Στη συγκεκριμένη διοργάνωση οι αθλήτριες και οι αθλητές θα αγωνίζονται από κοινού, αλλά σύμφωνα με τα αποτελέσματα του τελικού και του προκριματικού θα γίνεται ξεχωριστή κατάταξη, βαθμολόγηση και απονομή επάθλων για κάθε μία από τις κατηγορίες.


Το ωρολόγιο πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 8 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2020
ΠΡΩΪΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
09:00 400μ. Γ Προκριματικές Σειρές
09:25 400μ. Α Προκριματικές Σειρές
10:00 110μ. με Εμπόδια Α Προκριματικές Σειρές
10:25 100μ. με Εμπόδια Γ Προκριματικές Σειρές
10:55 100μ. Γ Προκριματικές Σειρές
11:20 100μ. Α Προκριματικές Σειρές

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
17:00 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ Α ΤΕΛΙΚΟΣ
17:45 ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ Γ ΤΕΛΙΚΟΣ
18:00 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ Α ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΟΠ. ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
18:10 ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ Α ΤΕΛΙΚΟΣ
18:15 110μ. με Εμπόδια Α ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
18:40 100μ. με Εμπόδια Γ ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
18:55 ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ Α ΤΕΛΙΚΟΣ
19:05 100μ. Γ ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
19:25 100μ. Α ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
19:35 ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ Γ ΤΕΛΙΚΟΣ
19:45 400μ. Γ ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
19:55 ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ Γ ΤΕΛΙΚΟΣ
20:05 400μ. Α ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
20:15 ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ Γ ΤΕΛΙΚΟΣ
20:25 1500μ. Γ ΤΕΛΙΚΟΣ
20:35 1500μ. Α ΤΕΛΙΚΟΣ
20:45 3.000μ. με Φ.Ε. Γ ΤΕΛΙΚΟΣ
21:10 3.000μ. με Φ.Ε. Α ΤΕΛΙΚΟΣ
21:25 4 X 100μ. Γ ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
22:05 4 X 100μ. Α ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ


ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2020
ΠΡΩΪΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08:00 20χλμ. Βάδην Α ΤΕΛΙΚΟΣ Εκτός Σταδίου
08:05 20χλμ. Βάδην Γ ΤΕΛΙΚΟΣ
09:00 400μ. με Εμπόδια Γ Προκριματικές Σειρές
09:35 400μ. με Εμπόδια Α Προκριματικές Σειρές
10:10 200μ. Γ Προκριματικές Σειρές
10:40 200μ. Α Προκριματικές Σειρές

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
17:00 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ Γ ΤΕΛΙΚΟΣ
17:45 ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ Α ΤΕΛΙΚΟΣ
18:00 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ Γ ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΟΠ. ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
18:10 ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ Γ ΤΕΛΙΚΟΣ
18:15 400μ. με Εμπόδια Γ ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
18:35 400μ. με Εμπόδια Α ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
18:55 ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ Γ ΤΕΛΙΚΟΣ
19:00 200μ. Γ ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
19:20 200μ. Α ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
19:35 ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ Α ΤΕΛΙΚΟΣ
19:40 800μ. Γ ΤΕΛΙΚΟΣ
19:50 800μ. Α ΤΕΛΙΚΟΣ
19:55 ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ Α ΤΕΛΙΚΟΣ
20:00 5.000μ. Γ ΤΕΛΙΚΟΣ
20:15 ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ Α ΤΕΛΙΚΟΣ
20:25 5.000μ. Α ΤΕΛΙΚΟΣ
20:55 4 X 400μ. Γ ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
21:35 4 X 400μ. Α ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ