ΟΦΗ-Άρης

21:21
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη του ΟΦΗ-Άρης για την 6η αγωνιστική των play off της Super League by Αποστόλης Λιβάνιος
21:22
Οι γηπεδούχοι είναι στην 6η θέση με 36 βαθμούς και οι φιλοξενούμενοι έχουν δύο περισσότερους και βρίσκονται στην 5η. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:24
Πάμε να δούμε τις συνθέσεις των δύο ομάδων... by Αποστόλης Λιβάνιος
21:24
ΟΦΗ (Γιώργος Σίμος): Γουάλι, Μαρινάκης, Κουτρουμπής, Γιαννούλης, Κοροβέσης, Μεγιάδο, Ναμπί, Στάικος, Βαζ, Νέιρα, Φιγκεϊρέδο by Αποστόλης Λιβάνιος
21:24
Άρης(Μίχαελ Ένινγκ): Κουέστα, Ροζ, Μπαγκαλιάνης, Δεληζήσης, Κόρχουτ, Ματίγια, Σάσα, Μαρτίνες, Μπρούνο Γκάμα, Φετφατζίδης, Μαντσίνι. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:25
Στον πάγκο για τον ΟΦΗ: Δερμιτζάκης, Σακόρ, Νάστος, Σεμέντο, Ζοάο Βίκτορ, Βαφέας, Μπολάκης, Μπράουν και Νοικοκυράκης by Αποστόλης Λιβάνιος
21:27
Στον πάγκο των φιλοξενούμενων μόνο οι: Έμαν, Σόουζα, Διαμαντόπουλος και Μπακουτσής by Αποστόλης Λιβάνιος
21:27
Διαιτητής: Πέτρος Τσαγκαράκης. Βοηθοί: Ηλίας Αλεξέας, Παναγιώτης Κωνσταντόπουλος 4ος Διαιτητής: Αριστείδης Βάτσιος by Αποστόλης Λιβάνιος
21:28
Σχεδόν όλα έτοιμα για να ξεκινήσει η αναμέτρηση by Αποστόλης Λιβάνιος
21:29
Υπάρχει και πάλι κόσμος στα γειτονικά μπαλκόνια, κάποια οπαδοί του ΟΦΗ έχουν ανάψει και καπνογόνα by Αποστόλης Λιβάνιος
21:31
Σέντρα στο ματς! by Αποστόλης Λιβάνιος
21:36
Το ματς ξεκίνησε με τον ΟΦΗ να μπαίνει πιο δυνατά, αλλά η πρώτη του προσπάθεια δεν έφερε καν τελική και τώρα ο Άρης είναι αυτός που πιέζει ψηλά, με τους γηπεδούχους να έχουν μείνει πίσω στην περιοχή τους. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:39
7' Πρώτη καλή στιγμή στο παιχνίδι. Έπειτα από καλή κυκλοφορία της μπάλας από Νέιρα, Ναμπί και Βαζ, ο Στάικος έγινε κάτοχός της και έκανε διαγώνιο, αλλά και άστοχο σουτ by Αποστόλης Λιβάνιος
21:44
14' ΓΚΟΛ ο Άρης, 0-1! ΤΡΟΜΕΡΗ κυκλοφορία της μπάλας (που πέρασε από Κόρχουτ, Ματίγια και Μαντσίνι) από τους φιλοξενούμενους, με τον Φετφατζίδη να γίνεται αποδέκτης της μέσα στην περιοχή και με γλυκό πλασέ να ανοίγει το σκορ, νικώντας τον Γουάλι. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:50
19' Απειλεί ο ΟΦΗ. Επικίνδυνη εκτέλεση φάουλ του Ναμπί, στην πορεία της μπάλας ο Φιγκεϊρέδο που πρόλαβε τον Κουέστα, αλλά αστόχησε με κεφαλιά. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:54
Cooling break by Αποστόλης Λιβάνιος
21:55
Επιστροφή στη δράση by Αποστόλης Λιβάνιος
21:56
25' Άστοχο σουτ του Γκάμα που έφυγε στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας και λίγο πλάγια. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:00
30' Κίτρινη στον Φιγκεϊρέδο by Αποστόλης Λιβάνιος
22:01
31' Κίτρινη ο Κόρχουτ by Αποστόλης Λιβάνιος
22:04
34' Απειλεί ο Άρης, με σουτ του Μαντσίνι πάνω στον Γουάλι, που μάζεψε την μπάλα. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:06
35' Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη. Σέντρα στο δεύτερο δοκάρι, ο Ροζ έπιασε την κεφαλιά και αστόχησε εξ επαφής, αφού η μπάλα του ήρθε λίγο πιο ψηλά από εκεί που την ήθελε. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:13
42' Άστοχο σουτ του Γκάμα από το ημικύκλιο, με τον Γουάλι να ελέγχει την πορεία της μπάλας by Αποστόλης Λιβάνιος
22:18
Συμπληρώνονται τα δύο λεπτά των καθυστερήσεων by Αποστόλης Λιβάνιος
22:19
Ημίχρονο στο Ηράκλειο. ΟΦΗ-Άρης 0-1! Το γκολ του Φετφατζίδη (14') με πλασέ από την καρδιά της αντίπαλης περιοχής χωρίζει τις δύο ομάδες. Ο Φιγκεϊρέδο στο 19' είχε καλή ευκαιρία για να ισοφαρίσει, αλλά συνολικά οι φιλοξενούμενοι ήταν πιο απειλητικοί. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:33
Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες, σχεδόν όλα έτοιμα για το β' μέρος by Αποστόλης Λιβάνιος
22:35
Έναρξη στο δεύτερο μέρος! by Αποστόλης Λιβάνιος
22:39
50' ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΟΦΗ! Από ανατροπή του Φιγκεϊρέδο από τον Μπαγκαλιάνη by Αποστόλης Λιβάνιος
22:40
Γίνεται συνεννόηση με VAR by Αποστόλης Λιβάνιος
22:41
Κίτρινη στον Μπαγκαλιάνη by Αποστόλης Λιβάνιος
22:42
53' Χαμένο πέναλτι για τον ΟΦΗ, το έπιασε ο Κουέστα στην εκτέλεση του Φιγκεϊρέδο, που έστειλε την μπάλα στη δεξιά γωνία του Ισπανού! by Αποστόλης Λιβάνιος
22:43
53' Κίτρινη ο Γιαννούλης by Αποστόλης Λιβάνιος
22:45
56' Στην κόντρα ο ΟΦΗ με τον Φιγκεϊρέδο, τον κόβει η άμυνα του Άρη. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:47
58' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Στην πλάτη της άμυνας ο Φιγκεϊρέδο, που έφυγε από τον Μπαγκαλιάνη, βρέθηκε φάτσα με τον Κουέστα, αλλά έκανε κακό τελείωμα. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:51
61' Ευκαιρία για τον ΟΦΗ. Σουτ του Νέιρα στην κίνηση, η μπάλα λίγο έξω. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:51
Κυριαρχεί ο ΟΦΗ στα τελευταία λεπτά. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:54
65' Σεμέδο αντί Στάικου by Αποστόλης Λιβάνιος
22:55
66' Άστοχο σουτ του Φιγκεϊρέδο από τα αριστερά, διώχνει σε κόρνερ ο Κουέστα. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:58
68' Σουτ του Νέιρα, μπλόκαρε ο Κουέστα by Αποστόλης Λιβάνιος
22:58
69' Κίτρινη στον Μαντσίνι by Αποστόλης Λιβάνιος
22:58
23:00
71' Σόουζα αντί Κόρχουτ by Αποστόλης Λιβάνιος
23:01
72' Άστοχο σουτ του Ναμπί by Αποστόλης Λιβάνιος
23:07
77' ΔΟΚΑΡΙ ο ΟΦΗ! Ο Φιγκεϊρέδο σούταρε από τα αριστερά και έστειλε την μπάλα στο δεξί δοκάρι του Κουέστα. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:08
78' Νοικοκυράκης αντί Ναμπί by Αποστόλης Λιβάνιος
23:11
81' Μεγάλη ευκαιρία ο Άρης. Ο Μαντσίνι έφυγε στην κόντρα, αλλά αστόχησε αφού έκανε «τσαφ» σε υπό πίεση σουτ. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:16
86' Άστοχο σουτ του Βαζ by Αποστόλης Λιβάνιος
23:20
Επτά λεπτά οι καθυστερήσεις. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:21
90+2' Κίτρινη ο Κουτρουμπής by Αποστόλης Λιβάνιος
23:23
90+3' ΑΠΟΒΟΛΗ για τον ΟΦΗ. Λόγω δεύτερης κίτρινης στον Φιγκεϊρέδο για φάουλ στον Μπαγκαλιάνη by Αποστόλης Λιβάνιος
23:24
90+5' Κίτρινη στον Κουέστα by Αποστόλης Λιβάνιος