Γιουβέντους 3 (2-0)
Βαλένθια 0 (0-2)
Γιουνγκ Μπόις 0 (0-3)
19:45
Ο Πεπ Γκουαρντιόλα έχει βρει ως αντίπαλο την Χόφενχαϊμ 6 φορές, όταν βρισκόταν στον πάγκο της Μπάγιερν Μονάχου. Βγήκε νικητής τις 5 από αυτές, ηττήθηκε τη μία.
19:49
Ο Ντιμπάλα θα κάνει την πρώτη του συμμετοχή στο φετινό Champions League
19:54
Ενδιαφέρον στατιστικό!
Η Γιουβέντους έχει να ηττηθεί εντός έδρας σε παιχνίδι ομίλου Champions League από τον Δεκέμβριο του 2009 (ήττα με 4-1 από τη Μπάγιερν Μονάχου).
Είναι 18 παιχνίδια αήττητη, με 10 νίκες και 8 ισοπαλίες!
19:55
ΕΝΑΡΞΗ στα δύο πρώτα παιχνίδια της 2ης αγωνιστικής του Champions League!
19:58
1' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ
20:00
5' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ!
20:00
Στα 43 δευτερόλεπτα του παιχνιδιού, η άμυνα της Μάντσεστερ Σίτι κόπηκε στα δύο μετά από ωραία κάθετη πάσα του Ντεμιρμπάι, και ο Μπελφοντίλ άνοιξε πολύ νωρίς το σκορ! (Χόφενχαϊμ - Μάντσεστερ Σίτι 1-0)
20:02
Το γκολ με το οποίο η Χόφενχαϊμ πήρε το προβάδισμα!
20:03
Υπέροχη βαθιά μπαλιά του Μπονούτσι, με τον Πάουλο Ντιμπάλα να πλασάρει στην κίνηση και να νικάει τον Φον Μπαλμος. (Γιουβέντους- Γιουνγκ Μπόις 1-0)
20:04
8' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
20:06
Μετά από ωραία πάσα του Νταβίντ Σίλβα, ο Σανέ βρέθηκε μέσα στην μεγάλη περιοχή, πάσαρε για τον Αγκουέρο που σκοράρει και φέρνει το ματς στα ίσια! Άμεση αντίδραση από τη Σίτι! (Χόφενχαϊμ - Μάντσεστερ Σίτι 1-1)
20:07
Η ισοφάριση της Μάντσεστερ Σίτι με τον Αγκουέρο!
20:13
15' Μεγάλη ευκαιρία για την Σίτι, με τον Στέρλινγκ να στέλνει την μπάλα λίγο δίπλα από το δεξί δοκάρι του Μπάουμαν.
20:16
20' Ευκαιρία για την Γιουβέντους να κάνει το 2-0, Ο Ντιμπάλα βρέθηκε ολομόναχος στο ύψος του πέναλτι αλλά το σουτ του δεν ήταν καθόλου καλό. Απέκρουσε εύκολα ο Φον Μπάλμος. (Γιουβέντους- Γιουνγκ Μπόις 1-0)
20:17
Το υπέροχο γκολ του Ντιμπάλα από πάσα του Μπονούτσι
20:17
O Μπελφοντίλ πανηγυρίζει το γρηγορότερο γκολ του φετινού Champions League! Χρειάστηκε μόλις 43'' για να στείλει τη μπάλα στα δίχτυα του Έντερσον! Εικόνα live21962296/23668.jpg
20:20
24' Γιουβέντους και Σίτι πιέζουν τις αντιπάλους τους και ψάχνουν το δεύτερο γκολ.
20:23
26' Η Χοφενχάιμ αμύνεται μαζικά και ψάχνει τη μία αντεπίθεση που θα δημιουργήσει προβλήματα στην άμυνα της Μάντσεστερ Σίτι.
20:24
Ο Κριστιάνο Ρονάλντο παρακολουθεί από τα επίσημα του "Juventus Stadium".
20:25
29' Η Γιουβέντους έχει κλείσει στα καρέ της την Γιουνγκ Μπόις, με τους Ελβετούς να δυσκολεύονται αρκετά.
20:28
33' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ!
20:30
Ο Ματουιντί πιάνει έναν κεραυνό έξω από την περιοχή, με τον κίπερ των φιλοξενούμενων να κάνει ασταθή απόκρουση και τον Ντιμπάλα να παίρνει το "ριμπάουντ" για το 2-0 (Γιουβέντους- Γιουνγκ Μπόις 2-0)
20:31
33' Τρομερή χαμένη ευκαιρία για τη Σίτι. Υπέροχη ενέργεια του Σανέ που πέρασε από όλη σχεδόν την άμυνα της Χόφενχαϊμ, βρήκε τον Αγκουέρο αλλά ο Αργεντινός με άτσαλο τελείωμα έστειλε τη μπάλα άουτ. (Χόφενχαϊμ - Μάντσεστερ Σίτι 1-1)
20:31
Το δεύτερο τέρμα του Αργεντινού!
20:34
O Πάουλο Ντιμπάλα έχει ήδη σκοράρει δύο φορές κόντρα στην Γιουνγκ Μπόις!
20:36
39' Ευκαιρία για την Χόφενχαϊμ με τον Μπελφοντίλ βγάζει ο Έντερσον.
20:39
42' Ωραίο σουτ του Αγκουέρο έξω από την μεγάλη περιοχή, η μπάλα πέρασε ελάχιστα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Μπάουμαν. (Γιουβέντους- Γιουνγκ Μπόις 2-0)
20:40
44' Δεν μπορεί να πιάσει το σουτ από πλεονεκτική θέση ο Κουαδράδο, χάνεται καλή ευκαιρία για το 3-0.
20:43
ΛΗΞΗ ΠΡΩΤΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ σε Γερμανία και Ιταλία.
Γιουβέντους - Γιουνγκ Μπόις 2-0 (5', 33' Ντιμπάλα)
Χόφενχαϊμ - Μάντσεστερ Σίτι 1-1 (1' Μπελφοντίλ - 8' Αγκουέρο)
20:47
Γιουβέντους και Μάντσεστερ Σίτι ήταν σαφώς καλύτερες από τις αντιπάλους τους σε αυτό το πρώτο ημίχρονο.
Η "μεγάλη κυρία" έχει μετατρέψει την ανωτερώτητά της σε ένα ασφαλές προβάδισμα δύο τερμάτων, ενώ η Σίτι απάντησε άμεσα στο πολύ γρήγορο προβάδισμα της Χόφενχαϊμ αλλά δεν μπόρεσε να βρει δεύτερο γκολ.
20:57
ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ τα δεύτερα ημίχρονα στα παιχνίδια Γιουβέντους - Γιούνγκ Μπόις και Χόφενχαϊμ - Μάντσεστερ Σίτι
21:00
49' ΔΟΚΑΡΙ για την Γιουβέντους
21:01
Ο Ντιμπάλα μετά από ωραία ατομική προσπάθεια πλάσαρε και έστειλε τη μπάλα στο δεξί δοκάρι του Φον Μπάλμος.
21:12
58' Μετά από εκτέλεση φάουλ και κεφαλιά του Οταμέντι η μπάλα κοντράρει στους αμυντικούς και βγαίνει κόρνερ. (Χόφενχαϊμ - Μάντσεστερ Σίτι 1-1)
21:13
61' Ένα σουτ του Αορό, κοντράρει και περνά λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Σέζνι.(Γιουβέντους- Γιουνγκ Μπόις 2-0)
21:20
69' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
21:22
Η Γιουβέντους "έκρυψε τη μπάλα" με συνεχόμενες πάσες έξω από την περιοχή της Γιούνγκ Μπόις, η μπάλα κατάληξε στον Κουαρδάδο που έδωσε την ασίστ στον Ντιμπάλα, ο οποίος συμπλήρωσε το προσωπικό του χατ τρικ! (Γιουβέντους- Γιουνγκ Μπόις 3-0)
21:26
72' Ευκαιρία για τη Σίτι.
Ωραία σέντρα από αριστερά, ο Αγκουέρο πήρε την κεφαλιά αλλά ήταν αδύναμη και κατέληξε εύκολα στα χέρια του τερματοφύλακα.
21:27
73' Ο Σανέ φαίνεται πως ανατράπηκε εντός περιοχής από τον Μπάουμαν, ο διαιτητής δεν έδωσε την εσχάτη των ποινών. (Χόφενχαϊμ - Μάντσεστερ Σίτι 1-1)
21:29
Με τον Ρονάλντο απών, ο Ντιμπάλα πετυχαίνει χατ τρικ και οδηγεί την Γιουβέντους στη δεύτερή της νίκη στο φετινό Champions League! Εικόνα live21962296/13001.jpg
21:30
79' ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΙΣ
21:32
Ο Καμαρά παίρνει δύο κίτρινες κάρτες μέσα σε 4 λεπτά και αφήνει την Γιουνγκ Μπόις με 10 παίκτες για το υπόλοιπο του παιχνιδιού. (Γιουβέντους- Γιουνγκ Μπόις 3-0)
21:33
80' Η Μάντσεστερ Σίτι πιέζει ασφυκτικά την άμυνα της Χόφενχαϊμ, ψάχνοντας το γκολ που θα τη βάλει μπροστά στο σκορ. (Χόφενχαϊμ - Μάντσεστερ Σίτι 1-1)
21:40
89' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
21:42
Μετά από σέντρα του Μπερνάρντο Σίλβα από τα αριστερά, ο Χούγκμα έκανε τραγικό κοντρόλ με το στήθος, ο Νταβίντ Σίλβα έκλεψε και έδωσε στη Σίτι το προβάδισμα λίγο πριν το τέλος! (Χόφενχαϊμ - Μάντσεστερ Σίτι 1-2)
21:43
Το γκολ του Νταβίντ Σίλβα που "λύνει το γόρδιο δεσμό" για την Μάντσεστερ Σίτι στη Γερμανία.
21:44
91' Σουτ του Μπεντανκούρ έξω από την περιοχή, η μπάλα περνάει ψηλά άουτ. (Χόφενχαϊμ - Μάντσεστερ Σίτι 1-2)
21:46
ΤΕΛΟΣ στο Τορίνο.
Η Γιουβέντους κερδίζει την Γιουνγκ Μπόις 3-0, με τον Ντιμπάλα να πετυχαίνει χατ τρικ!
21:48
ΤΕΛΟΣ και στο Χόφενχαϊμ - Μάντσεστερ Σίτι. Η Σίτι αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ στα πρώτα δευτερόλεπτα του παιχνιδιού, κατάφερε να κάνει την ανατροπή και να πάρει τελικά τη νίκη με 2-1. Ο Μπελφοντίλ άνοιξε το σκορ για τους γηπεδούχους, Αγκουέρο και Νταβίντ Σίλβα τα γκολ της Σίτι!
21:50
Ολοκληρώθηκαν τα δύο πρώτα παιχνίδια της 2ης αγωνιστικής του Champions League. Η βραδιά συνεχίζεται με άλλα έξι παιχνίδια, ανάμεσά τους και αυτό της ΑΕΚ με την Μπενφίκα.
21:50
21:52
Για τον 6ο όμιλο, Λιόν - Σαχτάρ:
Η ενδεκάδα της Λιον: Λόπες – Μεντί, Ντεναγιέρ, Μαρτσέλο, Ντουμπουά – Αουάρ, Εντομπελέ, Τουσάρ, Τραορέ – Φεκίρ, Ντεμπελέ
Η ενδεκάδα της Σαχτάρ: Πιατόφ – Ισμαϊλί, Ρακίτσκι, Κριβτσόφ, Ματβιένκο – Στεπανένκο, Μαικό – Τάισον, Άλαν Πάτρικ, Μάρλος – Μοράες
21:53
Για τον 8ο όμιλο, Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Βαλένθια:
Η ενδεκάδα της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ: Ντε Χέα – Σο, Σμόλινγκ, Μπαϊγί, Βαλέντσια – Πογκμπά, Μάτιτς, Φελαϊνί – Σάντσες, Λουκάκκου, Ράσφορντ
Η ενδεκάδα της Βαλένθια: Νέτο – Γκαγιά, Γκάμπριελ, Γκαράι, Πιτσίνι – Γκέδες, Κοντογκμπιά, Παρέχο, Κοκελάν – Ροντρίγκο, Μπατσουαγί
21:54
Για τον 5ο όμιλο Μπάγερν Μονάχου - Άγιαξ:
Η ενδεκάδα της Μπάγιερν Μονάχου: Νόιερ – Αλάμπα, Χούμελς, Μποάτενγκ, Κίμιχ – Τιάγκο, Μαρτίνεθ, Μίλερ – Ριμπερί, Λεβαντόφσκι, Ρόμπεν
Η ενδεκάδα του Άγιαξ: Ονανά – Ταλιαφίκο, Βόμπερ, Ντε Λιχτ, Μαζραουί – Μπλιντ, Σένε, Φαν Ντε Μπέεκ – Νέρες, Τάντιτς, Ζιγιέκ
21:57
Για τον 7ο όμιλο, Ρόμα - Βικτόρια Πλζεν και ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ρεάλ Μαδρίτης:
Η ενδεκάδα της Ρόμα: Όλσεν – Κολάροφ, Ζέσους, Φάτζιο, Φλορέντσι – Ενζοζί, Κριστάντε – Κλάιφερτ, Πελεγκρίνι, Ουντέρ – Τζέκο
Η ενδεκάδα της Βικτόρια Πλζεν: Κόζατσικ – Λιμπέρσκι, Χούμπνικ, Χέιντα, Ρέζνικ – Χροσόφσκι, Προχάτσκα – Κόβαρικ, Χοράβα, Ζεμάν – Κρίμεντσικ
21:58
Η ενδεκάδα της ΤΣΣΚΑ Μόσχας: Ακινφέεφ – Ναμπάπκιν, Τσερνόφ, Μπεκάο, Φερνάντες – Αχμέντοφ, Μπιγιόλ – Ομπλιακόφ, Τζαγκόεφ, Βλάσιτς – Τσαλόφ
Η ενδεκάδα της Ρεαλ Μαδρίτης: Νάβας – Ρεγκιλόν, Νάτσο, Βαράν, Καρβαχάλ – Σεμπάγιος, Κασεμίρο, Κρόος – Ασένσιο, Μπενζεμά, Λούκας Βάσκεθ
22:01
ΕΝΑΡΞΗ στα έξι παιχνίδια που ολοκληρώνουν την πρώτη μέρα της δεύτερης αγωνιστικής του φετινού Champions League!
22:02
2' ΓΚΟΛ Η ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ!
22:03
Τραγικό λάθος του Κρόος, ο Βλάσιτς κλέβει και νικάει τον Νάβας για το 1-0! (ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ρεάλ Μαδρίτης 1-0)
22:04
4' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΑΓΕΡΝ!
22:04
3' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΡΟΜΑ
22:05
Ο Τζέκο με ωραίο διαγώνιο, συρτό, σουτ κάνει το 1-0! (Ρόμα - Βικτόρια Πλζεν 1-0)
22:06
Με όμορφη κεφαλιά του Ματ Χούμελς η Μπάγερν ανοίγει το σκορ έπειτα από κόρνερ του Ριμπερί. (Μπάγερν- Άγιαξ 1-0)
22:07
6' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΕΝΦΙΚΑ
Με τον Σεφέροβιτς ανοίγει το σκορ στο ΟΑΚΑ.
22:08
Το γκολ του Τζέκο για την Ρόμα
22:10
Με καθυστέρηση αρκετών λεπτών ξεκίνησε και το παιχνίδι Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Βαλένθια.
22:11
Το γκολ του Χούμελς με το οποίο η Μπάγερν παίρνει από νωρίς το προβάδισμα κόντρα στον Άγιαξ.
22:17
15' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΜΠΕΝΦΙΚΑ
Δυσκολεύουν κι άλλο τα πράγματα για την ΑΕΚ που πλέον βρίσκεται πίσω με 2-0. O Γκριμάλντο ο σκόρερ του δεύτερου τέρματος.
22:20
Οι παίκτες της ΤΣΣΚΑ πανηγυρίζουν το γκολ που πέτυχαν κόντρα στην πρωταθλήτρια Ευρώπης! Εικόνα live21962296/56931.jpg
22:22
22' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΙΑΞ
22:23
Ο Τάντιτς βρήκε με ωραία πάσα τον Μαζραουί, ο οποίος με δυνατό σουτ μέσα από την περιοχή ισοφάρισε για τον Άγιαξ! (Μπάγερν Μονάχου - Άγιαξ 1-1)
22:24
Το γκολ με το οποίο ο Άγιαξ ισοφαρίζει τη Μπάγερν μέσα στο Μόναχο!
22:30
Μόνο στα παιχνίδια Λιόν - Σαχτάρ και Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Βαλένθια δεν υπάρχει ακόμα κάποιο γκολ.
22:32
Η παίκτες της Ρόμα πανηγυρίζουν το γκολ του Τζέκο που τους έβαλε μπροστά στο παιχνίδι με την Πλζεν στο "Ολίμπικο"! Εικόνα live21962296/82049.jpg
22:38
36' Ωραίο πλασέ από τον Μπενζεμά λίγο πάνω από την εστία του Ακινφέεφ. Το 1-0 παραμένει.
22:40
40' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΡΟΜΑ
22:42
Ο Ουντέρ έκανε τη σέντρα από δεξιά, ο Τζέκο έκανε υπέροχο κοντρόλ με το στήθος και με πολύ δυνατό σουτ σκόραρε για δεύτερη φορά σήμερα! (Ρόμα - Βικτόρια Πλζεν 2-0)
22:42
Το δεύτερο γκολ των Ρωμαίων κόντρα στην Βικτόρια Πλζεν!
22:44
41' Ο Μπενζεμά στέλνει τη μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι με δυνατή κεφαλιά. Νωρίτερα δοκάρι είχε και ο Κασεμίρο, για τη Ρεαλ Μαδρίτης που πιέζει να βρει το γκολ της ισοφάρισης. (ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ρεάλ Μαδρίτης 1-0)
22:45
45' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΣΑΧΤΑΡ
22:47
Ο Ισμαϊλί βρήκε με ωραία συρτή σέντρα τον Μοράες πουμε ωραίο τελείωμα έκανε το 0-1! (Λιόν - Σαχτάρ 0-1)
22:47
Το γκολ με το οποίο προηγείται η Σαχτάρ μέσα στη Γαλλία!
22:51
Το Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Βαλένθια (0-0) βρίσκεται ακόμα σε εξέλιξη, αφού καθυστέρησε για κάποια λεπτά η έναρξή του.
22:55
Τέλος πρώτου ημιχρόνου και στο "Όλντ Τράφορντ". Μάντσεστερ Γιονάιτεντ - Βαλένθια 0-0
23:03
Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο των αγώνων!
23:05
48' Ο Άγιαξ φτάνει κοντά στο γκολ, αλλά το πλασέ του Ταλιαφίκο αποκρούεται από τον Νόιερ (Μπάγερν Μονάχου - Άγιαξ 1-1)
23:08
51' Η Ρεάλ Μαδρίτης έχει μπει δυνατά στο δεύτερο μέρος πιέζοντας για την ισοφάριση, χωρίς όμως να έχει δημιουργήσει ακόμα ευκαιρία. (ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ρεάλ Μαδρίτης 1-0)
23:10
51' Ακυρωθέν γκολ για τη Λιόν. Ο Αουάρ έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα αλλά ξεκίνησε από θέση οφσάιντ. (Λιόν - Σαχτάρ 0-1)
23:12
Τώρα ξεκινάει το δεύτερο ημίχρονο και στο "Ολντ Τράφορντ".
23:12
55' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΑΧΤΑΡ!
23:13
Ωραία αντεπίθεση των Ουκρανών με τον Μοράες να πλασάρει από πλάγια θέση για το 0-2 της Σαχτάρ. (Λυών- Σαχτάρ 0-2)
23:14
Ο Μοράες σκόραρε για δεύτερη φορά και έδωσε προβάδισμα δύο τερμάτων στη Σαχτάρ μέσα στην έδρα της Λιόν!
23:15
53' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΚ
Ο Κλωναρίδης μειώνει σε 1-2 και βάζει ξανά την ΑΕΚ στο παιχνίδι!
23:19
64' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΡΟΜΑ!
23:20
Η Ρόμα δείχνει πως "κλειδώνει" τη νίκη. Ο Πελεγκρίνι έβγαλε ωραία ασίστ και ο Ουντέρ σκόραρε με ωραίο πλασέ. (Ρόμα - Βικτόρια Πλζεν 3-0)
23:21
Το τρίτο γκολ των Ρωμαίων!
23:23
67' Πολύ ωραίο μακρινό σουτ του Τιάγκο, η μπάλα περνάει ελάχιστα δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Ονανά. (Μπάγερν Μονάχου - Άγιαξ 1-1)
23:25
63' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΚ
H AEK ισοφαρίζει τη Μπενφίκα με τον Κλωναρίδη να σκοράρει για δεύτερη φορά σήμερα!
23:27
71' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΥΩΝ!
23:28
Ο Φεκίρ έκανε πολύ ωραία φαλτσαριστή σέντρα από τα αριστερά και ο Ντεμπελέ με δυνατή κεφαλιά μείωσε για τους γηπεδούχους. (Λιόν - Σαχτάρ 1-2)
23:29
Το γκολ με το οποίο μειώσε η Λυών!
23:29
72' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΛΥΩΝ
23:29
73' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΡΟΜΑ!
23:31
Μέσα σε δύο λεπτά η λιόν καταφέρνει να ισοφαρίσει τη Σαχτάρ! Μετά από μπέρδεμα στην άμυνα των Ουκρανών, ο Αουάρ έκανε την πάσα και ο Ντιμπουά ισοφάρισε με κοντινό πλασέ! (Λυών -Σαχτάρ 2-2)
23:31
Περίπατος για την Ρόμα με τον Κλάιφερτ να δίνει διαστάσεις θριάμβου στην νίκη της ομάδας του. (Ρόμα- Πλζεν 4-0)
23:33
Με το γκολ του Ντιμπουά η Λυών φέρνει το ματς στα ίσα !
23:35
Ο Ντέιβιντ Μπέκαμ παρακολουθεί το παιχνίδι της αγαπημένης του Γιουνάιτεντ με τη Βαλένθια. Εικόνα live21962296/105650.jpg
23:37
75' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΜΠΕΝΦΙΚΑ! (ΑΕΚ- Μπενφίκα 2-3)
23:39
Ο Κλάιφερτ σκόραρε για τη Ρόμα και πανηγύρισε το γκολ του βγάζοντας μια φανέλα της ομάδας του με το όνομα του Νούρι. Εικόνα live21962296/34879.jpg
23:43
Το τέταρτο γκολ της Ρόμα κόντρα στην Πλζεν, με τον Κλάιφερτ!
23:48
90+2' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΡΟΜΑ!
23:51
Το τρίτο τέρμα του Τζέκο για το 5-0 της Ρόμα.
23:53
86' Δοκάρι για την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ μετά από εκτέλεση φάουλ του Ράσφορντ
23:53
95' ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ στον Ακινφέεφ για εντονότατες διαμαρτυρίες.