Λαμία-Ξάνθη

19:09
Καλησπέρα. Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στην Λαμία και την Ξάνθη για την 5η αγωνιστική των πλέι-άουτ. by Κώστας Μιαούλης
19:14
Θυμίζουμε πως το ματς είχε αναβληθεί το Σάββατο, λόγω κρούσματος κορωνοϊου στην ακριτική ομάδα, ωστόσο μετά τις νέες εξετάσεις στις οποίες υποβλήθηκαν οι παίκτες της Ξάνθης, το ματς διεξάγεται κανονικά. by Κώστας Μιαούλης
19:15
Το ματς θα έχει κάλυψη ραδιοφωνικά από τον ΣΠΟΡ FM 94.6 και τηλεοπτικά από την ΕΡΤ3 by Κώστας Μιαούλης
19:16
Λαμία: Επασί, Βάντερσον, Σκόνδρας, Τζανετόπουλος, Βύντρα, Μπεχαράνο, Μπουλούλης, Σάλιακας, Καραμάνος, Ρόμανιτς, Βλαχομήτρος by Κώστας Μιαούλης
19:16
Ξάνθη: Αμπάντ, Μπαξεβανίδης, Λισγάρας, Καρασαλίδης, Κασάδο, Ντε Αμορίμ, Στάρτζεον, Κοβάτσεβιτς, Τερκί, Μουλέν, Φόσε by Κώστας Μιαούλης
19:17
Πάγκος Λαμίας:Θεοδωρόπουλος, Βιγιάλμπα, Αντέτζο, Σασί, Ασίγκμπα, Πλιάτσικας, Καραγιάννης, Βασιλόγιαννης, Μπάχανακ by Κώστας Μιαούλης
19:17
Πάγκος Ξάνθης: Μπέντο, Μαλεζάς, Σόσα, Θυμιάνης, Κάστρο, Καμαρά, Τζουρίτσκοβιτς, Φασίδης, Γκαργκαλατζίδης by Κώστας Μιαούλης
19:30
1' Σέντρα αγώνα by Κώστας Μιαούλης
19:32
3' Κίτρινη στον Καρασαλίδη για προηγούμενη φάση. by Κώστας Μιαούλης
19:35
5' Πιο επιθετικά έχει μπει η Ξάνθη. Ωστόσο ο Λισγάρας θα δει και αυτός κίτρινη κάρτα για χτύπημα με τον αγκώνα σε διεκδίκηση με τον Καραμάνο. by Κώστας Μιαούλης
19:35
Τα δύο στόπερ της Ξάνθης με κίτρινη. by Κώστας Μιαούλης
19:42
13΄Φάουλ κερδίζει ο Μπεχαράνο. by Κώστας Μιαούλης
19:43
13΄ Καλή στιγμή για την Ξάνθη: Ο Ντε Αμορίμ συγκλίνει από αριστερά, το σουτ με το δεξί λίγο άουτ. by Κώστας Μιαούλης
19:46
16' Δείχνουν πιο δραστήριοι οι φιλοξενούμενοι ως τώρα. by Κώστας Μιαούλης
19:46
17' Φάουλ στον Στάρτζεον ο Βύντρα by Κώστας Μιαούλης
19:48
18' Κόρνερ για την Ξάνθη. by Κώστας Μιαούλης
19:49
19' Κεφάλι με κεφάλι συγκρούονται Τζανετόπουλος και Λισγάρας. by Κώστας Μιαούλης
19:51
22' Στάρτζεον σεντράρει, ο Επασί μαζεύει σταθερά. by Κώστας Μιαούλης
19:52
23' Cooling break by Κώστας Μιαούλης
19:54
25' Κίτρινη ο Βλαχομήτρος by Κώστας Μιαούλης
19:57
27' Ο Μουλέν γεμίζει στην καρδιά της άμυνας, ο Επασί με γροθιές απομακρύνει. by Κώστας Μιαούλης
19:57
Δυναμώνει η βροχή στη Λαμία. by Κώστας Μιαούλης
19:58
29' ΑΠΟΒΟΛΗ ΜΕ ΔΕΚΑ Η ΛΑΜΙΑ: Δεύτερη κίτρινη ο Βλαχομήτρος. Σωστή αφού ο νεαρός πάτησε τον Κασάδο. by Κώστας Μιαούλης
20:03
33' Κίτρινη στον Ντε Αμορίμ by Κώστας Μιαούλης
20:08
38' Πολύ κακό το παιχνίδι. by Κώστας Μιαούλης
20:09
40' Κόρνερ για την Ξάνθη, κακή έξοδο του Επασί, απομακρύνεται προσωρινά η μπάλα. Γεμίζει ο Στάρτζεον κεφαλιά του Λισγάρα άουτ. by Κώστας Μιαούλης
20:14
44' Kίτρινη κάρτα ο Στάρτζεον. by Κώστας Μιαούλης
20:15
45' Δύο λεπτά έξτρα χρόνος. by Κώστας Μιαούλης
20:15
45+1' Κόρνερ για την Ξάνθη. by Κώστας Μιαούλης
20:18
45+2' Γύρισμα του Φοσέ πάνω στον Βύντρα. Μια εξέταση στο VAR πριν πάνε οι ομάδες στα αποδυτήρια. by Κώστας Μιαούλης
20:19
ΤΕΛΟΣ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ 0-0! Η Ξάνθη είχε δύο καλές στιγμές, η Λαμία με 10 από το 29ο λεπτό λόγω αποβολής του Βλαχομήτρου by Κώστας Μιαούλης
20:32
46' Γκαργκαλατζίδης αντί Κοβάτσεβιτς. by Κώστας Μιαούλης
20:33
46' Σέντρα β' μέρους by Κώστας Μιαούλης
20:38
50' Πρώτο πεντάλεπτο χωρίς κάτι ιδιαίτερο, ο Τζανετόπουλος έκανε φάουλ στον Φοσέ, που δεν δόθηκε. by Κώστας Μιαούλης
20:39
52' Σουτ του Φοσέ από την κορυφή της περιοχής, η κόντρα και το κόρνερ για την Ξάνθη. by Κώστας Μιαούλης
20:41
54' Ο Γκαργκαλατζίδης σουτ, χωρίς δύναμη. by Κώστας Μιαούλης
20:45
58' Βασιλόγιαννης αντί Σάλιακα by Κώστας Μιαούλης
20:48
61' Κόρνερ για την Ξάνθη. by Κώστας Μιαούλης
20:49
62' Ντουρίτσκοβιτς αντί Στάρτζεον και Κάστρο αντί Φοσέ. by Κώστας Μιαούλης
20:54
67' Παρά τις αλλαγές του Καραγεωργίου, η Ξάνθη δεν φαίνεται ικανή να φτιάξει φάση. by Κώστας Μιαούλης
20:55
68' Cooling break by Κώστας Μιαούλης
20:59
72' Κίτρινη ο Μπουλούλης by Κώστας Μιαούλης
21:01
73' Πεσμένος στο έδαφος ο Ντουρίτσκοβιτς. by Κώστας Μιαούλης
21:02
74' Εκτέλεση του Μουλέν, μπλόκαρε ο Επασί. by Κώστας Μιαούλης
21:04
76' Ευκαιρία για την Ξάνθη με τον Ντε Αμορίμ να σουτάρει με το δεξί έξω από την περιοχή, λίγο άουτ η μπάλα. by Κώστας Μιαούλης
21:04
77' Σόσα αντί Καρασαλίδη. by Κώστας Μιαούλης
21:05
78' Κόρνερ για την Ξάνθη. by Κώστας Μιαούλης
21:07
80' Κίτρινη ο Ντουρίτσκοβιτς για φάουλ στον Ρόμανιτς. by Κώστας Μιαούλης
21:08
82' Ασίγκμπα αντί Καραμάνου. by Κώστας Μιαούλης
21:11
84' Κόρνερ για την Ξάνθη. by Κώστας Μιαούλης
21:11
84' Γύρισμα του Ντε Αμορίμ δεν μπορεί να πιάσει καλά το σουτ από καλή θέση. by Κώστας Μιαούλης
21:14
85' Κεφαλιά του Κάστρο άουτ. by Κώστας Μιαούλης
21:14
87' Εκτέλεση φάουλ του Ντουρίτσκοβιτς η μπάλα θα περάσει απ' όλους. by Κώστας Μιαούλης
21:15
88' Φασίδης αντό Τερκί by Κώστας Μιαούλης
21:16
89' Πλιάτσικας αντί Μπουλούλη by Κώστας Μιαούλης
21:21
90+4' Kόρνερ για την Ξάνθη by Κώστας Μιαούλης
21:23
ΤΕΛΟΣ ΑΓΩΝΑ 0-0. Τρεις φάσεις σε όλο το ματς για την Ξάνθη που δεν μπόρεσε να αξιοποιήσει το αριθμητικό πλεονέκτημα που είχε για μια ώρα. by Κώστας Μιαούλης