14:16
14:17
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στον Βόλο και τον Ατρόμητο by www.sport-fm.gr
14:18
Ο Βόλος είναι στην 6η θέση με 9 βαθμούς, έχοντας πραγματοποιήσει ένα εξαιρετικό ξεκίνημα. by www.sport-fm.gr
14:19
14:20
Από την άλλη πλευρά, ο Ατρόμητος προέρχεται από την πρώτη του νίκη, αυτή κόντρα στον Παναιτωλικό με 2-0 και έχει φτάσει στους 5 βαθμούς. by www.sport-fm.gr
14:23
Διαιτητής της αναμέτρησης είναι ο Ευστάθιος Γκορτσίλας (Μακεδονίας), βοηθοί οι Φωτόπουλος (Αθήνας), Μαυρουδής (Ηρακλείου) και 4ος ο Μαλούτας (Ημαθίας). Διαιτητής VAR ο Τζήλος, βοηθός ο Πάτρας by www.sport-fm.gr
14:28
Βόλος: Γκαραβέλης, Λύρατζης, Δημόπουλος, Μπασόνγκ, Φεράρι, Τσοκάνης, Μπαλογιάννης, Ατιγιάτ, Μουνίθ, Τόρες, Μάντζης by www.sport-fm.gr
14:29
Ατρόμητος: Μανδάς – Κιβρακίδης, Γούτας, Ρισβάνης, Κατράνης – Μπαένα, Χαρίσης, Ανδρούτσος – Γιακουμάκης, Μανούσος, Ρόσα by www.sport-fm.gr
14:30
Στον πάγκο του Βόλου: Μελίσσας, Διαμαντής, Μαξ, Ηλιόπουλος, Μυστακίδης, Γέντρισεκ, Ντεντάκης by www.sport-fm.gr
14:31
Στον πάγκο του Ατρόμητου: Θεοδωράκης, Ούμπιντες, Ταλόχα, Ουγκράι, Νταβιώτης, Ενσικουλού, Γκάλο by www.sport-fm.gr
15:02
15:02
15:04
15:06
15:07
7' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΟΛΟ! ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ ΤΕΡΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΟΡΕΣ! Μακρινό αριστερό σουτ από τον Τόρες, ο Μανδάς παρά το γεγονός ότι την ακούμπησε, δεν μπόρεσε να αποσοβήσει το 1-0 για τους γηπεδούχους. by www.sport-fm.gr
15:09
15:14
13' Πέρα από το τέρμα του Βόλου που έχει προκύψει από την ατομική ποιότητα του Τόρες, οι δύο ομάδες είναι πολύ κακές. Πολλά λάθη στις πάσες, πολλά λάθη ακόμα και στα κοντρόλ by www.sport-fm.gr
15:18
18' Σε ό,τι αφορά τους φιλοξενούμενους, κάθε... μισή κατεβασιά του Βόλου, αποτελεί κίνδυνο για την άμυνά τους. by www.sport-fm.gr
15:20
15:20
15:21
15:27
15:28
15:29
29' Υπέροχη αντεπίθεση του Βόλου από λάθος του Ανδρούτσου, ο Μάντζης έκανε την προβολή, άουτ η μπάλα. by www.sport-fm.gr
15:30
15:32
15:36
36' ΜΑΓΙΚΟ ΓΚΟΛ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΟΡΕΣ! 2-0 Ο ΒΟΛΟΣ! Ο Τόρες έχει αρχίσει την προσπάθειά του πίσω από το κέντρο και περνά Κατράνη, Ρισβάνη και Γούτα σαν να μην υπάρχουν, με τους τρεις να έχουν συμπεριφορά αμυντικής γραμμής νηπιαγωγείου! Τρομερό γκολ από τον Τόρες. by www.sport-fm.gr
15:39
39' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ! 2-1 ΜΕ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ! Τρομερή ατομική ενέργεια του Έλληνα μεσοεπιθετικού που δίνει μία ελπίδα στους Περιστεριώτες by www.sport-fm.gr
15:42
42' Πάντως πρέπει να σημειωθεί πως ό,τι καλύτερο έχει να επιδείξει ο Ατρόμητος είναι ο κόσμος του, αφού είναι ο μοναδικός που ακούγεται στο σχεδόν άδειο Πανθεσσαλικό by www.sport-fm.gr
15:43
15:44
Πέναλτι για τον Ατρόμητο! Ο Δημόπουλος έχει αγκαλιάσει τον Γούτα για πάνω από 6-7 δευτερόλεπτα και σωστά δίνεται η παράβαση by www.sport-fm.gr
15:44
15:45
45' 2-2 Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ! Εύστοχος ο Μανούσος και οι Περιστεριώτες σχεδόν από το πουθενά επέστρεψαν! by www.sport-fm.gr
15:48
15:49
45'+4' Ευκαιρία για τον Βόλο! Ο Μάντζης πήρε την κεφαλιά μέσα στην περιοχή από κόρνερ του Μουνίθ, η μπάλα άουτ. by www.sport-fm.gr
15:49
15:53
Βόλος και Ατρόμητος στο 2-2, σε ένα ματς που πιστοποιεί τα θέματα που έχουν οι δύο ομάδες στα ανασταλτικά τους καθήκοντα. Ματς χωρίς ιδιαίτερες ευκαιρίες, με τα γκολ να οφείλονται στην ποιότητα συγκεκριμένων μονάδων (Τόρες και Ανδρούτσος), αλλά και την αφέλεια του Δημόπουλου στο πέναλτι που έκανε στον Γούτα. Σε κάθε περίπτωση ο Βόλος έχασε σημαντικό προβάδισμα δύο τερμάτων, από το πουθενά, με έναν κακό Ατρόμητο να βρίσκει δύο γκολ, λόγω του χαρακτήρα που έβγαλε μετά το 2-0. Είναι δεδομένο πάντως ότι οι Περιστεριώτες κατά την προσφιλή τους συνήθεια, πέταξαν στα σκουπίδια το πρώτο ημίχρονο και πρέπει να αισθάνονται πολύ τυχεροί που πηγαίνουν στα αποδυτήρια με το 2-2. by Παύλος Κουστέρης
16:06
46' Έναρξη δεύτερου ημιχρόνου by Παύλος Κουστέρης
16:09
48' Κίτρινη κάρτα στον Λύρατζη by Παύλος Κουστέρης
16:12
52' Μονοπωλεί στην κατοχή της μπάλας ο Βόλος σε αυτά τα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου by Παύλος Κουστέρης
16:18
58' Αλλαγή για τον Βόλο. Εκτός ο Ατιγιάτ, μέσα ο Γέντρισεκ by Παύλος Κουστέρης
16:20
60' Συμπληρώνεται μία ώρα παιχνιδιού, χωρίς να συμβαίνει κάτι το ιδιαίτερο στην αναμέτρηση. Φανερά πιο προσεκτικές οι δύο ομάδες αμυντικά, ώστε να μην πάθουν ό,τι και στο πρώτο ημίχρονο. by Παύλος Κουστέρης
16:22
62' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ! 2-3 ΜΕ ΤΕΡΜΑ ΤΟΥ ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ! Τρομερή ασίστ του Μανούσου και πλασέ του Γιακουμάκη που ολοκληρώνει την ανατροπή σε βάρος του Βόλου by Παύλος Κουστέρης
16:26
66' Αλλαγή για τον Βόλο. Εκτός ο Μουνίθ, μέσα ο Μυστακίδης by Παύλος Κουστέρης
16:26
66' Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Εκτός ο Ρόσα, μέσα ο Ουγκράι by Παύλος Κουστέρης
16:30
69' Απομάκρυνε με το κεφάλι ο Ρισβάνης, προ της γραμμής. by Παύλος Κουστέρης
16:33
74' Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Εκτός ο Μανούσος, μέσα ο Γκάλο by Παύλος Κουστέρης
16:36
76' Κίτρινη κάρτα στον Ρισβάνη by Παύλος Κουστέρης
16:41
82' Φάουλ για τον Ατρόμητο με τον Γκάλο πάνω από την μπάλα by Παύλος Κουστέρης
16:42
Απομάκρυνε ο Μυστακίδης by Παύλος Κουστέρης
16:42
Κρατά με σχετική άνεση το διπλό ο Ατρόμητος by Παύλος Κουστέρης
16:46
86' Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Εκτός ο Γιακουμάκης, μέσα ο Ενσικουλού by Παύλος Κουστέρης
16:49
88' Έξυπνη εκτέλεση φάουλ του Γκάλο, η μπάλα λίγο πάνω από την εστία by Παύλος Κουστέρης
16:50
Τρία λεπτά καθυστερήσεων by Παύλος Κουστέρης
16:54
Λήξη της αναμέτρησης! by Παύλος Κουστέρης
16:55
Ο Ατρόμητος που βρέθηκε στο 36' πίσω στο σκορ με 2-0, κατάφερε να πάρει το τρίποντο από τον Βόλο με 3-2, πετυχαίνοντας τη δεύτερη συνεχόμενη νίκη του στο πρωτάθλημα. by Παύλος Κουστέρης
16:56
Μείνετε συντονισμένοι στο sportfm.gr για την ανάλυση και το ρεπορτάζ του αγώνα. by Παύλος Κουστέρης