Ο χαμός του πρώτου ημιχρόνου στο Λαμία-ΠΑΟΚ: Δύο γκολ, ένα δοκάρι και ένα… άχαστο!

Τρομερό ματς στη Λαμία, με τον ΠΑΟΚ να προηγείται 2-0 και το παιχνίδι να έχει δοκάρι, άχαστο και αρκετές φάσεις.

Τρομερό ματς στη Λαμία ανάμεσα στην τοπική ομάδα και τον ΠΑΟΚ. Οι φιλοξενούμενοι προηγούνται με 2-0, χάρη στα γρήγορα τέρματα από Ολιβέιρα (13’) και Ντάντας (27’).

Δύο λεπτά μετά το δεύτερο τέρμα του ΠΑΟΚ, είχαμε μια τρομερή φάση όταν ο Μπεχαράνο είδε την κεφαλιά του να σταματά στο οριζόντιο δοκάρι και στην αντεπίθεση ο Νάρεϊ… έχασε το άχαστο πλασάροντας άουτ από τη μικρή περιοχή.

Λίγο αργότερα δε, ο Ντε Βινσέντι παραλίγο να σκοράρει με εκτέλεση κόρνερ αλλά ο Κοτάρσκι έδιωξε δύσκολα.