Άρης-Λαμία

17:42
17:42
Μαζί θα παρακολουθήσουμε το εναρκτήριο ματς της φετινής Super League ανάμεσα στον Άρη και τη Λαμία από το «Κλ. Βικελίδης» by www.sport-fm.gr
17:43
17:43
17:44
Άρης: Κουέστα – Σάκιτς, Ντάτκοβιτς, Ροζ, Γκανέα – Τζέγκο, Ματίγια, Σάσα – Φετφατζίδης, Γκάμα, Μαντσίνι. by www.sport-fm.gr
17:46
Στον πάγκο του Άρη: Μπουσέ, Αλί, Μπαγκαλιάνης, Δεληζήσης, Μπερτόλιο, Σενγκέργκης, Χατζηπιρπιρίδης, Λόπεθ, Μάνος. by www.sport-fm.gr
17:50
Λαμία: Επασί – Σκόνδρας, Αντέτζο, Βύντρα, Σαραμαντάς – Νιάσε, Μπεχαράνο – Βιγιάλμπα, Βασιλόγιαννης, Ρόμανιτς - Καραμάνος by www.sport-fm.gr
17:51
Στον πάγκο της Λαμίας: Κατσίκας, Προβυδάκης, Τζανετόπουλος, Μπουλούλης, Ζιούλης, Νικολόπουλος, Καραγιάννης, Τσούκαλος, Μπιανκόνι by www.sport-fm.gr
17:51
Διαιτητές: Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος, Τρύφων Πετρόπουλος, Κωνσταντίνος Τριανταφύλλου, 4ος Διαιτητής: Αλέξανδρος Τσακαλίδης by www.sport-fm.gr
18:12
18:14
18:16
18:21
18:22
7' Μεγάλη ευκαιρία για τη Λαμία! Κάθετη πάσα για τον Βιγιάλμπα που ξέφυγε από τον Σάκιτς, αλλά το πλασέ του ήταν κακό και πέρασε άουτ. by www.sport-fm.gr
18:26
Αξίζει να σημειωθεί ότι μετά το ματς, η ΠΑΕ Άρης θα προχωρήσει στην αντικατάσταση του χλοοτάπητα του αγωνιστικού χώρου by www.sport-fm.gr
18:26
18:28
13' Νέα τεράστια ευκαιρία για τη Λαμία! Τέλεια κάθετη του Ρόμανιτς για τον Βασιλόγιαννη, σουτ του τελευταίου, η μπάλα πέρασε άουτ. by www.sport-fm.gr
18:31
18:37
23' Κίτρινη κάρτα στον Σαραμαντά. Φάουλ στον Σάκιτς, λίγο έξω από την περιοχή της Λαμίας και από πλάγια θέση by www.sport-fm.gr
18:38
18:43
18:44
29' Ευκαιρία για τον Άρη! Ο Γκανέα από τα αριστερά μπήκε μέσα στην περιοχή, σούταρε, αλλά ο Επασί μπλόκαρε εύκολα by www.sport-fm.gr
18:49
18:50
18:51
37' ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΜΙΑ! Ο Βασιλόγιαννης επιχειρεί να περάσει τον Κουέστα σε τετ-α-τετ, ο Ισπανός τον βρήκε και έχουμε το πέναλτι. by www.sport-fm.gr
18:53
38' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΜΙΑ! 0-1! Ο Ρόμανιτς πλάσαρε στο δεξί χέρι του Κουέστα, ο Ισπανός βρήκε την μπάλα, αλλά δεν αποσόβησε το τέρμα. by www.sport-fm.gr
18:59
19:01
19:02
Η Λαμία πολύ καλύτερη από τον Άρη, έχει καταφέρει να πάρει ένα απόλυτα δίκαιο προβάδισμα επί των γηπεδούχων. Πρώτο γκολ για τη φετινή σεζόν, ο Ρόμανιτς με πέναλτι στο 38'. by www.sport-fm.gr
19:16
19:19
19:23
19:23
19:33
19:33
Όσο κι αν προσπαθεί ο Άρης να βρει ρυθμό και ευκαιρίες, κάτι τέτοιο δεν είναι εφικτό. Πολύ διαβασμένη η Λαμία by www.sport-fm.gr
19:35
63' Σκοράρει η Λαμία, αλλά το γκολ δεν θα μετρήσει. Σφυρίζεται φάουλ στον Νίασε, αλλά στην αρχή της φάσης, υπάρχει και οφσάιντ. by www.sport-fm.gr
19:35
19:39
19:41
19:43
72' 1-1 ΙΣΟΦΑΡΙΖΕΙ Ο ΑΡΗΣ ΜΕ ΤΟΝ ΛΟΠΕΘ! Ο Ισπανός επιθετικός από την εκτέλεση του Φετφατζίδη πήρε την κεφαλιά και νίκησε τον Επασί. by www.sport-fm.gr
19:47
77' ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΗ! Ο Μπερτόγλιο κέρδισε την παράβαση από τον Βιγιάλμπα by www.sport-fm.gr
19:49
78' 2-1 Ο ΑΡΗΣ! Σκόρερ ο Μπρούνο Γκάμα που στέλνει την μπάλα στην αριστερή γωνία του Επασί. by www.sport-fm.gr
19:51
81' Μεγάλη χαμένη ευκαιρία από τον Φετφατζίδη, που... πάσαρε την μπάλα στον Επασί. Απίστευτα τραγικό πλασέ! by www.sport-fm.gr
19:53
19:59
88' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΗ ΚΑΙ 3-1! Ο Μπερτόγλιο βγήκε στην αντεπίθεση πίσω από το κέντρο, πέρασε τον Επασί και έγραψε το 3-1 σε κενή εστία by www.sport-fm.gr