Παρακολουθήστε σε real-time την εξέλιξη της αναμέτρησης, Πανιώνιος-ΑΕΛ, για την 3η αγωνιστική της Super League, μέσω του sport-fm.gr. Ραδιοφωνικά από τον ΣΠΟΡ FM 94,6.

18:52
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης του Πανιωνίου με την ΑΕΛ για την 3η αγωνιστική της Super League. by Αποστόλης Λιβάνιος
18:54
Η αναμέτρηση στο γήπεδο της Νέας Σμύρνης είναι προγραμματισμένη για τις 19:15 και θα καλυφθεί τηλεοπτικά από το Novasports3, ενώ θα υπάρξει και ενημέρωση από τον ΣΠΟΡ FM 94,6 by Αποστόλης Λιβάνιος
18:58
Οι γηπεδούχοι του Νίκκι Παπαβασιλείου (κάνει ντεμπούτο στον πάγκο) προέρχονται από δύο σερί ήττες, ενώ οι φιλοξενούμενοι ηττήθηκαν με 1-0 από τον Ολυμπιακό την περασμένη αγωνιστική και ήρθαν με 1-1 στην πρεμιέρα με τον Ατρόμητο. by Αποστόλης Λιβάνιος
19:00
Πάμε να δούμε τις συνθέσεις των δύο ομάδων... by Αποστόλης Λιβάνιος
19:01
Πανιώνιος (Νίκι Παπαβασιλείου): Κότνικ, Ρέντζας, Σαραμαντάς, Ευαγγέλου, Σταυρόπουλος, Άρτσε, Κόρμπος, Μαξίμοβιτς, Τσιλούλης, Αραμπούλι, Καμαρά by Αποστόλης Λιβάνιος
19:01
ΑΕΛ (Μιχάλης Γρηγορίου): Κρίστινσον, Μόρας, Ζίβκοβιτς, Μπράλιτς, Μιχαήλ, Κάτσε, Φατιόν, Καρανίκας, Ουάρντα, Μπούστος, Ντάουντα by Αποστόλης Λιβάνιος
19:02
Στον πάγκο των γηπεδούχων: Μάλερμπ, Μανιάτης, Λυμπεράκης, Παπανικολάου, Οικονομίδης, Σιντί - Αλί, Παπαγεωργίου by Αποστόλης Λιβάνιος
19:02
Στον πάγκο των φιλοξενούμενων: Ρίστιτς, Μιλοσάβλιεβιτς, Ζίζιτς, Σεσέροβιτς, Μπέρτος, Νούνιτς, Φιλίποβιτς by Αποστόλης Λιβάνιος
19:03
Διαιτητής: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας), Βοηθοί: Νικολαΐδης (Μακεδονίας), Αϊναλής (Μακεδονίας), 4ος: Αγγελάκης (Μακεδονίας) - VAR: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας) by Αποστόλης Λιβάνιος
19:05
Δέκα λεπτά για τη σέντρα by Αποστόλης Λιβάνιος
19:09
Ο Άρτσε (βασικός) και ο Παπανικολάου (βρίσκεται στον πάγκο) ξεπέρασαν τον τραυματισμό τους και τέθηκαν στη διάθεση του Νίκι Παπαβασιλείου, ενώ στην άλλη πλευρά, ο Μιχάλης Γρηγορίου όχι μόνο έχει στη διάθεσή του τον Κάτσε και τον Ουάρντα, αλλά τους έδωσε και φανέλα βασικού by Αποστόλης Λιβάνιος
19:14
Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες by Αποστόλης Λιβάνιος
19:15
Όρκος νίκης από τους ποδοσφαιριστές των δύο ομάδων. by Αποστόλης Λιβάνιος
19:15
Ενός λεπτού σιγή για την επέτειο της Μικρασιατικής καταστροφής... by Αποστόλης Λιβάνιος
19:17
Έναρξη στο ματς! by Αποστόλης Λιβάνιος
19:21
Φάουλ σε καλή θέση για την ΑΕΛ by Αποστόλης Λιβάνιος
19:21
4' Το εκτέλεσε ο Κάτσε, η μπάλα κόντραρε και έφυγε έξω σε κόρνερ by Αποστόλης Λιβάνιος
19:22
5' Καλή στιγμή για την ΑΕΛ. Συρτό σουτ του Ουάρντα από καλή θέση, η μπάλα λίγο δίπλα από το δεξί του Κότνικ. by Αποστόλης Λιβάνιος
19:33
Η ΑΕΛ είναι ανώτερη σε αυτό το διάστημα. Έχει και την καλύτερη στιγμή (5' Ουάρντα), την κατοχή της μπάλας και ελέγχει τον ρυθμό του αγώνα. Ο Πανιώνιος ψάχνεται ακόμα by Αποστόλης Λιβάνιος
19:46
27' Πολύ καλή στιγμή για την ΑΕΛ. Εξαιρετική ενέργεια του Ουάρντα από τα δεξιά, όπου ταλαιπώρησε τον Σαραμαντά και στρώσιμο στον Φατιόν, ο οποίος, όμως, έστειλε την μπάλα πάνω στον Κότνικ by Αποστόλης Λιβάνιος
19:48
29' Κίτρινη στον Ζίβκοκιτς by Αποστόλης Λιβάνιος
19:54
37' Άστοχο σουτ του Καμαρά για τον Πανιώνιο από αρκετά πλάγια θέση by Αποστόλης Λιβάνιος
19:57
19:59
Δεν μπορεί να φτιάξει παιχνίδι με τίποτα ο Πανιώνιος by Αποστόλης Λιβάνιος
20:00
Δύο κίτρινες για την ΑΕΛ σε μικρό χρονικό διάστημα. Την πρώτην την είδε ο Καρανίκας και λίγο μετά Ντάουντα by Αποστόλης Λιβάνιος
20:02
45' Κίτρινη στον Κάτσε και φάουλ για τον Πανιώνιο σε καλή θέση by Αποστόλης Λιβάνιος
20:03
Δεν έχει δείξει καθυστερήσεις ο διαιτητής by Αποστόλης Λιβάνιος
20:03
Εκτέλεση του Μαξίμοβιτς, η μπάλα στο τείχος by Αποστόλης Λιβάνιος
20:04
Ημίχρονο στο ματς. Πανιώνιος-ΑΕΛ 0-0. Ανώτεροι οι φιλοξενούμενοι στο πρώτο μέρος. Έχουν και την κατοχή της μπάλας, αλλά και τις δύο καλές στιγμές του αγώνα, με Ουάρντα (5') και Φατιόν (27') by Αποστόλης Λιβάνιος
20:18
20:19
Έναρξη στο δεύτερο μέρος by Αποστόλης Λιβάνιος
20:19
20:19
20:26
Στο έδαφος ο Καμαρά για τον Πανιώνιο, αλλά το παιχνίδι συνεχίζεται by Αποστόλης Λιβάνιος
20:26
Και τώρα ο Σαραμαντάς by Αποστόλης Λιβάνιος
20:29
56' ΓΚΟΛ ο Πανιώνιος, 1-0! Ωραία συνεργασία του Μαξίμοβιτς με τον Καμαρά, με τον πρώτο να κάνει στη συνέχεια... σλάλομ στην άμυνα της ΑΕΛ και να εκτελεί τον Κρίστινσον με δυνατό σουτ. Έξαλλοι πανηγυρισμοί από τον πρόεδρο των «κυανέρυθρων», Χρήστο Δάρα. by Αποστόλης Λιβάνιος
20:32
Τα σουτ είναι πλέον 5(4)-3(2) by Αποστόλης Λιβάνιος
20:33
59' Άστοχη κεφαλιά του Μιχαήλ έπειτα από στημένη φάση by Αποστόλης Λιβάνιος
20:34
61' Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΛ! Ύστερα από κομπίνα σε φάουλ, ο Κότνικ γέμισε γλυκά, ο Μπράλιτς άφησε για τον Μπούστος που έπιασε κεφαλιά και ο Κότνικ έδιωξε, ενώ στη συνέχεια απομάκρυναν οι γηπεδούχοι όπως όπως by Αποστόλης Λιβάνιος
20:40
Αισθητά χειρότερη στο δεύτερο μέρος η ΑΕΛ by Αποστόλης Λιβάνιος
20:43
69' Νούνιτς αντί Μόρα για την ΑΕΛ και Μιλοσάβλιεβιτς αντί Φατιόν by Αποστόλης Λιβάνιος
20:46
72' Καλή στιγμή για τον Πανιώνιο. Ατομική προσπάθεια του Καμαρά από τα δεξιά και συρτό σουτ που έδιωξε ο Κρίστινσον by Αποστόλης Λιβάνιος
20:49
75' Φιλίποβιτς αντί Μπούστος για την ΑΕΛ by Αποστόλης Λιβάνιος
20:51
77' Σουτ του Φιλίποβιτς για την ΑΕΛ, μπλόκαρε με τη δεύτερη ο Κότνικ. by Αποστόλης Λιβάνιος
20:51
78' Αποβολή για την ΑΕΛ! Δεύτερη κίτρινη για τον Ζίβκοβιτς by Αποστόλης Λιβάνιος
20:54
80' Κίτρινη ο Σαραμαντάς by Αποστόλης Λιβάνιος
20:56
82' Οικονομίδης αντί Άρτσε για τον Πανιώνιο by Αποστόλης Λιβάνιος
20:57
84' Απειλεί η ΑΕΛ. Κεφαλιά του Μπράλιτς, η μπάλα πέρασε λίγο έξω από την αντίπαλη εστία. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:01
Παρότι, έχει αριθμητικό πλεονέκτημα, ο Πανιώνιος περιμένει την ΑΕΛ, που έχει την κατοχή της μπάλας και προσπαθεί να πιέσει. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:04
Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις by Αποστόλης Λιβάνιος
21:09
Κακό σουτ του Αραμπούλι για το 2-0 by Αποστόλης Λιβάνιος
21:10
Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΛ! Κεφαλιά του Μιλοσάβλιεβιτς στην αγκαλιά του Κότνικ μετά από γέμισμα του Ουάρντα. by Αποστόλης Λιβάνιος