Παρακολουθήστε από το control-room του sport-fm την αναμέτρηση του Ατρόμητου απέναντι στον Πανθρακικό στο Περιστέρι, για τη 12η αγωνιστική της Super League.

14:29
Καλό σας μεσημέρι. Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στον Ατρόμητο και τον Πανθρακικό.
14:30
Οι γηπεδούχοι βρίσκονται στη 14η θέση με μόλις 9 βαθμούς και προέρχονται από 4 συνεχόμενες ήττες.
14:32
Από την άλλη μεριά οι φιλοξενούμενοι είναι στην τελευταία θέση με 4 βαθμούς και χωρίς να έχουν νίκη στο ενεργητικό τους.
14:33
Η ενδεκάδα με την οποία θα παραταχθούν οι γηπεδούχοι: Γκορμπούνοφ - Κούρος, Λαζαρίδης, Κοντοές, Κιβρακίδης - Μπίτολο, Γοδόι - Ναπολεόνι, Πίτου Γκαρσία, Μπρίτο - Λε Ταλέκ
14:34
Στον πάγκο θα βρίσκονται οι: Μπάρκας, Μπάλλας, Μπόρισλαβ Στόιτσεφ, Ουσέρο, Μπαστακός, Μίλος Στόιτσεφ, Μαρσελίνιο.
14:35
Από την άλλη μεριά οι φιλοξενούμενοι του Δημήτρη Ελευθερόπουλοι θα παραταχθούν με τους: Πασχαλάκη, Ποτουρίδη, Μελίσση, Σερφά, Παπαγεωργίου - Μεχία, Λαδάκης - Χαβίτο, Ροτζέριο, Χασομέρης, Ντιγκινί.
14:36
Στον πάγκο οι: Αθανασιάδης, Ηλιάδης, Παπαχρήστος, Νικόλτσης, Μπουγαΐδης, Μουδούρογλου, Σέτι.
14:51
Διαιτητής της αναμέτρησης ο Παπαδόπουλος (Μακεδονίας), α' βοηθός ο Γρεβένης (Χαλκιδικής), β' βοηθός ο Πάτρας (Μακεδονίας) και δ' διαιτητής ο Παππάς (Αθηνών).
15:01
1' Στη σέντρα οι παίκτες του Ατρόμητου
15:04
2' Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Πίτου εκτέλεσε το κόρνερ, η μπάλα έφτασε στον Μπρίτο, αλλά το ψαλιδάκι του Βραζιλιάνου πέρασε άουτ.
15:13
6' Σουτ του Γοδόι έξω από την περιοχή, η μπάλα περνά άουτ.
15:27
25' Ο Ατρόμητος προσπαθεί να δημιουργήσει, αλλά δεν τα καταφέρνει, αφού οι παίκτες του δεν έχουν υπομονή στο παιχνίδι τους και οι κινήσεις χωρίς την μπάλα γίνονται πολύ αργά.
15:27
Ο Πανθρακικός κρατά με άνεση το ματς στο... μηδέν.
15:32
30' Στο ίδιο μοτίβο το ματς. Ο Ατρόμητος δεν μπορεί να απειλήσει χάρη στην πειθαρχημένη αμυντική συμπεριφορά του Πανθρακικού
15:51
36' Ο Χασομέρης εκτός και μπαίνει στη θέση του ο Μουδούρογλου.
15:51
41' Γκολ για τον Πανθρακικό! Έπειτα από κόρνερ ο Μελίσσης κάνει την προβολή μέσα στην περιοχή και νικάει τον Γκορμπούνοφ για το 0-1.
15:51
45' Λήξη α' ημιχρόνου. Ο Πανθρακικός προηγείται με 0-1.
16:04
Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο
16:07
Με αλλαγές ξεκίνησε το δεύτερο μισό ο Ατρόμητος. Μαρσελίνιο και Ουσέρο στη θέση των Λε Ταλέκ και Μπίτολο
16:11
51' Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο. Σουτ του Ναπολεόνι κοντράρει, ενώ ο Ουσέρο δεν πρόλαβε να κάνει την προβολή και η μπάλα πέρασε κόρνερ. Ανεκμετάλλευτη η εκτέλεσή του απ' τον Πίτου Γκαρσία
16:12
53' Γύρισμα του Χαβίτο κοντράρει και περνάει λίγο έξω απ' τα δοκάρια σε κόρνερ
16:21
60' Σουτ του Ουσέρο, μπλοκάρει ο Πασχαλάκης
16:22
62' Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Στη θέση του Ροτζέριο Μάρτινς ο Σέτι
16:25
64' Στο έδαφος ο Λαδάκης, θα αντικατασταθεί αναγκαστικά. Δεύτερη αλλαγή λόγω τραυματισμού για τον Πανθρακικό.
16:25
66' Μπήκε ο Ηλιάδης στη θέση του
16:28
68' ασίστ του Μπρίτο, άστοχο σουτ του Ναπολεόνι
16:30
70' Σουτ του Πίτου Γκαρσία, πέρασε άουτ
16:31
72' τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Στη θέση του Κυβρακίδη ο Στόιτσεφ
16:34
75' Σουτ του Μεχία, μπλόκαρε ο Γκορμπούνοφ
16:36
77' Φάουλ σε καλή θέση για τον Ατρόμητο, λίγο έξω απ' την περιοχή.
16:37
78' Γκολ για τον Ατρόμητο!
16:37
Ο Ναπολεόνι ανέλαβε την εκτέλεση, μπέρδεψε τον Πασχαλάκη και έστειλε την μπάλα στο δεξί «γάμα»της εστίας του Πανθρακικού
16:39
80' Κίτρινη κάρτα στον Ηλιάδη
16:40
81' Γκολ για τον Πανθρακικό!
16:42
Φοβερή ατομική ενέργεια του Ντιγκινί, πέρασε και τον Γκορμπούνοφ, έκανε το γύρισμα και ο Ηλιάδης έσπρωξε τη μπάλα στα δίχτυα, δίνοντας ξανά τα ηνία του σκορ στον Πανθρακικό.
16:47
87' Ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ο Ηλιάδης διώχνει την μπάλα πριν πάει στα δίχτυα σε σουτ του Κούρου
16:48
88' Νέα ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Σουτ του Μαρσελίνιο από κοντά, κόντραρε στα σώματα
16:49
Τρία λεπτά καθυστερήσεων στο ματς
16:53
Λήξη στο ματς
16:54
Την πρώτη του νίκη πανηγύρισε ο Πανθρακικός, που επιβλήθηκε 2-1 του Ατρόμητου στο Περιστέρι, παίρνοντας δύο φορές τα ηνία στο ματς .