Το γκολ στα 35'', o Μπάουμαν που κατέβασε ρολά και ο killer Εραμούσπε: Τα highlights του ΟΦΗ-ΠΑΣ Γιάννινα

Δείτε τα γκολ και τις καλύτερες στιγμές από το ΟΦΗ-ΠΑΣ Γιάννινα που έληξε 1-1.

Στο ισόπαλο 1-1 έμειναν ΟΦΗ και ΠΑΣ Γιάννινα στο «Γεντί Κουλέ» για την 11η αγωνιστική της Stoiximan Super League, με καμία από τις δύο ομάδες να μη μένει ευχαριστημένη με τον έναν βαθμό.

Οι Κρητικοί άνοιξαν το σκορ 35 δευτερόλεπτα μετά την έναρξη του ματς με τον Μαρινάκη και είχαν ευκαιρίες για να διπλασιάσουν το προβάδισμά τους στο πολύ καλό τους πρώτο 20λεπτό, αλλά στη συνέχεια οι Ηπειρώτες βρήκαν τα πατήματά τους, κυριάρχησαν στο δεύτερο ημίχρονο απειλώντας συνεχώς την άμυνα των γηπεδούχων και βρίσκοντας τελικά το γκολ της ισοφάρισης στο 86', με τον Εραμούσπε.