19:37
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στη Λαμία και τον Παναιτωλικό by www.sport-fm.gr
19:39
19:41
Η Λαμία είναι στη 10η θέση με 27 βαθμούς, ενώ ο Παναιτωλικός είναι προτελευταίος με μόλις 17 βαθμούς. by www.sport-fm.gr
19:43
19:43
Λαμία: Κάχριμαν, Βάντερσον, Αντέτζο, Βύντρα, Ρόμανιτς, Σκόνδρας, Μπεχαράνο, Νιάσε, Βασιλόγιαννης, Βιγιάλμπα, Αραβίδης by www.sport-fm.gr
19:44
Παναιτωλικός: Φερνάντες, Ντίας, Ντάουντα, Άλβαρες, Μουνιέ, Κέβιν, Σίεστεντ, Μαλής, Τσιγγάρας, Ρόσα, Τζανακάκης. by www.sport-fm.gr
19:59
20:03
Στον πάγκο για τη Λαμία είναι οι: Θεοδωρόπουλος, Σάλιακας, Τζανετόπουλος, Μπιανκόνι, Πλιάτσικας, Μπουλουλής, Σασί, Δημούτσος, Καραμάνος. by www.sport-fm.gr
20:03
Στον πάγκο του Παναιτωλικού: Γιαννακόπουλος, Μιμίτο, Ντουάρτε, Φυτόπουλος, Αριγίμπι, Παρράς, Λουσέρο, Λιάβας και Μπαϊροβιτς, by www.sport-fm.gr
20:04
Διαιτητής: Γιώργος Βρέσκας Α’ βοηθός: Ανδρέας Φωτόπουλος Β’ βοηθός: Μιχαήλ Παπαδάκης 4ος: Δημήτρης Καραντώνης by www.sport-fm.gr
20:05
Έξω από το γήπεδο είναι περίπου 30 φίλοι της Λαμίας και οι φωνές τους ακούγονται κανονικά σαν να είναι εντός γηπέδου by www.sport-fm.gr
20:15
15' Πολύ καλή στιγμή για τη Λαμία! Εξαιρετική κεφαλιά-πάσα του Αραβίδη για τον Βιγιάλμπα, ο τελευταίος έστειλε την μπάλα προς το τέρμα, αλλά ο Φερνάντες απέκρουσε εξαιρετικά. by www.sport-fm.gr
20:19
Μικρό πρόβλημα με τον Βασιλόγιαννη, που όμως σηκώθηκε και συνεχίζει κανονικά by www.sport-fm.gr
20:22
20:23
20:23
20:28
28' Ωραία ατομική ενέργεια του Ρόσα από τα αριστερά, έκανε το σουτ με το δεξί, αλλά ο Κάχριμαν έστω και με υπερένταση έδιωξε, κρατώντας το μηδέν. by www.sport-fm.gr
20:30
29' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΜΙΑ ΚΑΙ 1-0! Ωραία ενέργεια του Αραβίδη από τα αριστερά, την κατάλληλη στιγμή γύρισε στον Βιγιάλμπα και με πλασέ ο τελευταίος άνοιξε το σκορ by www.sport-fm.gr
20:32
20:33
20:38
20:42
41' Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Ο Ντάουντα άνοιξε το κοντρόλ περισσότερο από όσο θα έπρεπε, πλάσαρε από πλάγια θέση, αλλά ο Κάχριμαν με νέα επέμβαση κράτησε το μηδέν στην άμυνά του by www.sport-fm.gr
20:43
42' Νέα ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Πλασέ του Μαλή από το ύψος της μικρής περιοχής, ωστόσο η μπάλα πήγε στο σημείο που κάλυπτε ο Κάχριμαν και μπλόκαρε by www.sport-fm.gr
20:44
20:45
45' Και πάλι ο Μαλής χάνει μια ευκαιρία για τον Παναιτωλικό, καθώς η κεφαλιά που επιχείρησε κατέληξε άουτ. by www.sport-fm.gr
20:46
20:48
Λήξη του πρώτου ημιχρόνου. Η Λαμία βρίσκεται μπροστά στο σκορ με το γκολ του Βιγιάλμπα από το 29', αν και ο Παναιτωλικός είχε τις στιγμές του για να ισοφαρίσει. by www.sport-fm.gr
21:04
21:09
Μικρή διακοπή, έχει πρόβλημα ο Αραβίδης και έχει μπει το ιατρικό επιτελείο στο γήπεδο. by www.sport-fm.gr
21:12
53' Τρομερή επέμβαση του Νιάσε, που προλαβαίνει την τελευταία στιγμή πριν απειλήσει ο Ντίας! Του πήρε την... μπουκιά από το στόμα. by www.sport-fm.gr
21:13
55' Διπλή αλλαγή για την Λαμία. Μπουλούλης, Καραμάνος μέσα, Βιγιάλμπα και Αραβίδης έξω. by www.sport-fm.gr
21:22
21:24
Έχει ισορροπήσει το ματς η Λαμία μετά την πίεση που άσκησε ο Παναιτωλικός στο ξεκίνημα του δευτέρου μέρους... by www.sport-fm.gr
21:25
21:28
Στο 70ο λεπτό φτάσαμε, δεν έχει αλλάξει το παραμικρό και ο ρυθμός έχει πέσει... by www.sport-fm.gr
21:29
72' Τριπλή αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Λουσέρο, Αριγίμπι και Μπαΐροβιτς αντί Κέβιν, Τσιγγάρα και Μουνιέ. by www.sport-fm.gr
21:31
21:34
21:36
78' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ ΚΑΙ 2-0! Μετά από εξαιρετικό γύρισμα του Μπεχαράνο στο σημείο του πέναλτι, ο Μπιανκόνι με εξαιρετικό σουτ στην κίνηση έγραψε το 2-0 και καθαρίζει το ματς για την Λαμία. Δύο λεπτά μετά την είσοδό του στο ματς, σκοράρει ο Μπιανκόνι. by www.sport-fm.gr
21:43
21:44
21:48
21:51
Τέλος στο ματς. Η Λαμία επικράτησε με 2-0 του Παναιτωλικού με σκόρερ τους Βιγιάλμπα και Μπιανκόνι. by www.sport-fm.gr