Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη του Βαλένθια-Μπαρτσελόνα by www.sport-fm.gr
Βαλένθια: Ντομενέχ, Βας, Γκαράι, Παουλίστα, Γκαγιά, Τόρες, Κοκελέν, Κοντογκμπιά, Σολέρ, Γαμεϊρό, Γκόμεζ by www.sport-fm.gr
Μπαρτσελόνα: Τερ Στέγκεν, Άλμπα, Ουμτιτί, Πικέ, Ρομπέρτο, Αρτούρ, Μπουσκέτς, Ντε Γιονγκ, Αρτούρ, Φατί, Γκριεζμάν, Μέσι by www.sport-fm.gr
17:10
17:12
Αποκρούει ο Τερ Στέγκεν την εκτέλεση του Μάξι Γκόμες!
17:48
Ημίχρονο στο Μεστάγια. Βαλένθια-Μπαρτσελόνα 0-0! Χαμένο πέναλτι για τους γηπεδούχους στο 10', με τον Τερ Στέγκεν να αποκρούει την εκτέλεση του Μάξι Γκόμες by www.sport-fm.gr
18:05
18:06
48' ΓΚΟΛ η Βαλένθα, 1-0! Σουτ του Μάξι Γκόμες, κόντρα στον Ζόρντι Άλμπα και η μπάλα στα δίχτυα. Χρεώνεται ως αυτογκόλ στον παίκτη των Καταλανών by www.sport-fm.gr
18:35
77' ΓΚΟΟΟΟΛ η Βαλένθια, 2-0! Ο Μάξι Γκόμες πλάσαρε τον Τερ Στέγκεν και διπλασίασε τα τέρματα των γηπεδούχων by www.sport-fm.gr
18:40
Ακυρωθέν γκολ της Βαλένθια. Ο Παουλίστα στέλνει την μπάλα στα δίχτυα, αλλά έχει υποδεχθεί φάουλ πάνω σε παίκτη της Μπαρτσελόνα (Μπουσκέτς) by www.sport-fm.gr
18:40
18:41
Επανάληψη του κόρνερ! Είναι ασυνήθιστη η απόφαση. Δεν έχει γίνει φάουλ από παίκτη της Βαλένθια στον Μπουσκέτς by www.sport-fm.gr