ΑΕΛ-Πανιώνιος

19:11
19:11
19:12
Ματς στο AEL FC Arena για την 5η αγωνιστική των πλέι-άουτ. Υπενθυμίζεται πως σε αντίθεση με τα πλέι-οφ, τα ματς για την αποφυγή του υποβιβασμού είναι μία αγωνιστική πίσω. by www.sport-fm.gr
19:13
Το κίνητρο στη συγκεκριμένη συνάντηση το έχει ο Πανιώνιος. Οι κυανέρυθροι συνεχίζουν την τεράστια προσπάθειά τους για την αποφυγή του υποβιβασμού. Οι βυσσινί είναι άνετοι στην βαθμολογία και δεν κυνηγούν κάτι. by www.sport-fm.gr
19:16
Στα πλέι-οφ η Λάρισα μετράει τρεις ήττες και μία νίκη. Αντίθετα, ο Πανιώνιος κάνει… πρωταθλητισμό με 3 νίκες και μία ισοπαλία. by www.sport-fm.gr
19:23
Ο Πανιώνιος είναι στην τελευταία θέση με 21 βαθμούς. Στο -1 από την θέση μπαράζ όπου ισοβαθμούν Παναιτωλικός και Ξάνθη (22). Οι Αγρινιώτες παίζουν στο Περιστέρι (20.00) και οι Ακρίτες στη Λαμία (19.30). by www.sport-fm.gr
19:29
ΑΕΛ: Κρίστινσον, Μιλοσάβλιεβιτς, Τόρζε, Παπάζογλου, Μάρκοβιτς, Ζίζιτς, Σεσέροβιτς, Μπέρτος, Γκαζάλ, Φίλιπ, Βινίσιους by www.sport-fm.gr
19:29
19:29
Πανιώνιος: Κότνικ, Ντομίνγκες, Σταυρόπουλος, Σαραμαντάς, Ρέντζας, Οικονομίδης, Κόρμπος, Μαξίμοβιτς, Λυμπεράκης by www.sport-fm.gr
19:29
Στον πάγκο: Νίκας, Δούμτσιος, Γρίβας, Παπαγεωργίου, Κιάκος, Μιλόγεβιτς, Ευαγγέλου, Άρτσε, Σίντι by www.sport-fm.gr
19:30
19:30
19:34
4' Επικίνδυνο γύρισμα του Βινίσιους, σωστή έξοδος του Κότνικ, που έδιωξε σε κόρνερ. by www.sport-fm.gr
19:36
6' Μίνι διακοπή καθώς ο Παπανικολάου βρέθηκε στο έδαφος ύστερα από χτύπημα στο κεφάλι. Δεν είναι κάτι σοβαρό, συνεχίζει κανονικά. by www.sport-fm.gr
19:40
10' Κίτρινη κάρτα στον Ντομίγνκες για φάουλ στον Τόρχε. Σωστή, τον έκοψε σε αντεπίθεση. by www.sport-fm.gr
19:44
14' Η καλύτερη στιγμή στο παιχνίδι είναι για τον Πανιώνιο. Σουτ του Οικονομίδη έξω από την περιοχή, η μπάλα λίγο πάνω από την εστία. by www.sport-fm.gr
19:49
19:53
23' Cooling Break. Ελάχιστα πράγματα μέχρι στιγμής. Η Λάρισα προσπαθεί να επιτεθεί, ο Πανιώνιος είναι πιο προσεκτικός. Τα πολλά λάθη, οι διακοπές και η ζέστη δεν επιτρέπουν στο παιχνίδι να βρει ρυθμό. Όλο κι όλο ένα μακρινό σουτ έως τώρα. by www.sport-fm.gr
19:57
20:01
31' Με δέκα ο Πανιώνιος! Ο Ζαχαριάδης δείχνει δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Ντομίνγκες για φάουλ στον Τόρχε by www.sport-fm.gr
20:03
20:04
Κόκκινη και στον Ζαμάνη για διαμαρτυρία από τον πάγκο, κίτρινη και στον Ναλιτζή για τον ίδιο λόγο. by www.sport-fm.gr
20:05
20:06
35' Τεράστια φάση για τον Πανιώνιο! Παράλληλο γύρισμα με τη μπάλα να φτάνει στον Λυμπεράκη. Την ώρα που ο Κρίστινσον είναι εκτός θέσης, ο παίκτης του Πανιώνιου έπιασε το σουτ, όμως ο Μπέρτος έβαλε την τελευταία στιγμή το "Stop". by www.sport-fm.gr
20:09
39' Πρώτη καλή στιγμή για τη Λάρισα. Ο Παπάζογλου μετά από αντεπίθεση πιάνει το σουτ από πλάγια θέση, ο Ευαγγέλου του έβαλε την κόντρα και η μπάλα αφού έγλειψε το δοκάρι έφυγε έξω. by www.sport-fm.gr
20:16
20:16
20:17
20:20
45+4' Τέλος πρώτου ημιχρόνου. Λάρισα και Πανιώνιο στα αποδυτήρια με το 0-0 να διατηρείται. by www.sport-fm.gr
20:21
Ματς με κάκιστο ρυθμό στο ξεκίνημα. Έγινε ροντέο μετά το 31' όταν αποβλήθηκε ο Ντομίνγκες για τους φιλοξενούμενους. by www.sport-fm.gr
20:36
20:36
20:39
48' Επικίνδυνο παράλληλο γύρισμα του Τόρχε στη μικρή περιοχή, η μπάλα πέρασε απ' όλους. by www.sport-fm.gr
20:43
20:49
58' Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΛ. Ο Κότνικ έκανε άστοχη έξοδο, όμως ο Μάρκοβιτς δεν πρόλαβε να στείλει την μπάλα στα δίχτυα με κεφαλιά καθώς τον πρόλαβε ο Παπανικολάου και ο Λυμπεράκης. by www.sport-fm.gr
20:50
20:52
20:57
67' Διακοπή στο ματς λόγω τραυματισμού. Έχει χαθεί ο ρυθμός στα τελευταία λεπτά. Η Λάρισα συνεχίζει να έχει την κατοχή, αλλά δεν πιέζει ουσιαστικά. by www.sport-fm.gr
21:02
21:06
76' Μακρινή απευθείας εκτέλεση φάουλ του Τόρχε,έπεσε στη γωνία του ο Κότνικ κι έδιωξε σε κόρνερ. by www.sport-fm.gr
21:06
21:08
78' Νέο σουτ του Σεσέροβιτς και πάλι έξω από την περιοχή, η μπάλα πέρασε άουτ. by www.sport-fm.gr
21:10
21:11
21:16
21:17
87' Νέο μακρινό σουτ, με τον Ηλιάδη να στέλνει την μπάλα πάνω απ' την εστία του Κότνικ. by www.sport-fm.gr
21:17
Μόνο σουτ από τη Λάρισα, που δεν μπορεί να βρει τελική προσπάθεια μέσα από την περιοχή. by www.sport-fm.gr
21:18
21:21
21:21
21:25
21:25
21:26
Από το 31' έπαιζαν με δέκα οι φιλοξενούμενοι όμως οι γηπεδούχοι δεν μπόρεσαν να πάρουν τη νίκη. by www.sport-fm.gr