19:18
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στον ΟΦΗ και τον Ατρόμητο. by www.sport-fm.gr
19:19
19:20
Ουσιαστικά πρόκειται για έναν τελικό για την εξάδα. Σε περίπτωση νίκης ο ΟΦΗ θα φτάσει στους 31 βαθμούς και γίνεται αυτομάτως φαβορί για την προνομιούχο θέση. by www.sport-fm.gr
19:20
Από την άλλη, ο Ατρόμητος, παίζει το τελευταίο του χαρτί έχοντας μόλις 26 βαθμούς by www.sport-fm.gr
19:20
19:22
ΟΦΗ (4-2-3-1): Σωτηρίου - Μπράουν, Κουτρουμπής, Βαφέας, Γιαννούλης - Μεγιάδο, Ζοάο Βίκτορ - Τσιλιανίδης, Ναμπί, Σεμέντο - Φιγκεϊρέδο by www.sport-fm.gr
19:22
19:23
19:24
Ατρόμητος (4-3-3): Μέγερι - Κιβρακίδης, Γούτας, Στρούγγης, Κατράνης - Μπουσούλατζιτς, Ούμπιντες, Ανδρούτσος - Ενσικουλού, Γιακουμάκης, Μανούσος by www.sport-fm.gr
19:25
19:26
Διαιτητές: Πραξιτέλης Ζαχαριάδης, Πέτρος Πάτρας, Δημήτριος Σαμοΐλης. 4ος Διαιτητής: Μελέτιος Γιουματζίδης by www.sport-fm.gr
19:27
19:27
19:29
19:33
19:37
5' Λίγο καλύτερα φαίνεται να έχει μπει ο Ατρόμητος μην αφήνοντας τον ΟΦΗ να κάνει το παιχνίδι του by www.sport-fm.gr
19:41
19:42
9' ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟΥΣΟ! Ο επιθετικός ντριπλάρει δύο φορές τον Βαφέα και τον Μεγιάδο, έκανε το σουτ από πλάγια θέση, ωστόσο τον νίκησε ο Σωτηρίου by www.sport-fm.gr
19:46
13' ΝΕΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Σέντρα του Κιβρακίδη στο ύψος του πρώτου δοκαριού, ο Γιακουμάκης σούταρε ανενόχλητος, αλλά έστειλε άουτ την μπάλα. by www.sport-fm.gr
19:49
16' Πρώτη καλή στιγμή για τον ΟΦΗ, που όμως δεν καταγράφεται ως τελική. Ο Φιγκεϊρέδο έβγαλε τη σέντρα, ο Σεμέδο δεν πρόλαβε το... ραντεβού με την μπάλα. by www.sport-fm.gr
19:55
19:57
24' Πολύ περίεργη φάση. Ο Σωτηρίου έχει πιάσει πιθανότατα την μπάλα εκτός περιοχής, ωστόσο ο Ζαχαριάδης γυρίζει τη φάση ακόμα πιο πίσω για φάουλ υπέρ του ΟΦΗ by www.sport-fm.gr
20:06
32' Έχει πάρει την πρωτοβουλία των κινήσεων ο ΟΦΗ, αλλά δεν απειλεί. Έχει κλείσει τους διαδρόμους ο Ατρόμητος by www.sport-fm.gr
20:09
35' Κλέβει την μπάλα ο Ατρόμητος στο χώρο της μεσαίας γραμμής, κακή πάσα του Μανούσου και τελειώνει η φάση by www.sport-fm.gr
20:09
36' ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΦΗ! Ο Νέιρα εκτελεί το φάουλ, η μπάλα πέρασε δίπλα από το δοκάρι του Μέγερι by www.sport-fm.gr
20:11
Η φάση του 24' γύρισε τόσο πίσω, αφού ο Σωτηρίου θα έπρεπε να αποβληθεί. Ωστόσο, από τη στιγμή που είχε προηγηθεί το φάουλ του Μανούσου, δόθηκε το φάουλ. Σε αυτές τις φάσεις εξετάζονται και τα φάουλ by www.sport-fm.gr
20:18
20:21
20:23
ΟΦΗ και Ατρόμητος μένουν στο 0-0. Οι δύο πολύ καλές ευκαιρίες ανήκουν στους φιλοξενούμενους, χωρίς κάτι το αξιοσημείωτο οι Κρητικοί. Και οι δύο ομάδες πάντως παρουσιάζονται εξαιρετικά επιφυλακτικές, κάτι λογικό με βάση τα όσα κρίνει το αποψινό ματς. by www.sport-fm.gr
20:37
20:37
20:37
20:40
20:42
51' ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΦΗ! Μακρινό σουτ του Στάικου, απέκρουσε πολύ δύσκολα ο Μέγερι! by www.sport-fm.gr
20:43
20:43
Πολύ καλύτερα έχει μπει στο δεύτερο ημίχρονο ο ΟΦΗ, ο Ατρόμητος σαν να μην έχει βγει ακόμα στο γήπεδο. by www.sport-fm.gr
20:47
56' ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Ο Μανούσος βρέθηκε μέσα στην περιοχή απέναντι στον Σωτηρίου, αλλά το σουτ ήταν αδύναμο και μπλόκαρε ο Έλληνας γκολκίπερ by www.sport-fm.gr
20:49
20:54
20:55
64' Εξαιρετική αντεπίθεση του Ατρόμητου, τελευταία στιγμή η μπάλα διώχνεται σε κόρνερ by www.sport-fm.gr
20:58
66' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΦΗ! 1-0 ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Ο Σεμέδο έκανε τη σέντρα, ο Βίτορ κάνει κίνηση προς την μπάλα και ανοιγει το σκορ. by www.sport-fm.gr
21:01
21:02
21:04
21:10
78' Σουτ του Στάικου, δύσκολη απόκρουση του Μέγερι. Δεν υπάρχει συνέχεια στη φάση, λόγω οφσάιντ του Φιγκεϊρέδο by www.sport-fm.gr
21:12
81 Ο Φιγκεϊρέδο σκοράρει, αλλά έχουμε εξέταση VAR Αν υπάρχει παράβαση είναι σε πρώτο χρόνο κι όχι στο γκολ του Φιγκεϊρέδο by www.sport-fm.gr
21:13
82' ΓΚΟΛ Ο ΟΦΗ 1-0 ΜΕ ΤΟ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΦΙΓΚΕΪΡΕΔΟ!. Σουτ του Σεμέδο, η μπάλα κοντράρει και ο Μέγερι γλιστράει και ο Φιγκεϊρέδο σκοράρει by www.sport-fm.gr
21:16
21:20
21:22
21:28
21:29
Ο ΟΦΗ επικρατεί 1-0 του Ατρόμητου και πλέον είναι στην εξάδα και μάλιστα σε ρόλο φαβορί. by www.sport-fm.gr