναβολής αναμέτρησης με τη Λαμία, σύμφωνα με τον Στέφανο Στρούγγη. Κάτι που απέφερε καρπούς, δεδομένου ότι οι Περιστεριώτες κατάφεραν να πάρουν εν τέλει τους τρεις βαθμούς (2-1).

Ο 23χρονος κεντρικός αμυντικός της ομάδας του Περιστερίου στάθηκε στις παρεμβατικές κινήσεις του προπονητή του, Νταμίρ Κάναντι, όσο και στο σημείο-κλειδί του πρώτου ημιχρόνου (38'), στο οποίο κατάφεραν να ισοφαρίσουν με το πέναλτι του Χριστοδουλόπουλου. Ενώ, τέλος σημείωσε ότι η ομάδα του πρέπει να χτίσει σερί νικών.