Ο λόγος που καθυστέρησε ο Άρης να βγει στο δεύτερο ημίχρονο στο ματς με την ΑΕΚ

Ο Άρης μέσω διαρροής του εξήγησε τον λόγο που οι «κίτρινοι» στο δεύτερο ημίχρονο με την ΑΕΚ καθυστέρησαν 23 λεπτά.

Ο Άρης γνώρισε την ήττα από την ΑΕΚ με 2-1 για την 6η αγωνιστική των playoffs της Stoiximan Super League.

Στο δεύτερο ημίχρονο όμως οι «κίτρινοι» καθυστέρησαν 8 περισσότερα λεπτά από το αναμενόμενονα βγουν στον αγωνιστικό χώρο, ενώ οι φιλοξενούμενοι είχαν πάρει κανονικά τις θέσεις τους, όπως και η διαιτητική ομάδα. Συνολικά, αντί για ένα τέταρτο, η απουσία των παικτών του Άρη από τον αγωνιστικό χώρο ήταν συνολικά 23 λεπτά.

Μέσω διαρροής τους οι Θεσσαλονικείς εξήγησαν γιατί συνέβη αυτό και ο λόγος είναι πως δυο παίκτες ένιωσαν ενοχλήσεις και ήθελε ο Άκης Μάντζιος και οι συνεργάτες του να δουν αν μπορούν να συνεχίσουν.