14:36
14:36
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση ΑΕΛ-ΟΦΗ για την 9η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας. by www.sport-fm.gr
14:38
Η ΑΕΛ έρχεται από το διπλό (1-2) στο ΟΑΚΑ επί του Παναθηναϊκού, ενώ συμπλήρωσε 5 ματς πρωταθλήματος δίχως ήττα (3-2-0). by www.sport-fm.gr
14:39
Βέβαια, την Τετάρτη ηττήθηκε 3-0 εκτός έδρας από την Καλαμάτα για το Κύπελλο. by www.sport-fm.gr
14:39
14:39
Την Τετάρτη, οι Κρητικοί έχασαν 2-0 εκτός έδρας από την Καβάλα για το Κύπελλο. by www.sport-fm.gr
14:42
Η ενδεκάδα της ΑΕΛ: Κρίστινσον - Μιχαήλ, Μόρας, Μπράλιτς - Μπέρτος, Μιλοσάβλιεβιτς, Σεσέροβιτς, Κάτσε, Στάνκοβιτς - Νούνιτς, Γουάρντα by www.sport-fm.gr
14:43
Η ενδεκάδα του ΟΦΗ: Γουάλι - Μαρινάκης, Κουτρουμπής, Γιαννούλης, Κοροβέσης - Σακόρ, Νάστος - Σεμέντο, Ναμπί, Τσιλιανίδης - Φιγκεϊρέδο by www.sport-fm.gr
14:45
14:45
Ο προπονητής του ΟΦΗ δεν μπορεί να υπολογίζει στις υπηρεσίες των βασικότατων χαφ Μεγιάδο και Νέιρα. by www.sport-fm.gr
14:47
14:52
Στον πάγκο για την ΑΕΛ: Ρίστιτς, Ντάουντα, Χαλκιαδάκης, Ζίζιτς, Καρανίκας, Ασούμπρε, Φατιόν. by www.sport-fm.gr
14:52
Στον πάγκο για τον ΟΦΗ: Σωτηρίου, Ντίνας, Μάνος, Στάικος, Μπράουν, Σουρνάκης, Φερέιρα. by www.sport-fm.gr
14:54
14:55
Θυμίζουμε ότι οι άνθρωποι των γηπεδούχων έχουν προχωρήσει σε αλλαγή χλοοτάπητα στο "AEL FC Arena". by www.sport-fm.gr
14:58
15:00
15:01
15:02
1' Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΛ. Ο Νούνιτς μπήκε στην περιοχή και σούταρε, αλλά η μπάλα έφυγε δίπλα από το δοκάρι. by www.sport-fm.gr
15:03
15:04
Καταπληκτικό γκολ από τον Σεμέντο, που κρέμασε τον Κρίστινσον με σουτ έξω από την περιοχή. by www.sport-fm.gr
15:07
15:08
Εξαιρετική ατομική προσπάθεια του Τσιλιανίδη, που πέρασε δύο παίκτες, μπήκε στην περιοχή και "εκτέλεσε" τον Κρίστινσον για το 0-2. by www.sport-fm.gr
15:10
10' Καλή στιγμή για τον ΟΦΗ. Γυριστή κεφαλιά του Κουτρουμπή μέσα από την περιοχή, η μπάλα δίπλα από το δοκάρι του Κρίστινσον. by www.sport-fm.gr
15:11
15:14
15:15
Μετά από εκτέλεση φάουλ, ο Μόρας βρέθηκε αμαρκάριστος στην περιοχή και πλάσαρε με τη μία τον Γουάλι. by www.sport-fm.gr
15:36
Καταπληκτικό σουτ του Ουάρντα στην κίνηση, με το αριστερό έξω από την από την περιοχή, έστειλε την μπάλα πρώτα στο δοκάρι και μετά στα δίχτυα του Γουάλι. by www.sport-fm.gr
15:36
15:37
Ακυρώνεται το πανέμορφο γκολ του Ουάρντα με τη χρήση του VAR καθώς υπάρχει οφσάιντ στην αρχή της φάσης. by www.sport-fm.gr
15:38
15:40
15:40
Στο μεταξύ, ο Αλέξης Κούγιας έχει πάει στον τέταρτο διαιτητή και διαμαρτύρεται. Μάλιστα, ο Κομίνης απέβαλε τον ισχυρό άνδρα των Θεσσαλών. by www.sport-fm.gr
15:41
15:43
15:46
15:48
Τέλος του πρώτου ημιχρόνου, ο ΟΦΗ προηγείται 2-1 της ΑΕΛ σε ένα καταπληκτικό παιχνίδι. by www.sport-fm.gr
15:49
Στο 4' το 0-1 από τον Σεμέντο, στο 7' το 0-2 από τον Τσιλιανίδη. Οι γηπεδούχοι μείωσαν στο 14' με τον Μόρα, ενώ είχαν δύο ακυρωθέντα τέρματα, στο 35' και στο 41'. by www.sport-fm.gr
16:03
16:03
16:06
16:09
16:10
16:11
Ο ΟΦΗ βρίσκει χώρους στις αντεπιθέσεις στα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου. by www.sport-fm.gr
16:11
16:17
58' Έντονες διαμαρτυρίες του Ουάρντα για ένα φάουλ που δόθηκε εις βάρος του. by www.sport-fm.gr
16:17
16:20
16:21
16:24
16:26
16:27
Σουτ του Μιλοσάβλιεβιτς έξω από την περιοχή, η μπάλα κοντράρει στον Γιαννούλη, αλλάζει πορεία και καταλήγει στα δίχτυα του Γουάλι. by www.sport-fm.gr
16:32
16:33
16:34
16:34
16:37
16:38
Ο Ουάρντα πάσαρε στον Ντάουντα, που σούταρε από το ύψος της περιοχής και νίκησε τον Γουάλι. by www.sport-fm.gr