Για τον όμιλο του Ολυμπιακού, η Μπέτις αντιμετωπίζει στην Ανδαλουσία τη Νουντελάνζ.
Μπέτις: Ρόμπλς - Σίντεϊ, Γκαρσία, Μπάρτρα - Τέγιο, Ινούι, Καρβάλιο, Γκουαρδάδο, Μπαραγκάν - Λεόν, Σαναμπρία
Ντουντελάνζ: Φρίσινγκ - Ελ Χριτί, Πρεμπέ, Σνελ, Γιορντάνοφ - Μελίς, Κρούσκα, Κουτουριέ - Σινανί, Τάρπελ, Στολτζ
19:50
Σε λιγότερο από πέντε λεπτά έχουμε σέντρα στις αναμετρήσεις!
19:56
Στο παιχνίδι που ολοκληρώθηκε πριν λίγο η Αστάνα επικράτησε 2-0 της Ρεν για τον 11ο όμιλο.
19:56
ΕΝΑΡΞΗ των αναμετρήσεων!
19:58
2' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΕΛΤΙΚ!
19:59
Το πρώτο αποψινό γκολ μπήκε από τον επιθετικό της Σέλτικ, Εντουάρντ με ωραίο πλάσε. (Σάλτσμπουργκ- Σέλτικ 0-1)
20:00
4' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΣΕΝΑΛ!
20:01
Ο Παπασταθόπουλος με κοντινή προβολή στέλνει την μπάλα στα δίχτυα της Καραμπάκ. (Καραμπάκ- Άρσεναλ 0-1)
20:02
Το τέρμα του Έλληνα αμυντικού!
20:05
10' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΡΣΚΛΑ!
20:07
Οι Ουκρανοί ανοίγουν το σκορ απέναντι στην Σπόρτινγκ με το δυνατό σουτ του Κούλαχ. (Βόρσκλα- Σπόρτινγκ 1-0)
20:07
11' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΨΙΑ!
20:09
Ωραίο πλασέ του Ογκουστίν, οι Γερμανοί παίρνουν κεφάλι στο σκορ από νωρίς. (Ρόζεμποργκ- Λειψία 0-1)
20:10
Το γκολ των Γερμανών!
20:12
Το τέρμα του Κούλατς που βάζει μπροστά τους Ουκρανούς!
20:14
19' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ!
20:16
Με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι από μαρκάρισμα του Βράνιες, ο Χαΐροβιτς ανοίγει το σκορ στο Βέλγιο. (Άντερλεχτ- Ντινάμο Ζάγκρεμπ 0-1)
20:19
Η ανατροπή από τον Βράνιες και το εύστοχο πέναλτι των Κροατών!
20:19
25' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ!
20:22
Η ΑΕΚ Λάρνακας παγώνει το "BAY Arena" με τον Τρικόφσκι να πλασάρει σωστά από το ύψος της μικρής περιοχής. (Μπάγερ Λεβερκούζεν- ΑΕΚ Λάρνακας 0-1)
20:23
Το γκολ για τους Κύπριους!
20:32
20:36
40' Παραμένει το 0-0 στην αναμέτρηση Μπέτις- Ντουντελάνζ για τον όμιλο του Ολυμπιακού.
20:38
44' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΑΓΕΡ ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ!
20:39
42' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ!
20:41
Οι Δανοί μπαίνουν μπροστά στο σκορ με την κεφαλιά του Πιέρου Σωτηρίου μετά από κόρνερ του Γκρέγκους! (Μπορντό- Κοπεγχάγη 0-1)
20:42
Το γκολ της ισοφάρισης για τους Γερμανούς (Λεβερκούζεν- ΑΕΚ Λάρνακας 1-1)
20:43
Το γκολ του Σωτηρίου για την Κοπεγχάγη!
20:45
45+3' Χαμένο πέναλτι για την Μπορντό. Παραμένει το 0-1 για την Κοπεγχάγη.

21:00
50' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ
21:01
47' ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ για την Άντερλεχτ. Ο Βράνιες αποβάλλεται με δεύτερη κίτρινη.
21:02
Ο Αλάριο σκοράρει μετά από ασίστ του Χάρβετς και φέρνει το ματς "τούμπα" (Λεβερκούζεν -ΑΕΚ Λάρνακας 2-1)
21:04
Το γκολ της ανατροπής για τη Λεβερκούζεν.
21:05
54' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΙΨΙΑ
21:05
53' ΓΚΟΛ Η ΑΡΣΕΝΑΛ
21:06
53' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
21:07
Το γκολ του Κονατέ για τη Λειψία στη Νορβηγία!
21:08
Το γκολ του Σλιμανί μετά από λάθη στην άμυνα της Σπαρτάκ Τρνάβα. (Φενερμπαχτσέ - Σπαρτάκ Τρνάβα 1-0)
21:09
56' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ
21:09
56 ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΜΠΕΤΙΣ
21:11
Το γκολ του Νταμπούρ με το οποίο ισοφαρίζει η Σάλτσμπουργκ (Σάλτσμπουργκ - Σέλτικ 1-1)
21:12
61' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΙΨΙΑ
21:13
Το γκολ του Σαναμπρία με το οποίο η Μπέτις παίρνει προβάδισμα κόντρα στη Ντουντελάνζ!
21:14
62' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΣΆΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ
21:15
Το τρίτο γκολ της Λειψίας απένταντι στη Ρόζεμποργκ, με τον Κούνια!
21:17
Μέσα σε 6 λεπτά η Σάλτσμπουργκ ανατρέπει το εις βάρος της αποτέλεσμα κόντρα στη Σέλτικ, με τον Μιναμίνο! (Σάλτσμπουργκ - Σέλτικ 2-1)
21:19
68' Το 1-0 υπέρ του Ολυμπιακού παραμένει στο Μιλάνο!
21:21
70' Ζενίτ - Σλάβια Πράγας και Ζυρίχη - Λουντογκόρετς τα μοναδικά παιχνίδια στα οποία δεν έχουμε γκολ.
21:21
70' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΛΑΝ
21:22
Ο Κουτρόνε με κεφαλιά μετά από σέντρα του Τσαλχάνογλου, ισοφαρίζει για τον Ολυμπιακό (Μίλαν - Ολυμπιακός 1-1)
21:23
70' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
21:25
Το γκολ του Γκόγιακ με το οποίο η Ντιναμό Ζάγκρεμπ κάνει το 2-0 κόντρα στην Άντερλεχτ.
21:26
73' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ
21:27
Ο Σλιμανί σκοράρει ξανά και διπλασιάζει το προβάδισμα της Φενέρ.
21:28
76' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΛΑΝ
21:28
Η Μίλαν ανατρέπει το αποτέλεσμα με ωραίο πλασέ του Ιγκουαΐν. (Μίλαν - Ολυμπιακός 2-1)
21:30
Με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Νταμπύρ, η Σάλτσμπουργκ έκανε το 3-1 κόντρα στη Σέλτικ. Στην ίδια φάση αποβλήθηκε ο Φόρεστ για τους Σκοτσέζους. (Σάλτσμπουργκ - Σέλτικ 3-1)
21:30
79' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΡΟΖΕΜΠΟΡΓΚ
21:30
79΄ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΛΑΝ
21:31
Το γκολ του Κουτρόνε για το 3-1 της Μίλαν κόντρα στον Ολυμπιακό.
21:32
80' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΣΕΝΑΛ
21:32
80' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΖΕΝΙΤ
21:33
80' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΜΠΕΤΙΣ
21:34
Με μακρινό σουτ του Ελνένι η Άρσεναλ κάνει το 3-0 μέσα στην έδρα της Καραμπάγκ.
21:35
Το γκολ του Τζεμπαλί με το οποίο μείωσε η Ρόζεμποργκ. (Ρόζεμποργκ - Λειψία 1-3)
21:35
84' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΖΥΡΙΧΗ
21:36
Το γκολ του Κοκόριν για τη Ζενίτ. (Ζενίτ - Σλάβια Πράγας 1-0)
21:37
Το γκολ του Πάλσον για τη Ζυρίχη! (Ζυρίχη - Λουντογκόρετς 1-0)
21:38
88΄ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ
21:39
84' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΜΠΟΡΝΤΟ
21:39
Το γκολ του Λο Σέλσο για τη Μπέτις (Μπέτις - Ντουντελάνζ 2-0)
21:40
Ο Σανκαρέ ισοφάρισε για τη Μπορντό! (Μπορντό - Κοπεγχάγη 1-1)
21:41
91΄ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
21:41
90' ΓΚΟΛ Η ΜΠΕΤΙΣ
21:42
91' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣΑΒΟΝΑΣ
21:43
92' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΜΠΑΓΕΡ ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ
21:43
Με τον Μοντέρο ισοφαρίζει στις καθυστερήσεις η Σπόρτινγκ τη Βόρσκλα!
21:44
93' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ
21:45
Το 3-0 της Μπέτις με τον Τέγιο!
21:46
Με γκολ του Καμπράλ στις καθυστερήσεις η Σπόρτινγκ κάνει τη μεγάλη ανατροπή μέσα στην έδρα της Βόρσκλα Πολτάβα!
21:47
92' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΠΕΝΧΑΓΗ
21:47
94' ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ στη Ντιναμό Ζάγκρεμπ
21:48
Στο 92' ο Σκοβ σκοράρει για τους Δανούς και κάνει το 2-1 απέναντι στην Μπορντό!

21:52
Σειρά παίρνουν οι αναμετρήσεις των 20:00 για τους ομίλους 7-12.
21:52
Ελληνικό ενδιαφέρον έχουμε στον 12ο Όμιλο, με τον ΠΑΟΚ να δοκιμάζεται στην Λευκορωσία με αντίπαλο την Μπάτε Μπορίσοφ.
21:53
Το γκολ του Σκοβ που χάρισε στην Κοπενχάγη μεγάλη εκτός έδρας νίκη με 2-1 κόντρα στη Μπορντό!

21:56
Σε λιγότερο από πέντε λεπτά έχουμε σέντρα στις αναμερτήσεις!
22:01
ΕΝΑΡΞΗ πρώτου ημιχρόνου στους αγώνες !
22:04
4' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΪΝΤΡΑΧΤ!
22:05
5' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΣΑΡΠΣΠΟΡΓΚ
22:06
Μετά από κόρνερ του Ντε Γκουζμάν, ο Ντα Κόστα μέσα από τη μικρή περιοχή ανοίγει το σκορ. (Άιντραχτ - Λάτσιο 1-0)
22:06
Το γκολ του Ντα Κόστα που βάζει μπροστά στο σκορ τους Γερμανούς
22:08
8' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ!
22:08
6' Ο ΠΑΟΚ ΣΚΟΡΑΡΕ ΣΤΗ ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ
22:09
Σέντρα από τον Ζαμπά, κεφαλιά του Πρίγιοβιτς και μπροστά από νωρίς ο ΠΑΟΚ! (ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ - ΠΑΟΚ 0-1)
22:10
Ο Μόρτενσεν από κοντά άνοιξε το σκορ για τη Σάρπσμποργκ! (Σάρπσμποργκ - Γκενκ 1-0)
22:11
Το γκολ που βάζει μπροστά τη Σάρπσμποργκ!
22:12
11' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ
22:14
Ωραία ατομική προσπάθεια από τον Ζαμπά, τελειώνει μόνος του τη φάση με τη μπάλα να κοντράρει και να καταλήγει στα δίχτυα των Λευκορώσων! (ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ - ΠΑΟΚ 0-2)
22:14
13' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ!
22:14
14' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ
22:16
Το δεύτερο γκολ της Ντιναμό Κιέβου με τον Γκαρμάς! (Γιάμπλονετς - Ντιναμό Κιέβου 0-2)
22:17
Το υπέροχο γκολ του Εκαμπί που δίνει το προβάδισμα στην Βιγιαρεάλ μέσα στην Ρωσία. (Σπαρτάκ Μόσχας- Βιγιαρεάλ 0-1)
22:17
17' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ
22:19
17' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ!!
22:20
Μετά από κόρνερ του Καρσελά, ο Εμόντ άνοιξε το σκορ στο Βέλγιο! (Σταντάρ Λιέγης - Ακισάρ 1-0)
22:21
Το γκολ που δίνει το προβάδισμα στη Σταντάρ!
22:21
Εντυπωσιακά έχει μπει ο ΠΑΟΚ στο παιχνίδι έχοντας πετύχει 3 γκολ μέσα σε 17 λεπτά. Ο Λέο Ζαμπά πέτυχε το δεύτερο προσωπικό του τέρμα μετά την ωραία συνεργασία και την πάσα του Μαουρίσιο. (Μπάτε Μπορίσοφ- ΠΑΟΚ 0-3)
22:22
23' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΤΣΙΟ
22:24
Ο Παρόλο εκμεταλλεύεται ιδανικά την ασίστ του Κορέα και ισοφαρίζει για τη Λάτσιο στη Φρανκφούρτη! (Άιντραχτ- Λάτσιο 1-1)
22:25
Η μεγάλη χαμένη ευκαιρία του Μοράτα. (Τσέλσι- Βίντι 0-0).
22:28
28' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ
22:29
Ωραία συνεργασία των Γερμανών μέσα στην περιοχή, με τον Κόστιτς να είναι ο τελικός αποδέκτης της μπάλας και να σημαδέυει σωστά για τον 2-1. (Άϊντραχτ- Λάτσιο 2-1)
22:31
Το γκολ του Κόστιτς για το νέο προβάδισμα των Γερμανών!
22:32
32' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΙΣΑΡ
22:32
33' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ
22:34
Ο Αγίκ σκοράρει και ισοφαρίζει για τους Τούρκους! (Σταντάρ Λιέγης - Ακισάρ 1-1)
22:35
34' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ
22:35
Οι Τσέχοι μειώνουν με τον Χοβόρκα να πλασάρει ιδανικά μετά από κόρνερ. (Γιάμπλονετς- Ντιναμό Κιέβου 1-2)
22:36
Ο Ζε Λουίς με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι ισοφαρίζει για τους γηπεδούχους. (Σπαρτάκ Μόσχας - Βιγιαρεάλ 1-1)
22:36
Το γκολ των Τσέχων κόντρα στην Ντιναμό Κιέβου!
22:40
39' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ!
22:42
42' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ
22:42
Με ωραία δυνατή κεφαλιά του Τζενεπό η Σταντάρ Λιέγης παίρνει εκ' νέου το προβάδισμα. (Σταντάρ Λιέγης- Ακισασπόρ 2-1)
22:43
43' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΕΒΙΛΛΗ!
22:44
44' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ!
22:45
Ο Μπερίσα άνοιξε στο 42' το σκορ για τη Ραπίντ αλλά μόλις 2 λεπτά αργότερα η Ρέιντζερς ισοφάρισε με τον Μορέλος! (Ρέιντζερς - Ραπίντ Βιέννης 1-1)
22:46
Μετά από κόρνερ του Μπανέγα ο Νολίτο πιάνει ένα δυνατό σουτ από το ύψος της μεγάλης περιοχής και κάνει το 1-0 στην Ρωσία. (Κράσνονταρ- Σεβίλλη 0-1)
22:46
Το γκολ του Μπερίσα για τη Ραπίντ!
22:47
Και η ισοφάριση με την προβολή του Μορέλος!
22:49
45'+4' ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ για τη Λάτσιο. Ο Μπάστα αποβλήθηκε με δεύτερη κίτρινη κάρτα.

23:03
Η πανέμορφη ατμόσφαιρα που δημιούργησαν στη Φρανκφούρτη οι φίλοι της Άιντραχτ! Εικόνα live21962299/81892.jpg
23:05
ΕΝΑΡΞΗ στο δεύτερο ημίχρονο στα παιχνίδια που ολοκληρώνουν την 2η αγωνιστική του Europa League!
23:05
49' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΓΚΕΝΚ
23:06
49' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ!
23:07
Ο Τροσάρ ισοφαρίζει για τους Βέλγους! (Σάρπσμποργκ - Γκενκ 1-1)
23:08
53' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΛΜΕ
23:09
Ο Φορνάλς εκμεταλεύεται το λάθος της άμυνας των Ρώσων και με ένα δυνατό σουτ βάζει μπροστά στο σκορ την Βιγιαρεάλ.(Σπαρτάκ Μόσχας- Βιγιαρεάλ 1-2)
23:09
50' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΡΣΕΙΓ
23:09
Το γκολ του Φορνάλς για τους Ισπανούς!
23:10
50'΄ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΡΣΕΪΓ!
23:10
Το γκολ του Παγιέ κόντρα στον Απόλλων Λεμεσού.
23:11
53' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΪΝΤΡΑΧΤ!
23:12
Το... περίεργο γκολ που δίνει το προβάδισμα στη Μάλμε! (Μάλμε - Μπεσίκτας 1-0)
23:13
Το υπέροχο τελείωμα του Λούκα Γιόβιτς για το προβάδισμα των Γερμανών με δύο τέρματα.(Άιντραχτ- Λάτσιο 3-1)
23:13
Άμεση απάντηση της Σάρπσμποργκ που μπαίνει και πάλι μπροστά στο σκορ! (Σάρπσμποργκ - Γκενκ 2-1)
23:15
59' Στο 0-0 παραμένει το παιχνίδι της Τσέλσι με τη Βίντι στο "Στάμφορντ Μπριτζ", για τον όμιλο του ΠΑΟΚ
23:18
60' ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ για τη Λάτσιο. Με 9 συνεχίζουν οι Ρωμαίοι, μετά από την απευθείας αποβολή του Κορέα. (Άιντραχτ - Λάτσιο 3-1)
23:19
63΄ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ
23:20
Ο Μόρτενσεν βάζει το δεύτερο προσωπικό του γκολ και μεγαλώνει το προβάδισμα των Νορβηγών! (Σάρπσμποργκ - Γκενκ 3-1)
23:22
61' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΜΠΑΤΕ ΜΠΟΡΙΣΟΦ.
Ο Σκάβις με κεφαλιά μειώνει για τους Λευκορώσους. (ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ - ΠΑΟΚ 1-3)
23:22
Το 3-1 της Σάρπσμποργκ!
23:24
Το μόνο παιχνίδι χωρίς γκολ, αυτό της Τσέλσι με τη Βίντι.
23:25
68' Ακυρωθέν γκολ για την Σπαρτάκ Μόσχας. Ο Ζελουίς σκόραρε αλλά ξεκίνησε από θέση οφσάιντ. (Σπαρτάκ Μόσχας - Βιγιαρεάλ 1-2)
23:26
68' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΡΣΕΙΓ
23:27
70΄ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΣΕΛΣΙ
23:28
Ο Λουίζ Γκουστάβο σκοράρει και δίνει προβάδισμα δδύο τερμάτων στους Μασσαλούς! (Απόλλων Λεμεσού - Μαρσέιγ 0-2)
23:29
Ο Μοράτα ανοίγει το σκορ για την Τσέλσι! (Τσέλσι - Βίντι 1-0)
23:31
72' ΓΚΟΛ Η ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ
23:31
76' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΛΜΕ!
23:32
Ο Μαουρίτσιο Περέιρα με ωραίο τελείωμα ισοφαρίζει (Κρασνοντάρ - Σεβίλλη 1-1)
23:33
Με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Ρόζενμπεργκ η Μάλμε παίρνει ένα σαφές προβάδισμα κόντρα στην Μπεσίκτας.(Μάλμε- Μπεσίκτας 2-0)
23:33
73' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ.
Ο Πέλκας δίνει διαστάσεις θριάμβου στην νίκη του ΠΑΟΚ!
23:34
74' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ!
23:36
Με έναν κεραυνό του Μάρκοβιτς εκτός περιοχής ο Απόλλων μειώνει σε 2-1 την Μαρσέιγ.(Απόλλων Λεμεσού- Μαρσέιγ 1-2)
23:37
81' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ
23:39
Ο Τράβνικ ισοφαρίζει για τους Τσέχους! (Γιάμπλονετς - Ντιναμό Κιέβου 2-2)
23:39
82' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ!
23:41
Οι Ρώσοι φέρνουν το παιχνίδι στα ίσα με το δεύτερο προσωπικό τέρμα του Ζε Λουίς αυτή την φορά με κεφαλιά. (Σπαρτάκ Μόσχας- Βιγιαρεάλ 2-2).
23:41
Και πάλι ο Ζε Λουίς σκοράρει για τους Ρώσους, που ισοφαρίζουν στο 82' (Σπαρτάκ Μόσχας - Βιγιαρεάλ 2-2)
23:42
85' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ!!
23:42
82' ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ για την Ακισάρ. Ο Γιουμλού αποβλήθηκε με δεύτερη κίτρινη. (Σταντάρ Λιέγης - Ακισάρ 2-1)
23:43
84' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ
23:44
Με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι, ο Ταβερνιέ δίνει το προβάδισμα στη Ρέιντζερς! (Ρέιντζερς - Ραπίντ Βιέννης 2-1)
23:46
88' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ
23:46
Μέσα σε 3 λεπτά η Σπαρτάκ κάνει την ολική ανατροπή, με τον Μελγκαρέχο να δίνει το προβάδισμα στους Ρώσους.(Σπαρτάκ Μόσχας- Βιγιαρεάλ 3-2)
23:48
Με αυτό το απίστευτο ψαλιδάκι, ο Οκριασβίλι δίνει το προβάδισμα στους Ρώσους! (Κρασνοντάρ - Σεβίλλη 2-1)
23:49
90'+2' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ
23:51
Ο Ζελάγια ισοφαρίζει στις καθυστερήσεις για τους Κύπριους! (Απόλλων Λεμεσού - Μαρσέιγ 2-2)
23:52
Το γκολ της ισοφάρισης από τον Απόλλωνα!
23:52
90'+4' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΙΝΤΡΑΧΤ
23:53
90'+4' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ
23:53
90'+6' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
23:54
Το 4-1 της Άιντραχτ με τον Ντα Κόστα! (Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Λάτσιο 4-1)
23:55
Εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Καθόρλα, η Βιγιαρεάλ φεύγει με τον βαθμό της ισοπαλίας από την Ρωσία! (Σπαρτάκ Μόσχας- Βιγιαρεάλ 3-3)
23:57
Και το γκολ του Μορέλος, με το οποίο διαμορφώθηκε το τελικό 3-1 στο "Άιμπροξ" (Ρέιντζερς - Ραπίντ Βιέννης 3-1)