ΟΦΗ-ΠΑΟΚ

21:03
21:04
Μαζί θα παρακολουθήσουμε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση του ΟΦΗ με τον ΠΑΟΚ, για την 6η αγωνιστική των play-off της Super League 1, στο «Θεόδωρος Βαρδινογιάννης». by www.sport-fm.gr
21:05
Οι Κρητικοί ψάχνουν την πρώτη τους νίκη στο «μίνι» πρωτάθλημα, την ώρα που οι Θεσσαλονικείς θέλουν να επιστρέψουν στα νικηφόρα αποτελέσματα μετά την ήττα από την ΑΕΚ που ανέτρεψε τα δεδομένα όσον αφορά τη 2η θέση που οδηγεί στα προκριματικά του Champions League... by www.sport-fm.gr
21:06
21:06
21:07
Στον πάγκο των αναπληρωματικών για τους γηπεδούχους θα καθίσουν οι Σωτηρίου, Σακόρ, Νάστος, Μάνος, Ναμπί, Βίκτορ, Βαφέας, Νοικοκυράκης και Μπολάκης. by www.sport-fm.gr
21:08
Ενώ στον πάγκο των φιλοξενούμενων θα βρίσκονται οι Ζίβκοβιτς, Μάτος, Μιχάι, Μιχαηλίδης, Τσιγγάρας, Εσίτι, Λάμπρου, Άκπομ και Τζόλης. by www.sport-fm.gr
21:08
Διαιτητής της αναμέτρησης έχει οριστεί ο Στέφανος Κουμπαράκης από τον Σύνδεσμο Θράκης και χρέη διαιτητή VAR θα εκτελέσει ο Πέτρος Τσαγκαράκης του Συνδέσμου Χανίων. by www.sport-fm.gr
21:15
21:16
Οι δύο ομάδες αποχωρούν για τα αποδυτήρια και τις τελευταίες οδηγίες των δύο προπονητών... by www.sport-fm.gr
21:23
21:25
21:26
Ενώ τώρα κάνουν την εμφάνισή τους και οι 22 ποδοσφαιριστές, εν μέσω... βεγγαλικών και συνθημάτων! by www.sport-fm.gr
21:27
21:28
21:29
21:29
21:33
21:35
5' Γκολ! 1-0 ο ΠΑΟΚ, με τον Λημνιό να βγαίνει στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας, να ανοίγει το κοντρόλ και να βγάζει τη σεντρα από αριστερά προ του Γιαννούλη, με τον επερχόμενο Μπίσεσβαρ να προλαβαίνει τον Κουτρουμπή και με κοντινό πλασέ να ανοίγει το σκορ... by www.sport-fm.gr
21:38
9' Σουτ του Νέιρα, η μπάλα κοντράρει και ο Πασχαλάκης την προλαβαίνει προτου καταλήξει κόρνερ. by www.sport-fm.gr
21:43
13' Καλή στιγμή για τον ΟΦΗ, με τον Φιγκεϊρέδο να κάνει το σουτ την μπάλα να βρίσκει πάνω στον Βαρέλα και να καταλήγει κόρνερ... by www.sport-fm.gr
21:43
14' Ευκαιρία για τον ΟΦΗ να ισοφαρίσει, με τον Κουτρουμπή να κάνει ωραία την κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι, μετά την εκτέλεση κόρνερ του Βαζ, και τον Πασχαλάκη να διώχνει εντυπωσιακά ξανά σε κόρνερ! by www.sport-fm.gr
21:44
15' Νέο κόρνερ για τους γηπεδούχους, αυτή την φορά από τα δεξιά, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο. by www.sport-fm.gr
21:46
17' Δοκάρι για τον ΟΦΗ, με τον Βαζ να πατάει περιοχή και να σουτάρει από θέση μέσα δεξιά, αλλά τη μπάλα να σταματάει στην αριστερή δοκό της εστίας του Πασχαλάκη! by www.sport-fm.gr
21:48
18' Γκολ! 1-1 ο ΟΦΗ, με τον Νέιρα να κάνει πολύ ωραίο σουτ με το αριστερό και να στέλνει τη μπάλα στην δεξιά γωνία του Πασχαλάκη, ισοφαρίζοντας για την ομάδα του... by www.sport-fm.gr
21:52
21:53
24' Εκτέλεση του φάουλ από τον Στοχ, η μπάλα βρίσκεται στο τοίχος και απομακρύνεται, ενώ ακολουθεί σουτ του Ελ Καντουρί με τη μπάλα να περνάει ψηλά άουτ. by www.sport-fm.gr
21:53
21:57
28' Κίτρινη κάρτα στον Κουτρουμπή για φάουλ στον Σβιντέρσκι, που έφευγε στην αντεπίθεση. by www.sport-fm.gr
21:59
Ο διαιτητής Κουμπαράκης πάει να δει τη φάση στο VAR, γιατί από τον ΠΑΟΚ ζητούν απευθείας κόκκινη κάρτα, θεωρώντας ότι ο Σβιντέρσκι έβγαινε μόνος με τον Γουάλι. by www.sport-fm.gr
22:01
22:01
33' Εκτέλεση του φάουλ από τον Στοχ, η μπάλα σταματάει πάνω στον Βαρέλα κι απομακρύνεται ακολούθως... by www.sport-fm.gr
22:05
36' Νέο φάουλ υπέρ του ΠΑΟΚ, ο Στοχ το εκτελεί στο δεύτερο δοκάρι, ο Μπίσεσβαρ κάνει την κεφαλιά αλλά ο Γουάλι μπλοκάρει. by www.sport-fm.gr
22:07
39' Κίτρινη κάρτα στον Ροντρίγκο, για φάουλ στον Νέιρα, άλλά και στον Φερέιρα για διαμαρτυρίες. by www.sport-fm.gr
22:13
43' Γκολ! 2-1 ο ΟΦΗ, με τον Φιγκεϊρέδο να γίνεται αποδέκτης της μπάλα από την συνεργασία των Κουτρουμπή, Στάικου και Μπράουν και με σουτ με το δεξί από το ύψος της μικρής περιοχής να δίνει το προβάδισμα στην ομάδα του, με... ανατροπή... by www.sport-fm.gr
22:14
22:17
45'+3' Ωραίο σουτ του Λημνιού, έξω από την περιοχή, στην αγκαλιά του Γουάλι η μπάλα... by www.sport-fm.gr
22:20
45'+6' Νέα καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ με τον Λημνιό να κάνει το σουτ πάνω στην κίνηση και τον Γουάλι να αποκρούει ενστικτωδώς πέφτοντας! by www.sport-fm.gr
22:21
22:22
22:38
Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Μιχαηλίδης αντί του Ροντρίγκο και Εσίτι στη θέση του Ελ Καντουρί. by www.sport-fm.gr
22:38
22:42
49' Καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ, με τον Βαρέλα να παίρνει την κεφαλιά, από την εκτέλεση φάουλ του Στοχ, αλλά να στέλνει τη μπάλα ψηλά και άουτ. by www.sport-fm.gr
22:44
22:45
51' Σουτ του Γιαννούλη, σκαστό, από θέση μέσα αριστερά, η μπάλα περνάει δίπλα από το τέρμα του Γουάλι. by www.sport-fm.gr
22:48
22:53
59' Κίτρινη κάρτα στον Κουτρουμπή, για φάουλ πάνω στον Μαουρίσιο, είναι η δεύτερη και ο ΟΦΗ μένει με 10 παίκτες. by www.sport-fm.gr
22:54
22:55
22:56
22:57
63' Μάτος αντί Μπίσεσβαρ και Ακπόμ αντί Λημνιού, με τον ΠΑΟΚ να κλείνει τις αλλαγές του. by www.sport-fm.gr
22:59
23:01
23:02
23:06
72' Σέντρα στην περιοχή, με τον Τζόλη να σουτάρει και τον Γουάιλι να μπλοκάρει. by www.sport-fm.gr
23:08
23:10
76' Γκολ! 2-2 ο ΠΑΟΚ, με τον Μιχαηλίδη να ισοφαρίζει με απευθείας εκτέλεση φάουλ, αφήνοντας... άγαλμα τον Γουάλι. by www.sport-fm.gr
23:12
23:12
23:15
81' Κίτρινη κάρτα στον Εσίτι που μαρκάρει σκληρά τον Μεγιάδο, είναι επίσης η δεύτερη και αποβάλλεται, αφήνοντας τον ΠΑΟΚ με δέκα παίκτες. by www.sport-fm.gr
23:18
23:20
86' Πολύ καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ, με τον Ίνγκασον να γεμίζει, τον Μαουρίσιο να στοπάρει και να κάνει το «ψαλιδάκι», από το ύψος του πέναλτι, αλλά τον Γουάλι να μπλοκάρει! by www.sport-fm.gr
23:22
88' Νέα χαμένη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, με την σέντρα του Μάτος και την προσπάθεια του Ακπόμ να περνάει άουτ... by www.sport-fm.gr
23:22
23:23
23:24
23:25
23:30
90'+7' Μεγάλη επέμβαση του Πασχαλάκη, που νικάει στο τετ α τετ τον Νέιρα, διώχνοντας σε κόρνερ σουτ μέσα από την περιοχή! by www.sport-fm.gr
23:32
90'+8' Εκτέλεση φάουλ από τον Γιαννούλη, κεφαλιά του... προωθημένους Πασχαλάκη, η μπάλα περνάει άουτ! by www.sport-fm.gr
23:33
90'+9' Λήξη της επεισοδιακής αναμέτρησης, ΟΦΗ και ΠΑΟΚ έρχονται ισόπαλοι με 2-2. by www.sport-fm.gr