18:42
18:42
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στον Βόλο και τον Ατρόμητο για την 6η αγωνιστική των play-out. by www.sport-fm.gr
18:42
Ο Βόλος είναι στην 11η θέση με 31 βαθμούς, ενώ ο Ατρόμητος έχει 38 και βρίσκεται στην 8η θέση. by www.sport-fm.gr
18:42
Οι γηπεδούχοι προέρχονται από ήττα κόντρα στον Αστέρα Τρίπολης με 4-0, ενώ οι φιλοξενούμενοι από την εντός έδρας ισοπαλία κόντρα στον Παναιτωλικό με 2-2. by www.sport-fm.gr
18:42
18:44
Βόλος: Καραγκιόζης – Φεράρι, Μήτογλου, Διαμαντής, Λύρατζης – Τσοκάνης, Μαξ – Γκουαροτσένα, Μουνίθ, Γέντρισεκ – Κυζιρίδης. by www.sport-fm.gr
18:44
Πάγκος: Γκαραβέλης, Δημόπουλος, Κορέλας, Μπαλογιάννης, Μπάλλας, Φερνάντο, Ντεντάκης by www.sport-fm.gr
18:46
Ατρόμητος: Μέγερι – Γκάλο, Ρισβάνης, Γούτας, Κατράνης – Νάτσος, Μπουσούλατζιτς – Ντε Πο, Ραμπέγιο, Ανδρούτσος – Μανούσος by www.sport-fm.gr
18:46
Πάγκος: Μανδάς, Κιβρακίδης, Ενσικουλού, Βέλλιος, Νταβιώτης, Γιακουμάκης, Στρούγγης, Ούμπιδες, Καχίλα by www.sport-fm.gr
18:47
Διαιτητές: Γεώργιος Τάσσης, Σπυρίδων Βασιλόπουλος, Γεώργιος Στεφανής - 4ος Διαιτητής: Γεώργιος Βρέσκας by www.sport-fm.gr
19:22
8' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Βόλος-Ατρόμητος 0-1 με γκολ του Μανούσου! Ο Ανδρούτσος έκανε τη σέντρα από τα αριστερά, ο Καραγκιόζης έκανε άστοχη έξοδο και με πλασέ σε κενή εστία ο Μανούσος ανοίγει το σκορ. by www.sport-fm.gr
19:25
Πρόβλημα τραυματισμού για τον τερματοφύλακα του Βόλου, Καραγκιόζη, και θα μπει ο Γκαραβέλης by www.sport-fm.gr
19:26
19:28
19:33
17' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ο Μανούσος δέχεται την υπέροχη μπαλιά του Μπουσούλατζιτς και με τρομερή προσποίηση "έριξε" δύο αντιπάλους του στον αγωνιστικό χώρο. Παρ' όλα αυτά, στο πλασέ που επιχείρησε, ο Γκαραβέλης είχε την απάντηση και απέκρουσε σε κόρνερ by www.sport-fm.gr
19:38
19:41
19:41
19:45
Συμπλήρωση 30 λεπτών στο ματς, με τον Ατρόμητο να μην εντυπωσιάζει, αλλά πολύ εύκολα να διατηρεί το προβάδισμα κόντρα στον Βόλο. by www.sport-fm.gr
19:50
33' Προσπάθεια του Μανούσου από δεξιά, το τελείωμά του ήταν κακό και μπλόκαρε ο Γκαραβέλης by www.sport-fm.gr
19:53
39' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ! 0-2 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟΥΣΟ! Σέντρα του Ντε Πο από δεξιά, κεφαλιά του Μανούσου στην αριστερή γωνία και ο Γκαραβέλης δεν είχε απάντηση by www.sport-fm.gr
19:55
19:57
43' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ! 0-3 ΜΕ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΝΤΕ ΠΟ! Η φάση εξετάζεται από τον VAR by www.sport-fm.gr
19:58
Δεν υπάρχει γκολ, παραμένει το 0-2. Ο Γκάλο εκτέλεσε το φάουλ, ο εκτεθειμένος Μανούσος πήγε να πάρει το ριμπάουντ, αλλά άφησε την μπάλα για τον Ντε Πο που καλυπτόταν και σκόραρε. Σωστά όμως δόθηκε οφσάιντ, καθώς με την κίνησή του ο Μανούσος επηρέασε τον Γκαραβέλη by www.sport-fm.gr
19:58
44' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ ΚΑΙ 0-3, ΠΑΛΙ Ο ΜΑΝΟΥΣΟΣ! Μαγική μπαλιά του Ραμπέγιο με το εξωτερικό φάλτσο και ο Μανούσος με τη μία τελειώνει τη φάση! Χατ-τρικ ο Έλληνας επιθετικός! by www.sport-fm.gr
20:01
20:02
20:06
Λήξη πρώτου ημιχρόνου, με τον Ατρόμητο να έχει ρίξει στα σχοινιά τον Βόλο (0-3) με απόλυτο πρωταγωνιστή τον Μανούσο που έχει πετύχει χατ-τρικ (8', 38', 44') by www.sport-fm.gr
20:20
20:24
49' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΟΛΟ! 1-3 ΜΕ ΣΚΟΡΕΡ ΤΟΝ ΚΥΖΙΡΙΔΗ! Αντεπίθεση των γηπεδούχων, ο Μουνίθ έβγαλε την πάσα και ο Κυζιρίδης με ωραίο πλασέ νίκησε τον Μέγερι. by www.sport-fm.gr
20:31
20:32
20:32
57' Ευκαιρία για τον Ατρόμητο, με το σουτ του Ραμπέγιο να περνά δίπλα από το δοκάρι του Γκαραβέλη by www.sport-fm.gr
20:33
20:35
20:36
20:36
20:43
68' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΟΛΟ! 2-3 ΜΕ ΣΚΟΡΕΡ ΤΟΝ ΤΣΟΚΑΝΗ! Ομαδική ενέργεια από αριστερά, σουτ του Τσοκάνη και η μπάλα στην γωνία του Μέγερι! by www.sport-fm.gr
20:44
20:45
Έχουμε ματς, λοιπόν, στον Βόλο αφού οι γηπεδούχοι δεν παράτησαν το ματς και έχουν εκμεταλλευθεί τον... ύπνο της ομάδας του Σάββα Παντελιδη by www.sport-fm.gr
20:46
71' Αλλαγές για τον Ατρόμητο. Μέσα οι Γιακουμάκης και Ούμπιδες, εκτός οι Ραμπέγι και Μανούσος by www.sport-fm.gr
20:51
20:55
80' ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Αντεπίθεση της ομάδας του Περιστερίου, η μπάλα έφτασε στον Ντε Πο από πάσα του Γιακουμάκη και ο Γκαραβέλης τον ανέτρεψε εντός περιοχής by www.sport-fm.gr
20:56
20:59
Τρομερή κωλυσιεργία στη φάση, αφού ακόμα εξετάζεται από τον VAR αν υπάρχει πέναλτι ή όχι by www.sport-fm.gr
21:02
Κανένα πέναλτι. Ο Ντε Πο παίρνει δεύτερη κίτρινη κάρτα για θέατρο και ο Ατρόμητος μένει με 10 παίκτες. by www.sport-fm.gr
21:02
21:04
21:06
21:06
21:08
93' Τεράστια ευκαιρία για τον Βόλο! Σουτ του Γέντρισεκ και σπουδαία επέμβαση από τον Μέγερι by www.sport-fm.gr
21:12
21:13
Ο Ατρόμητος επικρατεί 3-2 του Βόλου, σε ένα ματς που φαινόταν να το καθαρίζει εύκολα, αλλά τελικά αγχώθηκε πάρα πολύ στο τέλος. by www.sport-fm.gr