14:33
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση ΑΕΛ-Ατρόμητος για τη 14η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας. by www.sport-fm.gr
14:38
14:39
Από την άλλη, ο Ατρόμητος έμεινε στο 2-2 με τον Άρη στο Περιστέρι, σε ένα ματς που προηγήθηκε δύο φορές. by www.sport-fm.gr
14:40
Σε αυτό το παιχνίδι έκανε πρεμιέρα στον πάγκο των Περιστεριωτών ο τεχνικός Σάββας Παντελίδης. by www.sport-fm.gr
14:42
14:43
Η ενδεκάδα της ΑΕΛ: Κρίστινσον, Στάνκοβιτς, Μόρας, Μπράλιτς, Καρανίκας, Φατιόν, Κάτσε, Ουάρντα, Μιλοσάβλιεβιτς, Ασούμπρε, Νούνιτς by www.sport-fm.gr
14:44
Η ενδεκάδα του Ατρόμητου: Μέγερι, Ρισβάνης, Κατράνης, Γούτας, Κιβρακίδης, Ουγκράι, Βέλλιος, Μανούσος, Ανδρούτσος, Ούμπιδες, Μάντσον by www.sport-fm.gr
14:47
Στον πάγκο για την ΑΕΛ οι Σουλούκος, Μπέρτος, Μιχαήλ, Σεσέροβιτς, Μπούστος, Ντάουντα, Πινακάς. by www.sport-fm.gr
14:48
Στον πάγκο για τον Ατρόμητο οι Μανδάς, Καχίλα, Ταλόσα, Ρόσα, Μπαένα, Π. Γιακουμάκης, Ενσικουλού. by www.sport-fm.gr
14:48
14:53
14:54
Οι δύο ομάδες παλεύουν για την είσοδό τους στην εξάδα, με την ΑΕΛ να έχει 19 βαθμούς και να βρίσκεται αυτή τη στιγμή στην 6η θέση, ενώ ο Ατρόμητος έχει συλλέξει 15 πόντους στον πρώτο γύρο. by www.sport-fm.gr
14:59
15:00
Μόλις ακούστηκαν κάποια υβριστικά συνθήματα από τους φιλάθλους των γηπεδούχων κατά του ισχυρού άνδρα της ΑΕΛ, Αλέξη Κούγια. by www.sport-fm.gr
15:01
15:02
15:05
3' Πρώτη τελική στο ματς. Ο Ουάρντα πήρε την κεφαλιά μέσα από την περιοχή, αλλά η μπάλα έφυγε άουτ. by www.sport-fm.gr
15:06
15:07
Μακρινό σουτ του Ούμπιδες, η μπάλα κόντραρε και άλλαξε τελείως πορεία για να καταλήξει στα δίχτυα του Κρίστινσον. by www.sport-fm.gr
15:08
15:09
15:10
15:12
10' Αναμπουμπούλα στην περιοχή του Ατρόμητου, επιθετικό φάουλ του Νούνιτς στον Μέγερι. by www.sport-fm.gr
15:17
16' Η ΑΕΛ έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων, ωστόσο ο Ατρόμητος αμύνεται εξαιρετικά. by www.sport-fm.gr
15:18
15:19
15:20
15:21
19' Ευκαιρία για την ΑΕΛ. Ο Μπράλιτς σούταρε στην κίνηση μέσα από την περιοχή, η μπάλα στην εξωτερική πλευρά των διχτύων. by www.sport-fm.gr
15:21
15:23
Εξαιρετική αντεπίθεση από τον Ατρόμητο, ο Μανούσος έκανε τη σέντρα από τα δεξιά, με τον Καρανίκα να διώχνει πάνω στον Ουγκράι, που πλάσαρε τον Κρίστινσον για το 0-2. by www.sport-fm.gr
15:23
Συνεχίζονται τα υβριστικά συνθήματα από τους φιλάθλους της ΑΕΛ κατά του Αλέξη Κούγια. by www.sport-fm.gr
15:25
24' Μακρινό σουτ του Μιλοσάβλιεβιτς, η μπάλα πάνω από τα δοκάρια του Μέγερι. by www.sport-fm.gr
15:29
15:31
15:34
15:35
15:37
35' Επικίνδυνη στιγμή για την ΑΕΛ. Κεφαλιά του Ουάρντα από το ύψος του πέναλτι, μπλόκαρε ο Μέγερι. by www.sport-fm.gr
15:38
15:41
39' Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΛ. Προβολή του αμαρκάριστου Ασούμπρε από το ύψος της μικρής περιοχής, αλλά ο Μέγερι έδιωξε εντυπωσιακά στη γωνία του. by www.sport-fm.gr
15:52
Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν 2-0 στο 20λεπτο (5', 20') με τα τέρματα των Ούμπιδες και Ουγκράι. by www.sport-fm.gr
15:53
Η ΑΕΛ είχε συντριπτική κατοχή μπάλας και την εδαφική υπεροχή, αλλά δεν κατάφερε κάτι πέραν της μείωσης με το πέναλτι του Φατιόν στο 43'. by www.sport-fm.gr
16:06
16:06
Δύο αλλαγές για την ΑΕΛ. Σεσέροβιτς και Ντάουντα αντί των Μιλοσάβλιεβιτς και Φατιόν αντίστοιχα. by www.sport-fm.gr
16:07
16:07
16:08
16:11
50' Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Σουτ του Ουγκράι από το ύψος της περιοχής, η μπάλα άουτ. by www.sport-fm.gr
16:13
16:14
16:20
16:21
60' Δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Γιακουμάκης παίρνει τη θέση του Βέλλιου. by www.sport-fm.gr
16:23
16:31
69' Ο Ατρόμητος έχει ισορροπήσει κάπως στα τελευταία λεπτά και επιχειρεί να "χτυπήσει" στις αντεπιθέσεις. by www.sport-fm.gr
16:53
92' Φάση διαρκείας στην περιοχή του Ατρόμητου, ο Ουάρντα δεν κατάφερε να γυρίσει σωστά. by www.sport-fm.gr
16:54
16:55
16:55
Πολύ μεστή εμφάνιση από τους Περιστεριώτες, που προηγήθηκαν 2-0 (5' Ούμπιδες, 20' Ουγκράι), με τους "βυσσινί" να μειώνουν στο 43' με πέναλτι του Φατιόν. by www.sport-fm.gr