Καλησπέρα σας
16:58
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης του ΠΑΟΚ στα Τρίκαλα για τη 2η αγωνιστική του Κυπέλλου Ελλάδας
17:00
Ο ΠΑΟΚ επικράτησε της ΑΕΛ την 1η αγωνιστική ενώ τα Τρίκαλα επικράτησαν επίσης του Πανελευσινιακού με 5-0.
17:03
Οι ενδεκάδες των δύο ομάδων
17:03
ΠΑΟΚ: Μπρκιτς – Κίτσιου, Μαλεζάς, Κρέσπο, Γιαννούλης – Σάκχοφ, Χαρίσης – Τιάμ, Μπίσεσβαρ, Μυστακίδης – Περέιρα
17:04
Τρίκαλα: Σιδεράκης, Νικολακάκης, Γκόλιας, Βέρτζος, Πίντο, Μουμίν, Ριζογιάννης, Σερτζίνιο, Γιαννιτσάνης, Δουκάκης, Μπαϊκαρά.
17:04
Στον πάγκο των γηπεδούχων: Βουτσέλας, Παπαπαναγιώτου, Λαμπάκης, Στεφάνοβιτς, Μίνγκα, Κουσκουνάς, Τοπτίδης.
17:05
Στον πάγκο των φιλοξενούμενων: Σιαμπάνης, Λέοβατς, Τσίμιροτ, Αθανασιάδης, Ματθαίου, Πούγγουρας και Πέλκας.
17:05
Σε περίπου 10 λεπτά η σέντρα
17:12
Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες
17:14
Ενός λεπτού σιγή στη μνήμη των θυμάτων του αεροπορικού δυστυχήματος στην Κολομβία
17:15
1' Σέντρα στο ματς
17:16
1' Απίστευτη ευκαιρία για τα Τρίκαλα!
17:17
Ο Δουκάκης γύρισε την μπάλα από τα δεξιά μέσα στην περιοχή και ο εντελώς αμαρκάριστος Μπαϊκαρά αστόχησε από πλεονεκτική θέση
17:20
5' Αρκετός κόσμος στο γήπεδο. Περίπου 5.000 φίλαθλοι στο γήπεδο των Τρικάλων
17:21
Έχουν αρχίσει πολύ δυναμικά οι γηπεδούχοι
17:23
8' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ψιλοκρεμαστή πάσα του Μπίσεσβαρ στον Περέιρα, αλλά πριν πλασάρει, ο Λεάντρο παραχώρησε το κόρνερ
17:27
12' Μπαλιά στον Γιαννιτσάνη, ωστόσο υποδεικνύεται σε θέση οφσάιντ. Πολύ οριακή φάση, αφού και η λήψη του ριπλέι δεν βοηθά.
17:32
16' Νέα ευκαιρία για τα Τρίκαλα! Σουτ του Γιαννιτσάνη έξω από την περιοχή, η μπάλα περνά λίγα εκατοστά πάνω από την εστία του Μπρκιτς
17:36
21' Κι άλλη ευκαιρία για τα Τρίκαλα! Νέο σουτ του Γιαννιτσάνη, η μπάλα κατευθείαν στην αγκαλιά του Μπρκιτς
17:40
25' Πρώτη τελική για τον ΠΑΟΚ με το αδύναμο σουτ του Μπίσεσβαρ να καταλήγει στην αγκαλιά του Σιδεράκη
17:47
32' Κάκιστη η παρουσία του ΠΑΟΚ μέχρι στιγμής με τα Τρίκαλα να πατούν πολύ καλύτερα
17:50
36' Στο έδαφος με πρόβλημα τραυματισμού ο Μυστακίδης
17:53
38' Έχει ανεβάσει ρυθμούς ο ΠΑΟΚ στα τελευταία λεπτά, αλλά δεν έχει δημιουργήσει την παραμικρή ευκαιρία
17:54
39' Προσπάθεια του Περέιρα να απειλήσει, αλλά κατόπιν πίεσης χάνει την κατοχή της μπάλας και μπλοκάρει ο Σιδεράκης
18:00
45' Λήξη α' ημιχρόνου
18:01
Τρίκαλα-ΠΑΟΚ μένουν στο 0-0 με τους γηπεδούχους να έχουν πολύ καλύτερη παρουσία
18:18
46' Έναρξη β' ημιχρόνου
18:24
52' Δεν αλλάζει η μορφή του παιχνιδιού στα πρώτα λεπτά του β' μέρους
18:30
57' Κίτρινη κάρτα στον Λεάντρο για φάουλ στον Τιάμ
18:32
60' Στο 67% η κατοχή της μπάλας υπέρ του ΠΑΟΚ
18:33
61' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Στο ματς ο Πέλκας, εκτός ο Μπίσεσβαρ
18:40
67' Εντελώς ακίνδυνος ο ΠΑΟΚ... Δεν έχει δημιουργήσει ούτε μία κλασική ευκαιρία
18:42
70' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Εκτός ο Περέιρα, μέσα ο Αθανασιάδης
18:44
71' Αλλαγή και για τα Τρίκαλα. Εκτός ο Δουκάκης, μέσα ο Μίνγκας
18:50
77' Αλλαγή για τα Τρίκαλα. Εκτός ο Σερζίνιο, μέσα ο Στεφάνοβιτς
18:52
80' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Εκτός ο Γιαννούλης, μέσα ο Λέοβατς
18:56
83' Είναι απίστευτο το στατιστικό στοιχείο! Τρεις τελικές σε όλο το ματς για τα Τρίκαλα, μόλις μία για τον ΠΑΟΚ
18:56
84' Κίτρινη κάρτα στον Κρέσπο
18:57
84' Αλλαγή για τα Τρίκαλα. Μέσα ο Κουσκουνάς, εκτός ο Μπαϊκαρά
19:03
90' Τρία λεπτά καθυστερήσεις στο ματς
19:06
Λήξη στο ματς
19:07
Ο ΠΑΟΚ μένει φυσιολογικά στο 0-0 με τα Τρίκαλα, έχοντας μόλις μία τελική στο ματς