Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ

20:40
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη του δεύτερου ημιτελικού του Κυπέλλου Ελλάδας ανάμεσα στον Ολυμπιακό και στον ΠΑΟΚ στο «Γ. Καραϊσκάκης». by Γιώργος Τσανάκας
20:43
Το πρώτο παιχνίδι των δύο ομάδων είχε βρει τον ΠΑΟΚ νικητή με 3-2. Ένα τρομερό ματς με πολλές συγκινήσεις, πέντε γκολ και ανατροπή των Θεσσαλονικιών παρότι βρισκόταν πίσω στο σκορ με 2-0 στο 10λεπτο! by Γιώργος Τσανάκας
20:45
Κάπως έτσι, ο ΠΑΟΚ έχει πάρει προβάδισμα πρόκρισης για τον τελικό, αν και ο Ολυμπιακός χρειάζεται μια απλή νίκη με 1-0 ή και με 2-1 για να προκριθεί αυτός! by Γιώργος Τσανάκας
20:50
Σε σαφώς καλύτερη κατάσταση ο Ολυμπιακός, το έδειξε και στην πρώτη αγωνιστική των πλέι-οφ επικρατώντας... σβηστά με 1-0 στην Τούμπα, ενώ ακολούθησαν οι πειστικές νίκες κόντρα σε Άρη και Παναθηναϊκό. by Γιώργος Τσανάκας
20:52
Από την άλλη μεριά, ο ΠΑΟΚ δεν κατάφερε να κερδίσει στις δύο πρώτες αγωνιστικές των πλέι-οφ με Ολυμπιακό και Παναθηναϊκό αλλά κατάφερε να γευτεί τη χαρά της νίκης στην 3η κόντρα στον ΟΦΗ με 3-1. by Γιώργος Τσανάκας
20:53
Φυσικά, το σημερινό παιχνίδι ανάμεσα στις δύο ομάδες θα γίνει κεκλεισμένων των θυρών όπως και όλα τα ματς μετά την επανέναρξη! by Γιώργος Τσανάκας
20:57
Σε κάτι παραπάνω από ένα μισάωρο θα ξεκινήσει η αναμέτρηση στο «Γ, Καραϊσκάκης». by Γιώργος Τσανάκας
21:02
Την ίδια ώρα στον άλλο ημιτελικό του Κυπέλλου, ο Άρης αγκάλιασε την πρόκριση στον τελικό γράφοντας το 2-0 στο 90'+3' αλλά ο Λιβάγια... τέζαρε τους Θεσσλονικείς στο 6ο λεπτό των καθυστερήσεων και οδήγησε το ματς στην παράταση (σσ. 2-1 και τα δύο παιχνίδια)! by Γιώργος Τσανάκας
21:10
Πάμε σιγά σιγά να δούμε τις ενδεκάδες των δύο ομάδων... by Γιώργος Τσανάκας
21:17
Ολυμπιακός (Πέδρο Μαρτίνς): Σα, Ομάρ, Σεμέδο, Μπα, Τσιμίκας, Γκιγιέρμε, Μπουχαλάκης, Καμαρά, Μασούρας, Ελ Αραμπί, Λοβέρα. by Γιώργος Τσανάκας
21:20
Εκτός αποστολής για τον Ολυμπιακό έμεινε ο Ματιέ Βαλμπουενά, ο οποίος δεν κατάφερε να ξεπεράσει το πρόβλημα τραυματισμού που τον ταλαιπωρούσε! by Γιώργος Τσανάκας
21:22
Με 4-3-3 κατεβάζει τον Ολυμπιακό ο Πέδρο Μαρτίνς και με μία αλλαγή σε σχέση με το ματς με τον Παναθηναϊκό. Ο Μασούρας παίρνει τη θέση του Φορτούνη στο βασικό σχήμα. by Γιώργος Τσανάκας
21:23
ΠΑΟΚ (Άμπελ Φερέιρα): Πασχαλάκης, Μάτος, Βαρέλα, Ίνγκασον, Γιαννούλης, Εσίτι, Μαουρίτσιο, Ελ Καντουρί, Λημνιός, Άκπομ, Τζόλης. by Γιώργος Τσανάκας
21:24
4-3-3 ο σχηματισμός και από τον Άμπελ Φερέιρα, ο οποίος χρησιμοποιεί στο βασικό σχήμα τον πιτσιρικά, Χρήστο Τζόλη! by Γιώργος Τσανάκας
21:29
Διαιτητής είναι ο Ολλανδός Μπγιόρν Κάιπερς, με βοηθούς τους συμπατριώτες του Σάντερ φαν Ρέκελ, Έρβιν Ζέινστρα. Τέταρτος ο Τάσος Παπαπέτρου. by Γιώργος Τσανάκας
21:30
Ενός λεπτού σιγή στο Γ. Καραϊσκάκης για τον Νίκο Αλέφαντο, ο οποίος έφυγε χθες από τη ζωή σε ηλικία 81 ετών! by Γιώργος Τσανάκας
21:31
1' Σέντρα στην αναμέτρηση! by Γιώργος Τσανάκας
21:33
Πρώτη δυνατή μονομαχία μεταξύ Μάτος και Λοβέρα... Έδωσαν τα χέρια οι δύο παίκτες και συνεχίζεται το ματς, κανονικά. by Γιώργος Τσανάκας
21:39
Νευρικό παιχνίδι από τις δύο ομάδες στο ξεκίνημα, με αρκετά λάθη από τους ποδοσφαιριστές. by Γιώργος Τσανάκας
21:44
13' Σέντρα-σουτ του Τσιμίκα, μπλόκαρε εύκολα ο Πασχαλάκης. by Γιώργος Τσανάκας
21:47
Δίνει χώρο στον Ολυμπιακό ο ΠΑΟΚ στο ξεκίνημα του αγώνα και θέλει να χτυπήσει στην κόντρα-επίθεση με την γρήγορη μεσοεπιθετική του γραμμή. Άκπομ, Τζόλης και Λημνιός είναι ταχύτατοι και τους βολεύει αυτό το παιχνίδι. Παράλληλα, με την τριάδα στον άξονα ο Άμπελ Φερέιρα θέλει να κόψει την κυκλοφορία της μπάλας από τα χαφ του Ολυμπιακού. by Γιώργος Τσανάκας
21:50
19' Kίτρινη κάρτα στον Μπουχαλάκη για σκληρό φάουλ στον Άκπομ. Τον... κλείδωσε στο τάκλιν που έκανε ο Έλληνας χαφ. by Γιώργος Τσανάκας
21:52
Φτάσαμε στο πρώτο 20λεπτο του αγώνα, δεν υπάρχει κάτι το αξιοσημείωτο. Κακός ρυθμός, αρκετά λάθη και με το παιχνίδι να πηγαίνει αρχικά στη δύναμη και στις μονομαχίες. by Γιώργος Τσανάκας
21:54
Μικρή διακοπή, cooling break, για να δροσιστούν οι ποδοσφαιριστές των δύο ομάδων αλλά και το διαιτητικό τρίο! by Γιώργος Τσανάκας
21:55
21:57
21:57
Έχει σηκωθεί και κάνει ζέσταμα για λογαριασμό του Ολυμπιακού ο Χασάν! Δεν γνωρίζουμε αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα τραυματισμού ή αν ο Πέδρο Μαρτίνς θα θελήσει να παρέμβει γρήγορα στο παιχνίδι. by Γιώργος Τσανάκας
21:58
28' Συστάσεις του Κάιπερς στον Μαουρίτσιο για σκληρό φαουλ στον Ελ Αραμπί. Ζήτησαν κάρτα από τον Ολυμπιακό, ο Ολλανδός διαιτητής αρκέστηκε στις συστάσεις. by Γιώργος Τσανάκας
22:01
30' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ωραία κυκλοφορία της μπάλας από τον ΠΑΟΚ, ο Τζόλης έκανε το γύρισμα την κατάλληλη στιγμή αλλά το σουτ του Λημνιού ένα μέτρο μέσα από την περιοχή, πέρασε πάνω από τα δοκάρια. Να που ο ΠΑΟΚ είναι αυτός που απειλεί πρώτος, αλλά ο Λημνιός δεν καταφέρνει να βρει εστία και να απειλήσει τον Ζοσέ Σα. by Γιώργος Τσανάκας
22:02
31' Πρώτο κόρνερ στο ματς, είναι για τον ΠΑΟΚ. Περνάει ανεκμετάλλευτο. by Γιώργος Τσανάκας
22:03
33' Κίτρινη κάρτα στον Εσίτι για φάουλ στον Γκιγέρμε. by Γιώργος Τσανάκας
22:04
34' Φάουλ για κάρτα του Βαρέλα στον Ελ Αραμπί, έχασε την φάση ο Κάιπερς και έδειξε να συνεχιστεί το ματς. by Γιώργος Τσανάκας
22:05
34' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Ο Ομάρ έκανε τη σέντρα, με τον Ελ Αραμπί να πιάνει την κεφαλιά-ψαράκι αλλά ο Ίγνκασον έβαλε σωστά το σώμα του και παραχώρησε κόρνερ, by Γιώργος Τσανάκας
22:08
Έντονο πρέσινγκ στον άξονα από τους ποδοσφαιριστές του Φερέιρα, δεν επιτρέπουν κυρίως στον Καμαρά και στη συνέχεια στους Μπουχαλάκη και Γκιγέρμε να γίνουν κάτοχοι της μπάλας. Δείχνει να έχει... απορυθμήσει τον άξονα του Ολυμπιακού ο ΠΑΟΚ, με τους Ελ Καντουρί και Μαουρίτσιο να κάνουν πολύ καλή δουλειά. by Γιώργος Τσανάκας
22:10
Γρήγορη αλλαγή ετοιμάζει ο Πέδρο Μαρτίνς, ο Μπουχαλάκης που έχει «κιτρινιστεί» και λίγο νωρίτερα έκανε ένα φάουλ στο όριο της κάρτας θα αποχωρήσει και θα δώσει την θέση του στον Φορτούνη. by Γιώργος Τσανάκας
22:12
Μαρκάρισμα του Εσίτι τώρα από πίσω στον Ελ Αραμπί, μπορεί να βρήκε μπάλα αλλά ήταν επικίνδυνο. Και εδώ ο Κάιπερς όπως και νωρίτερα στη φάση του Μπουχαλάκη, ο Κάιπερς δείχνει απλά να ηρεμήσουν τα πνεύματα! by Γιώργος Τσανάκας
22:12
41' Ο Φορτούνης αντί του Μπουχαλάκη για τον Ολυμπιακό. by Γιώργος Τσανάκας
22:13
42' Σουτ του Καμαρά από τα 30 μέτρα, έπεσε και έδιωξε ο Πασχαλάκης! by Γιώργος Τσανάκας
22:14
43' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Ο Φορτούνης βρήκε με ωραία κάθετη τον Τσιμίκα, αυτός έκανε το γύρισμα στον Μασούρα αλλά το τελείωμα του Έλληνα εξτρέμ με το αριστερό ήταν πολύ κακό και δεν βρήκε εστία από θέση μέσα αριστερά και διαγώνια από την περιοχή! by Γιώργος Τσανάκας
22:15
45' Σουτ του Τζόλη έξω από την περιοχή, η μπάλα 4-5 μέτρα μακριά από την εστία. by Γιώργος Τσανάκας
22:17
45'+1' Εξαιρετική ατομική προσπάθεια του Τζόλη που... αδειάζει τον Τσιμίκα, το γύρισμά του ήταν κακό και οι ποδοσφαιριστές του Ολυμπιακού κατάφεραν να απομακρύνουν τον κίνδυνο. by Γιώργος Τσανάκας
22:17
Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος. by Γιώργος Τσανάκας
22:23
Τέλος στο πρώτο ημίχρονο! Ολυμπιακός και ΠΑΟΚ πάνε στα αποδυτήρια όπως ξεκίνησαν το παιχνίδι, χωρίς σκορ (0-0). Μέτριο το θέαμα, λιγοστές αλλά καλές οι φάσεις μπροστά στις δύο εστίες με τον Ολυμπιακό να απειλεί στο 43' με τον Μασούρα και τον ΠΑΟΚ στο 30' με τον Λημνιό. Αμφότεροι, δεν κατάφεραν να βρουν εστία από πλεονεκτικές θέσεις και σπατάλησαν την ευκαιρία να δώσουν προβάδισμα στην ομάδα τους. by Γιώργος Τσανάκας
22:26
Ο Φερέιρα έχει κατεβάσει ολόσωστα τον ΠΑΟΚ, οι Ελ Καντουρί και Μαουρίτσιο έχουν μπλοκάρει τον άξονα των Πειραιωτών και με την γρήγορη τριπλέτα στην επίεθση προσπαθεί να χτυπήσει στην κόντρα. Μεστό ματς από τον Ινγκασον που έχει περιορίσει αρκετά τον Ελ Αραμπί, ο οποίος δεν έχει τροφοδοτηθεί ιδιαίτερα μιας και το κάθετο παιχνίδι του Ολυμπιακού έχει περιοριστεί αρκετά στο πρώτο ημίχρονο σήμερα. Ο Μαρτίνς είδε από την άλλη τον Μπουχαλάκη να... κιτρινίζεται νωρίς, τον πέρασε εκτός αγώνα και έβαλε τον Φορτούνη σε ρόλο δεκαριού, τραβώντας παράλληλα τον Καμαρά στο πλάι του Γκιγέρμε. Δεν έχει μπει στο ματς ο Λοβέρα, πρέπει να πάρει πρωτοβουλίες και να βοηθήσει στην επιθετική λειτουργία του Ολυμπιακού. by Γιώργος Τσανάκας
22:37
46' Ραντζέλοβιτς αντί Λοβέρα για τον Ολυμπιακό. by Γιώργος Τσανάκας
22:37
46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο. by Γιώργος Τσανάκας
22:39
47' Κερδίζει διαδοχικά κόρνερ ο Ολυμπιακός, αλλά δεν μπορεί να τα εκμεταλλευτεί. by Γιώργος Τσανάκας
22:42
49' Ωραία σέντρα του Τσιμίκα, ο Ίγνκασον... πήρε την μπουκιά από τον Ελ Αραμπί που ερχόταν σαν τρέιλερ να πλασάρει. by Γιώργος Τσανάκας
22:42
Πιεστικό πεντάλεπτο από τον Ολυμπιακό, με τους παίκτες του να μπαίνουν με τα... μπούνια στο ματς και να μην αφήνουν τον ΠΑΟΚ να αλλάξει τρίτη πάσα! by Γιώργος Τσανάκας
22:44
52' Ο Μασούρας έκλεψε την μπάλα από τον Εσίτι με την υποψία φάουλ, ο Ελ Αραμπί επωφελήθηκε και έκανε το σουτ αλλά ο Ίνγκασον έπεσε και έδιωξε με τους παίκτες του Ολυμπιακού να διαμαρτύρονται για χέρι και πέναλτι! Στην πλάτη του έχει βρει η μπάλα. by Γιώργος Τσανάκας
22:45
53' Κίτρινη κάρτα στον Ίνγκασον για καθυστέρηση. by Γιώργος Τσανάκας
22:47
54' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Γέμισμα του Γκιγέρμε, η μπάλα περνάει από όλους και φτάνει στον Μασούρα, ο οποίος παίρνει ένα κοντρόλ και σουτάρει στην κίνηση αλλά ο Πασχαλάκης μπλόκαρε. by Γιώργος Τσανάκας
22:48
56' Ο Φερέιρα διαμαρτύρεται έντονα για κίτρινη κάρτα στον Σεμέδο, μετά από εναέρια μονομαχία με τον Λημνιό. Είχε δίκιο ο προπονητής του ΠΑΟΚ, τον βρήκε με το γόνατο στο ισχύο. by Γιώργος Τσανάκας
22:50
58' Κίτρινη κάρτα στον Λημνιό τώρα, για μαρκάρισμα πάνω στον Φορτούνη. by Γιώργος Τσανάκας
22:51
59' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Μετά από γέμισμα του Ομάρ, ο Ελ Αραμπί έκανε την γυριστή, σκαστή, κεφαλιά με τον Πασχαλάκη να διώχνει εντυπωσιακά και να κρατάει το μηδέν! by Γιώργος Τσανάκας
22:52
60' Κίτρινη στον Τσιμίκα για φάουλ στον Τζόλη, μισό μέτρο έξω από την περιοχή! by Γιώργος Τσανάκας
22:53
61' Καλή εκτέλεση φάουλ του Μαουρίτσιο, η μπάλα κατεβαίνει αλλά περνάει λίγο πάνω από τα δοκάρια! by Γιώργος Τσανάκας
22:54
Μία ώρα στο παιχνίδι με το 0-0 να παραμένει ανάμεσα στον Ολυμπιακό και στον ΠΑΟΚ στον δεύτερο μεταξύ τους ημιτελικό για το Κύπελλο Ελλάδας. Με αυτό το αποτέλεσμα ο Ολυμπιακός μένει εκτός και ο ΠΑΟΚ προκρίνεται, αφού οι Θεσσαλονικείς είχαν επικρατήσει στο πρώτο ματς με 3-2 σκορ. by Γιώργος Τσανάκας
22:55
63' Τριπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ροδρίγο, Λάμπρου, Σφιντέρσκι μέσα, έξω οι Τζόλης, Λημνιός και Άκπομ. by Γιώργος Τσανάκας
22:57
65' Γκοοοολ για τον Ολυμπιακό! by Γιώργος Τσανάκας
22:58
Εξαιρετική σέντρα του Καμαρά, ο Ίνγκασον δεν μπορεί να βρει την μπάλα με τάκλιν και ο Μασούρας με κεφαλιά-ψαράκι δίνει το προβάδισμα στο ματς αλλά και στην υπόθεση πρόκριση στον Ολυμπιακό! 1-0 οι Πειραιώτες! by Γιώργος Τσανάκας
22:59
67' Κίτρινη κάρτα στον Καμαρά για σκληρό φάουλ στον Ελ Καντουρί. by Γιώργος Τσανάκας
23:00
Ο Ολυμπιακός βρίσκει το γκολ ακριβώς μετά τις αλλαγές του Άμπελ Φερέιρα, που θέλησε να κάνει πιο αμυντικογενή την ομάδα του καθώς έβαλε δύο μπακ δεξιά για να περιορίσει τα ανεβάσματα τού Τσιμίκα, ενώ με τον Σφιντέρσκι θέλησε να έχει έναν φορ που θα σπάει αλλά και θα κρατάει την μπάλα για να παγώνει το παιχνίδι. by Γιώργος Τσανάκας
23:04
Να δούμε πώς θα διαχειριστεί πλέον το υπέρ του προβάδισμα ο Ολυμπιακός, αλλά και πώς θα αντιδράσει ο ΠΑΟΚ που καλείται να βρει γκολ για να μην αποκλειστεί. by Γιώργος Τσανάκας
23:05
73' Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Μπίσεσβαρ και Στοχ μέσα, Μάτος και Εσίτι έξω. by Γιώργος Τσανάκας
23:06
Όλα για όλα πλέον από τον Φερέιρα, ο οποίος την... πάτησε αφού μόλις πήγε να αλλάξει τον τρόπο παιχνιδιού του και να παίξει πιο αμυντικά δέχτηκε το γκολ που του χάλασε τα σχέδια. by Γιώργος Τσανάκας
23:08
75' Παράλληλο γύρισμα του Ραντζέλοβιτς με δύναμη, δεν βρήκε κανείς την μπάλα και πέρασε από όλους... by Γιώργος Τσανάκας
23:10
77' Πέσιμο του Βαρέλα στην περιοχή του Ολυμπιακού, φωνές για πέναλτι από τους φιλοξενούμενους για μαρκάρισμα από τον Μπα. Δεν υπάρχει κάτι, σωστά δείχνει ο Κάιπερς να συνεχιστεί το παιχνίδι. by Γιώργος Τσανάκας
23:11
78' Κάκιστη συνεννόηση του Ίνγκασον με τον Πασχαλάκη και ένα κόρνερ από το... πουθενά για τον Ολυμπιακό! by Γιώργος Τσανάκας
23:12
80' Καφού αντί Μασούρα για τον Ολυμπιακό, γυρίζει ξανά σε 4-3-3 τη διάταξη ο Μαρτίνς. by Γιώργος Τσανάκας
23:13
80' Σέντρα-σουτ του Σφιντέρσκι, ο Σα δεν μπορεί να κρατήσει την μπάλα εντός αγωνιστικού χώρου. Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ, το οποίο περνάει ανεκμετάλλευτο. by Γιώργος Τσανάκας
23:15
83' Τεράστια ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Εκτέλεση φάουλ του Στοχ, ο Βαρέλα έπιασε την γυριστή κεφαλιά από τη μικρή περιοχή αλλά ο Σα το έβγαλε ενστικτωδώς! by Γιώργος Τσανάκας
23:15
83' Απίθανη φάση για τον Ολυμπιακό στην αντεπίθεση! Ταχύτατη κόντρα για τους γηπεδούχους στην εξέλιξη της φάσης, τέσσερις παίκτες με έναν του ΠΑΟΚ. Ο Ραντζέλοβιτς έκανε το γύρισμα, ο Ελ Αραμπί το ένα κοντρόλ αλλά στη συνέχεια έκανε... τσαφ και δεν κατάφερε να σκοράρει! by Γιώργος Τσανάκας
23:17
85' Γκοοοολ για τον Ολυμπιακό! by Γιώργος Τσανάκας
23:18
Ο Φορτούνης έσπασε στον Καμαρά, ο οποίος έκανε την... μπούκα και με ωραίο πλασέ στην κίνηση νίκησε τον Πασχαλάκη για το 2-0 του Ολυμπιακού που δείχνει να «σφραγίζει» την πρόκριση. by Γιώργος Τσανάκας
23:20
Αποβάλλεται ο Καρυπίδης από τον πάγκο του ΠΑΟΚ, έντονες διαμαρτυρίες από τους φιλοξενούμενους πως ο Φορτούνης μπήκε χωρίς άδεια στον αγωνιστικό χώρο και από το κλέψιμό του ο Ολυμπιακός πέτυχε το δεύτερο γκολ. by Γιώργος Τσανάκας
23:20
Στο ριπλέι φαίνεται πως ο Παπαπέτρου δίνει το «ΟΚ» στον Φορτούνη να μπει στον αγωνιστικό χώρο, προφανώς μετά από σχετική άδεια που του έδωσε και ο Κάιπερς. by Γιώργος Τσανάκας
23:21
88' Αλλαγή για τον Ολυμπιακό, με τον Χασάν να μπαίνει στη θέση του Φορτούνη. by Γιώργος Τσανάκας
23:21
89' Μεγάλη φάση για τον ΠΑΟΚ, ο Σφιντέρσκι έκανε τρομερό κοντρόλ και ρόλαρε πάνω στον Σεμέδο, έκανε την προβολή αλλά ο Σα το... έβγαλε! by Γιώργος Τσανάκας
23:23
Οκτώ λεπτά οι καθυστερήσεις! by Γιώργος Τσανάκας
23:23
90'+1' Νέα φάση για τον ΠΑΟΚ. Ο Στοχ έκανε το γύρισμα, με τον Ελ Καντουρί να κάνει το πλασέ στην κίνηση αλλά να μην σημαδεύει σωστά από το ύψος της περιοχής. by Γιώργος Τσανάκας
23:26
90'+3' Αποβολή για τον Ελ Καντουρί, βλέπει σωστά στην δεύτερη κίτρινη κάρτα για φάουλ στον Καφού που του είχε τσιμπήσει την μπάλα και έφευγε στην κόντρα. Η πρώτη ήταν στο 66ο λεπτό! by Γιώργος Τσανάκας
23:31
Τέλος στο παιχνίδι! Ο Ολυμπιακός επικράτησε με 2-0 του ΠΑΟΚ χάρη στα γκολ των Μασούρα και Καμαρά, ανατρέποντας το 3-2 του πρώτου αγώνα και προκρίθηκε στον τελικό του Κυπέλλου Ελλάδας όπου τον περιμένει η ΑΕΚ! by Γιώργος Τσανάκας
23:31
Δίκαιη πρόκριση για τον Ολυμπιακό, ήταν ανώτερος κυρίως στο δεύτερο ημίχρονο και χτύπησε δις για την ανατροπή του σκορ του πρώτου αγώνα! by Γιώργος Τσανάκας