17:12
17:13
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στον ΟΦΗ και τον Παναιτωλικό by www.sport-fm.gr
17:13
Ματς στο πλαίσιο της πρώτης αγωνιστικής της Super League, που διεξάγεται στο Ηράκλειο by www.sport-fm.gr
17:14
Ο ΟΦΗ δίνει παράλληλα και το τελευταίο του ματς πριν από την αναμέτρηση κόντρα στον Απόλλωνα Λεμεσού για τον δεύτερο προκριματικό του Europa League by www.sport-fm.gr
17:18
17:20
ΟΦΗ (4-2-3-1): Βάτερμαν – Μαρινάκης, Βούρος, Γιαννούλης, Κοροβέσης – Σακόρ, Στάικος – Σαρδινέρο, Ναμπί, Βαζ - Φιγκεϊρέδο by www.sport-fm.gr
17:21
Στον πάγκο: Σωτηρίου, Βάις, Νέιρα, Βαφέας, Διαμαντής, Νοικοκυράκης, Γκαργκαλατζίδης, Γρίβας, Μεγιάδο by www.sport-fm.gr
17:28
Παναιτωλικός (3-4-1-2): Κνετ - Κωνσταντόπουλος, Καρασαλίδης, Λιάβας - Τζανακάκης, Τσιγγάρας, Ντάλσιο, Βάντερσον - Μάζουρεκ - Ντίας, Ματσόλα by www.sport-fm.gr
17:33
Στον πάγκο: Μελίσσας, Ταχάρ, Αριγίμπι, Ντουάρτε, Άλβαρες, Βέργος, Σκιαδάς, Μεντόσα, Μαλής by www.sport-fm.gr
17:33
Διαιτητές: Εμμανουήλ Σκουλάς, Κωνσταντίνος Νικολαϊδης, Χασάν Κούλα, 4ος Διαιτητής: Ανδρέας Γκάμαρης by www.sport-fm.gr
17:57
17:59
17:59
18:04
5' Τραγικό λάθος από την άμυνα του Παναιτωλικού και συγκεκριμένα από τον Τσιγγάρα, ο Φιγκεϊρέδο απέναντι στον Κνετ νικήθηκε και δεν ανοίγει το σκορ by www.sport-fm.gr
18:09
10' Πρωτοβουλία των κινήσεων από τον ΟΦΗ, αλλά ακόμα δεν έχει δημιουργήσει ευκαιρία, πέραν αυτής που προέκυψε από το λάθος του Τσιγγάρα. by www.sport-fm.gr
18:13
14' Πρώτη καλή στιγμή για τον Παναιτωλικό, με τον Ματσόλα να παίρνει την κεφαλιά, αλλά η μπάλα πέρασε άουτ, πάνω από την εστία του Βάτερμαν by www.sport-fm.gr
18:15
16' Ανεβάζει ρυθμούς ο Παναιτωλικός και πατάει καλύτερα στον αγωνιστικό χώρο. by www.sport-fm.gr
18:20
21' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Σουτ του Ναμπί μέσα από την περιοχή, ο Κνετ με το αριστερό χέρι απέκρουσε by www.sport-fm.gr
18:20
18:22
18:24
18:30
Συμπληρώθηκε το μισάωρο στην αναμέτρηση, με τις δύο ομάδες να μένουν στο 0-0 by www.sport-fm.gr
18:32
18:33
34' Φάουλ που κερδίζει ο Τζανακάκης. Φάουλ σαν κοντινό κόρνερ για τον Παναιτωλικό by www.sport-fm.gr
18:34
18:40
Ματς κομμένο και ραμμένο για πρεμιέρα. Χαμηλός ρυθμός, σωρεία λαθών, κακή κυκλοφορία της μπάλας... by www.sport-fm.gr
18:47
18:47
Όντως υπάρχει χέρι. Ο Βούρος αν και πεσμένος έχει απλωμένο χέρι και ανακόπτει την πορεία της μπάλας. by www.sport-fm.gr
18:48
18:49
18:51
Λήξη του πρώτου ημιχρόνου. Ο Παναιτωλικός έχει ανοίξει το σκορ στην Κρήτη έπειτα από ένα κακό πρώτο ημίχρονο σε γενικές γραμμές by www.sport-fm.gr
19:07
19:15
19:18
57' Μηδέν εις το πηλίκον για τον ΟΦΗ... Δεν κάνει τίποτα σωστό η ομάδα των Κρητικών. Άνετα διατηρεί το προβάδισμα ο Παναιτωλικός. by www.sport-fm.gr
19:22
60' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΦΗ! 1-1 ΤΟΝ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ! ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΌ! Ο Νέιρα βρήκε τον Βαζ, γύρισε την μπάλα ο τελευταίος, ο Φιγκεϊρέδο την άφησε να περάσει από τα πόδια του και ο Νέιρα πλασάρει για το 1-1. Εκπληκτική συνεργασία. by www.sport-fm.gr
19:23
19:25
19:28
19:33
19:35
19:36
74' Αλλαγέςγια τον ΟΦΗ. Εκτός ο Φιγκεϊρέδο και ο Βούρος, μέσα ο Γκαργκαλατζίδης και ο Ουές by www.sport-fm.gr
19:38
19:40
19:43
19:48
86' Αλλαγές για τον Παναιτωλικό. Εκτός ο Μάζουρεκ και ο Τσιγγάρας, μέσα ο Μεντόσα και ο Ταχάρ by www.sport-fm.gr
19:49
19:52
19:57
19:58
ΟΦΗ και Παναιτωλικός ολοκληρώνουν το ματς στο 1-1, σε ένα δίκαιο αποτέλεσμα, έπειτα από ένα κακό παιχνίδι. by www.sport-fm.gr