Λαμία (Άκης Μάντζιος): Κάχριμαν, Βάντερσον, Βύντρα, Αντέτζο, Σκόνδρας, Νιάσε, Μπεχαράνο, Βιγιάλμπα, Ρόμανιτς, Καραμάνος, Σασί by Κώστας Μιαούλης
Στον πάγκο για τον Ατρόμητο οι: Μέγιερι, Στρούγγης, Κατράνης, Ούμπιδες, Μπαένα, Ενσικουλού, Ραμπέλο, Γιακουμάκης, Βέλλιος. by Κώστας Μιαούλης
Στον πάγκο για την Λαμία οι: Επασί, Τζανετόπουλος, Μπουλούλης, Μπιανκόνι, Δημούτσος, Βασιλόγιαννης, Πλιάτσικας, Καραγιάννης, Σάλιακας. by Κώστας Μιαούλης
Ο Ατρόμητος θα έχει τον Κιβρακίδη στο αριστερό άκρο, τον Γκάλο δεξιά, ενώ τριάδα στο κέντρο θα είναι ο Μπουσούλαζιτς, με τον Ανδρούτσο και τον Χαρίση σε διάταξη 4-3-3. by Κώστας Μιαούλης
Ο Τζον φαν'τ Σιπ στις κερκίδες του γηπέδου του Περιστερίου by Κώστας Μιαούλης
19:27
Σε 4-2-3-1 η Λαμία by Κώστας Μιαούλης
19:30
Διαιτητής ο Τάσης, με βοηθούς τους Μωυσιάδη και Κόλλια, στο VAR o Παπαδόπουλος by Κώστας Μιαούλης
19:32
1' Σέντρα αγώνα by Κώστας Μιαούλης
19:35
3' Σέντρα του Ανδρούτσου, απομακρύνει η άμυνα της Λαμίας, το σουτ του Νταβιώτη στα σώματα. by Κώστας Μιαούλης
19:38
6' Ο Ντάνι Μπεχαράνο αντιμετωπίζει ένα πρόβλημα και βρίσκεται στο έδαφος. Συνέχεια στο ματς. by Κώστας Μιαούλης
19:40
9' Φάουλ κερδίζει ο Ανδρούτσος από τον Βύντρα από δεξιά έξω από την περιοχή. by Κώστας Μιαούλης
19:42
11' Νέο φάουλ κερδίζει ο Ατρόμητος, το κάνει πάλι ο Βύντρα στον Μανούσο. by Κώστας Μιαούλης
19:43
11' Δυνατή η εκτέλεση από τον Γκάλο, η μπάλα φεύγει έξω. by Κώστας Μιαούλης
19:45
14' Πεσμένος στο έδαφος ο Βύντρα. Κίτρινη ο Μανούσος. by Κώστας Μιαούλης
19:47
15' Ακόμα δίνονται οι πρώτες βοήθειες στον έμπειρο αμυντικό της Λαμίας. by Κώστας Μιαούλης
19:48
17' Φάουλ του Μανούσου στον Νιάσε, κακό το ματς μέχρι στιγμής. by Κώστας Μιαούλης
19:49
18' Κίτρινη ο Νιάσε. by Κώστας Μιαούλης
19:51
20' Επικίνδυνο παιχνίδι του Ρισβάνη, φάουλ για τη Λαμία. by Κώστας Μιαούλης
19:53
21' Νέο φάουλ για τη Λαμία, μεταξύ σέντρας και περιοχής των γηπεδούχων. by Κώστας Μιαούλης
19:53
22' Ο Μανούσος ανατρέπει τον Ρόμανιτς. by Κώστας Μιαούλης
19:55
23' Cooling break στο Περιστέρι, το αποτέλεσμα ισόπαλο 0-0 χωρίς την παραμικρή φάση. by Κώστας Μιαούλης
19:56
25' Επανέναρξη του ματς. by Κώστας Μιαούλης
19:58
26' Πρώτο σουτ από τον Ρόμανιτς στην αναμέτρηση, απελπιστικά άστοχο. by Κώστας Μιαούλης
20:00
28' Πολύ κακό παιχνίδι, με τις δύο ομάδες προφανώς να μην έχουν ρυθμό. Το πρώτο σουτ του ματς πριν από 2,5 λεπτά από τον Ρόμανιτς ήταν η πρώτη τελική στο ματς. by Κώστας Μιαούλης
20:03
31' Πρώτο κόρνερ στο ματς για τον Ατρόμητο. by Κώστας Μιαούλης
20:04
Ο Νιάσε φαίνεται να κρατάει στιγμιαία τον Ρισβάνη, εξετάζει τη φάση το VAR by Κώστας Μιαούλης
20:04
Τίποτε, συνέχεια στο παιχνίδι. by Κώστας Μιαούλης
20:09
37' Κλέψιμο και φάουλ για τον Μπουσούλαζιτς από τον Καραμάνο. by Κώστας Μιαούλης
20:10
39' Σταματά το ματς, λόγω ενός τραυματισμού του Ρισβάνη, μετά από σύγκρουση με συμπαίκτη του. by Κώστας Μιαούλης
20:14
42' Κόρνερ για τη Λαμία, το παραχωρεί ο Ρισβάνης. by Κώστας Μιαούλης
20:14
43' Νέο κόρνερ για την Λαμία. by Κώστας Μιαούλης
20:15
43' Άλλο ένα κόρνερ. by Κώστας Μιαούλης
20:15
43' ΓΚΟΟΟΛ η Λαμία με Αντέτζο. by Κώστας Μιαούλης
20:16
Η μπάλα από την πλάτη του Ρισβάνη, φτάνει στο δεύτερο δοκάρι στον Σασί, που γυρίζει την μπάλα και ο προωθημένος Αντέτζο κάνει το 0-1 από κοντά. by Κώστας Μιαούλης
20:18
45' Σουτ του Κιβρακίδη από μακριά άστοχο. Τέσσερα λεπτά έξτρα χρόνος. by Κώστας Μιαούλης
20:20
45+4' Ο Σασί ανατρέπει τον Κιβρακίδη, φάουλ σε πολύ καλή θέση για τον Ατρόμητο. by Κώστας Μιαούλης
20:21
45+4' ΓΚΟΟΟΛ ο Γκάλο με απευθείας εκτέλεση. by Κώστας Μιαούλης
20:23
ΤΕΛΟΣ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ: Ένα ματς που μέχρι το 42' δεν είχε τίποτα, έφερε δύο γκολ από στημένες μπάλες και ο Ατρόμητος με το καταπληκτικό φάουλ του Γκάλο, φέρνει το ματς στα ίσια, αφού η Λαμία προηγήθηκε με τον Αντέτζο στο 42'. ΣΚΟΡ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ: 1-1 by Κώστας Μιαούλης
20:36
46' Βασιλόγιαννης αντί Καραμάνου by Κώστας Μιαούλης
20:37
46' Ενσικουλού αντί Νταβιώτη & Ούμπιντες αντί Χαρίση διπλή αλλαγή για τον Σάββα Παντελίδη στην εκκίνηση της επανάληψης by Κώστας Μιαούλης
20:38
46' Σέντρα β' μέρους by Κώστας Μιαούλης
20:40
48' Ο Γκάλο σταματά το σουτ του Μπεχαράνο από καλή θέση. by Κώστας Μιαούλης
20:46
Στο 54' το ματς πάντα στο 1-1, ο Ατρόμητος προσπαθεί να γίνει πιο γρήγορος στο παιχνίδι του. by Κώστας Μιαούλης
20:48
56' Δυνατή η κάθετη πάσα του Ούμπιντες. by Κώστας Μιαούλης
20:50
O Mάντζιος δέχτηκε κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία. by Κώστας Μιαούλης
20:50
Πεσμένος ο Αντέτζο στον αγωνιστικό χώρο. by Κώστας Μιαούλης
20:55
62' Χωρίς κάποια σπουδαία φάση το β' ημίχρονο μέχρι τώρα, με τον Ατρόμητο πάντως να δείχνει να λειτουργεί κάπως πιο σωστά. by Κώστας Μιαούλης
20:55
63' Ο Μπιανκόνι αντί του Μπεχαράνο by Κώστας Μιαούλης
20:56
64' Μπουλούλης αντί Βιγιάλμπα. by Κώστας Μιαούλης
20:57
65' Βέλλιος αντί Ντε Πο by Κώστας Μιαούλης
21:00
68' Cooling break για το β' μέρος by Κώστας Μιαούλης
21:04
71' Κάρτα σε μέλους του τιμ του Ατρόμητου by Κώστας Μιαούλης
21:06
74' Ραμπέγιο αντί Ανδρούτσου by Κώστας Μιαούλης
21:07
75' Ο Ραμπέγιο κερδίζει φάουλ από πλάγια δεξιά. by Κώστας Μιαούλης
21:11
79' Κίτρινη κάρτα στον Σασί, για προηγούμενη φάση. by Κώστας Μιαούλης
21:14
82' Κίτρινη κάρτα στον Μπουσούλαζιτς. by Κώστας Μιαούλης
21:15
83' Κόρνερ παραχωρεί ο Σκόνδρας. by Κώστας Μιαούλης
21:16
84' ΔΟΚΑΡΙ για τον Ατρόμητο! by Κώστας Μιαούλης
21:17
Σέντρα του Γκάλο από αριστερά, ο Ρισβάνης κεφαλιά στο δεξί δοκάρι του Κάχριμαν. by Κώστας Μιαούλης
21:19
87' Γιακουμάκης αντί Μανούσου by Κώστας Μιαούλης
21:21
89' Σάλιακας αντί Σασί by Κώστας Μιαούλης
21:22
90' Κόρνερ για τον Ατρόμητο. by Κώστας Μιαούλης
21:23
Ο Ρισβάνης την πρώτη κεφαλιά, ο Αντέτζο εμποδίζει τον Γούτα για την δεύτερη. by Κώστας Μιαούλης
21:23
90+1' Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος. by Κώστας Μιαούλης
21:24
90+2' Κόρνερ ο Ατρόμητος. by Κώστας Μιαούλης
21:25
90+3' Κόρνερ παραχωρεί ο Νιάσε. by Κώστας Μιαούλης
21:25
90+3' Κεφαλιά του Γούτα άουτ. by Κώστας Μιαούλης
21:26
90+3' Τζανετόπουλος αντί Ρόμανιτς by Κώστας Μιαούλης
21:27
90+4' Σύγκρουση του Γούτα με τον Μανδά. by Κώστας Μιαούλης
21:28
90+5' ΤΕΛΟΣ ΑΓΩΝΑ. Ατρόμητος και Λαμία ήρθαν ισόπαλοι 1-1 με το σκορ να διαμορφώνεται στο φινάλε του πρώτου μέρους, με το γκολ του Αντέτζο στο 42' και την ισοφάριση του Γκάλο στις καθυστερήσεις του α' 45λεπτου by Κώστας Μιαούλης