Ατρόμητος-Ολυμπιακός

19:48
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη του φιλικού του Ατρομήτου με τον Ολυμπιακό που θα διεξαχθεί στο Περιστέρι by Αποστόλης Λιβάνιος
19:51
Η αναμέτρηση είναι προγραμματισμένη για τις 20:00, θα καλυφθεί τηλεοπτικά από το Novasports 1 και φυσικά ραδιοφωνικά από τον ΣΠΟΡ FM 94,6. Σε περιγραφή Παύλου Κουστέρη. by Αποστόλης Λιβάνιος
19:52
Πάμε να θυμηθούμε τις ενδεκάδες των δύο ομάδων για τις οποίες ενημερωθήκατε νωρίτερα από το sport-fm.gr by Αποστόλης Λιβάνιος
19:52
Ατρόμητος (Νταμίρ Κάναντι): Γιαννιώτης, Γκάλο, Κιβρακίδης, Ρισβάνης, Γούτας, Τομάσεβιτς, Σάλομον, Ούμπιδες, Ραμπέγιο, Αγκάγιεβ, Μανούσος by Αποστόλης Λιβάνιος
19:52
Ολυμπιακός (Πέδρο Μαρτίνς): Τζολάκης, Ραντζέλοβιτς, Τοροσίδης, Μπα, Σισέ, Καφού, Καμαρά, Μπρούνο, Βαλμπουενά, Ελ Αραμπί, Χασάν by Αποστόλης Λιβάνιος
19:52
Στον πάγκο: Μανδάς, Στρούγγης, Μπουσούλαζιτς, Χαρίσης, Μουνίθ, Γιακουμάκης, Κωτσόπουλος, Τριμμάτης, Βέλλιος by Αποστόλης Λιβάνιος
19:52
Στον πάγκο: Καραργύρης, Ραφίνια, Μεριά, Χολέμπας, Παπαδόπουλος, Κωστή, Νίκολιτς, Κάιπερς, Σουρλής. by Αποστόλης Λιβάνιος
19:53
Πιθανόν να πάρουν χρόνο οι Ραφίνια και Χολέμπας σήμερα. by Αποστόλης Λιβάνιος
19:54
Ενώ ως γνωστόν Σα, Σεμέδο και Λοβέρα δεν είναι στη διάθεση του Μαρτίνς by Αποστόλης Λιβάνιος
20:00
Έναρξη στο ματς! by Αποστόλης Λιβάνιος
20:03
2' Πρώτη προσπάθεια του Ολυμπιακού που έδειχνε να είναι με αξιώσεις, αλλά ο Χασάν που έγινε αποδέκτης της μπάλας υποδείχθηκε σε αντικανονική θέση by Αποστόλης Λιβάνιος
20:07
4' Έδιωξε ο Σισέ προ του Μανούσου by Αποστόλης Λιβάνιος
20:09
8' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Μανούσος μπούκαρε από τα δεξιά, έφερε βόλτα τον Σισέ και το σουτ του με το αριστερό κόντραρε στον Μπα που παραχώρησε κόρνερ. by Αποστόλης Λιβάνιος
20:13
13' Ωραίο, δυνατό, αλλά και άστοχο σουτ του Καμαρά αρκετά μέτρα έξω από την περιοχή. by Αποστόλης Λιβάνιος
20:14
Υπάρχει πρόβλημα στον Ολυμπιακό με τον Σισέ που κρατάει το δεξί πόδι του. Συνεχίσει πάντως, τουλάχιστον προς το παρόν. by Αποστόλης Λιβάνιος
20:14
20:14
20:16
Μόλις έφτασε στο γήπεδο και ο Βαγγέλης Μαρινάκης by Αποστόλης Λιβάνιος
20:18
18' Δυνατό σουτ του Ραμπέγιο, έδιωξε σε κόρνερ ο Τζολάκης. που έπεσε καλά στη δεξιά του γωνία by Αποστόλης Λιβάνιος
20:20
Εκτέλεση κόρνερ και οφσάιντ ο Ραμπέγιο που ήταν σχεδόν πάνω στη γραμμή. by Αποστόλης Λιβάνιος
20:24
23' Σουτ του Καφού μετά από πάσα του Βαλμπουενά, η μπάλα βρήκε πάνω στον Μπα, ενώ στη συνέχεια ο Ελ Αραμπί δεν μπόρεσε να απειλήσει by Αποστόλης Λιβάνιος
20:26
26' Εξαιρετική προσπάθεια του Βαλμπουενά από τα δεξιά, αλλά ο Ελ Αραμπί έκανε "τσαφ" από το ύψος του πέναλτι και στη συνέχεια απομακρύνθηκε η μπάλα by Αποστόλης Λιβάνιος
20:28
27' Σουτ του Βαλμπουενά εκτός περιοχής, μπλόκαρε ο Γιαννιώτης by Αποστόλης Λιβάνιος
20:29
29' ΓΚΟΛ ο Ατρόμητος, 1-0! Ο Σάλομον βρήκε χώρο λίγο μπροστά από το ημικύκλιο, αφού ο Καφού πήγε με καθυστέρηση πάνω του και με γλυκό σουτ έστειλε την μπάλα στο αριστερό παραθυράκι του Τζολάκη. by Αποστόλης Λιβάνιος
20:33
32' Κεφαλιά του Γούτα, η μπάλα στην αγκαλιά του Τζολάκη, αλλά έχει υποδειχθεί φάουλ εις βάρος του στόπερ του Ατρομήτου. by Αποστόλης Λιβάνιος
20:39
38' Σταμάτησε τον Ραντζέλοβιτς η άμυνα του Ατρομήτου, έπειτα από καλή προσπάθεια του Σέρβου από τα δεξιά. by Αποστόλης Λιβάνιος
20:40
39' Πολύ καλή ευκαιρία του Ατρομήτου. Ο Μανούσος έφυγε στην κόντρα (με την άμυνα του Ολυμπιακού πολύ ψηλά και τον Τζολάκη πιθανόν να βιάζεται να κάνει έξοδο) και έσκαψε την μπάλα, αλλά το πλασέ του ήταν άστοχο. by Αποστόλης Λιβάνιος
20:44
44' Η μπάλα στα δίχτυα από τον Μπα, αλλά δεν υπάρχει γκολ για τον Ολυμπιακό! Διότι έχει υποδειχθεί σε θέση οφσάιντ ο στόπερ των Πειραιωτών που έγινε αποδέκτης της μπάλας μετά την εκτέλεση φάουλ του Βαλμπουενά από τα δεξιά. Σωστή η υπόδειξη όπως φάνηκε στο replay. by Αποστόλης Λιβάνιος
20:45
Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις by Αποστόλης Λιβάνιος
20:47
Ημίχρονο στο Περιστέρι. Ατρόμητος-Ολυμπιακός 1-0. Ο Σάλομον άνοιξε το σκορ με ωραίο σουτ στο 29ο λεπτό και το γκολ του χωρίζει τις δύο ομάδες. Καλή συνολικά η εικόνα των γηπεδούχων, που είχαν μεγάλη ευκαιρία στο 8' με τον Μανούσο, αλλά και στο 39'. Προβληματική αυτή των Πειραιωτών (που έχουν και το Κύπελλο μπροστά τους) στο πρώτο μέρος. Δεν εμπνέουν σιγουριά αμυντικά και γενικότερα δεν βγάζουν συνοχή στο παιχνίδι τους, με αποτέλεσμα να μην έχουν γίνει τόσο απειλητικοί. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:03
Έναρξη στο δεύτερο μέρος! by Αποστόλης Λιβάνιος
21:03
46' Μουνίθ αντί Ραμπέγιο και Γιακουμάκης αντί Αγκάγιεφ για τον Ατρόμητο. Με τους ίδιους έντεκα ο Ολυμπιακός by Αποστόλης Λιβάνιος
21:07
49' Καλή προσπάθεια του Ολυμπιακού. Εξαιρετική μπαλιά του Καμαρά για τον Μπρούνο που πλαγιοκόπησε από τα δεξιά κι έκανε γύρισμα, αλλά δεν μπόρεσε να απειλήσει ούτε ο Χασάν ούτε ο Ελ Αραμπί, προτού απομακρύνει η άμυνα του Ατρομήτου. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:08
49' Κακό σουτ του Μανούσου με το αριστερό στην κόντρα, με την μπάλα να φεύγει πολύ μακριά από την αντίπαλη εστία. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:09
51' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Πλασέ του Καφού από το ημικύκλιο μετά από κόρνερ, η μπάλα κόντραρε κι έφτασε στον Τοροσίδη που έκανε κακό τελείωμα από κοντά και ο Γιαννιώτης μπλόκαρε. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:13
55' Άστοχο σουτ του Καφού by Αποστόλης Λιβάνιος
21:20
61' Φάση, που λογίζεται ως μη γενόμενη για τον Ολυμπιακό. Ο Βαλμπουενά γέμισε για τον Ελ Αραμπί, που αστόχησε σε κεφαλιά, αλλά ούτως ή άλλως υποδείχθηκε σε αντικανονική θέση. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:22
65' Προσπαθεί να απειλήσει ο Ατρόμητος με τον Γιακουμάκη, τον έκοψε ο Μπα με κάπως άτσαλο τρόπο by Αποστόλης Λιβάνιος
21:23
66' Άστοχο σουτ του Τοροσίδη by Αποστόλης Λιβάνιος
21:24
66' Ραφίνια, Παπαδόπουλος και Χολέμπας αντί Ραντζέλοβιτς, Σισέ και Τοροσίδη by Αποστόλης Λιβάνιος
21:28
68' Απειλεί ο Ολυμπιακός. Ο Μπρούνο έκανε κακό γύρισμα, ενώ ο Χασάν ήταν σχεδόν πάνω στη γραμμή by Αποστόλης Λιβάνιος
21:28
Στρούγγης αντί Τομάσεβιτς. Μανούσος έξω και μέσα ο Κωτσόπουλος by Αποστόλης Λιβάνιος
21:28
71' Έφυγε πολύ επικίνδυνα στην κόντρα ο Ατρόμητος με τον Γιακουμάκη και τον σταμάτησε ο Μπα με φάουλ ελάχιστα έξω από την περιοχή by Αποστόλης Λιβάνιος
21:29
71' "Έβγαλε" το φάουλ του Ούμπιδες ο Τζολάκης. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:31
73' Πρόβλημα με τον Βαλμπουενά, έπειτα από μονομαχία με τον Σάλομον, που ολοκληρώθηκε με τον Γάλλο να πέφτει πάνω στον Χασάν by Αποστόλης Λιβάνιος
21:31
Λογικά δεν είναι κάτι σοβαρό και θα συνεχίσει by Αποστόλης Λιβάνιος
21:32
74' Έξω ο Ούμπιδες και μέσα ο Χαρίσης για τον Ατρόμητο by Αποστόλης Λιβάνιος
21:34
76' Κάιπερς και Σουρλής στο ματς, έξω Βαλμπουενά και Καφού by Αποστόλης Λιβάνιος
21:41
84' Άστοχο σουτ του Μπρούνο λίγο έξω από την περιοχή by Αποστόλης Λιβάνιος
21:43
Εδώ μια είδηση που ενδιαφέρει πολύ τους φίλους του Ολυμπιακού by Αποστόλης Λιβάνιος
21:45
86' Ωραία σέντρα του Ραφίνια για το κεφάλι του Κάιπερς που δεν απείλησε, αφού έφυγε παράλληλα με την εστία η μπάλα και στη συνέχεια υποδείχθηκε οφσάιντ ο Μπρούνο by Αποστόλης Λιβάνιος
21:48
Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις by Αποστόλης Λιβάνιος
21:51
90+4' Άστοχο σουτ και πάλι από τον Μπτούνο by Αποστόλης Λιβάνιος