«Παγώνει» την OPAP Arena ο Μπακαμπού: Δεύτερο γκολ για τον Ολυμπιακό μέσα σε τέσσερα λεπτά!

Δείτε το γκολ του Μπακαμπού για το 2-0 του Ολυμπιακού κόντρα στην ΑΕΚ στο 53ο λεπτό!

Ο Ολυμπιακός μέσα σε τέσσερα λεπτά πετυχαίνει και δεύτερο γκολ κόντρα στην ΑΕΚ, «παγώνοντας» για τα καλά την OPAP Arena!

Στο 53', μετά από εξαιρετική μπαλιά του Φορτούνη, ο Μπακαμπού, που είχε πολλά στρέμματα μπροστά του, κοντρόλαρε την μπάλα, βρέθηκε απέναντι από τον Αθανασιάδη και τον εκτέλεσε για το 2-0 των «ερυθρόλευκων»!

Θυμίζουμε, ο Ολυμπιακός είχε ανοίξει το σκορ στο 50' με το σουτ του Μπιέλ και την παρέμβαση του Μουκουντί. Στον αμυντικό της ΑΕΚ έχει χρεωθεί το γκολ.